O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ?

+4
Soulshaker
sussidegahobune
minake
mannakas
8 posters

Go down

kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ? Empty kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ?

Postitamine  mannakas Püh 11 Juul 2010, 09:43

Minu poisil on tulemas tema 10. sünnipäev ja teemaks on mida kinkida ??
Kuna ta ise sooviks väga saada endale telefoni,siis oli mul mõttes,et laseks kinkida raha ja siis see osta talle.
Ja siit ka minu küsimus,et kas oleks viisakas paluda kingiks raha?
mannakas
mannakas

Postituste arv : 62
Age : 42
Asukoht : r street
Registration date : 21/03/2010

Tagasi üles Go down

kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ? Empty Re: kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ?

Postitamine  minake Püh 11 Juul 2010, 10:01

Mul poiss sai kevadel kuueseks ja lasime samamoodi raha kinkida millest siis ostsime jalgratta talle. Niiet ma arvan et ei ole imelik, pigem on külalistel hea ja lihtne ja teil ka hea kuna ei kingita mõttetuid kinke.
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ? Empty Re: kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ?

Postitamine  sussidegahobune Püh 11 Juul 2010, 22:18

Mu poiss sai kevadel 8 ja mitu aastat juba oleme kutsetele kirjutanud juurde et kui keegi miskit tahab kinkida siis paluks ümbrikusse. Kuna kutt on igasugu kallemaid asju tahtnud siis on ta need sel moel kätte saanud ja kui on puudu olnud siis oleme vahe kinni maksnud.Oma lapsele leme muidugi miskit kinkinud mida me teame et talle meeldiks saada.
sussidegahobune
sussidegahobune
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 441
Age : 41
Asukoht : Kehra külje all metsa sees.
Registration date : 22/09/2009

Tagasi üles Go down

kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ? Empty Re: kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ?

Postitamine  Soulshaker Esm 12 Juul 2010, 14:24

Minu arust on see tänapäeval juba suhteliselt tavaline, et üsitakse kingiks raha et siis midagi suuremat osta, nii et ära põe kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ? 866508
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ? Empty Re: kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ?

Postitamine  magnificat Esm 12 Juul 2010, 15:41

See on täitsa norm.et kingitakse raha ! Ja sellepärast ei pea küll muretsema !
magnificat
magnificat

Postituste arv : 175
Age : 40
Asukoht : Kuressaare
Registration date : 12/06/2010

Tagasi üles Go down

kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ? Empty Re: kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ?

Postitamine  pariisitar Esm 12 Juul 2010, 16:09

Mina olen t2iesti raha kinkimise poolt! Meie lapsele kingiti isegi ristimise puhul raha ja ta olis siis vaid 9 kuune kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ? 824600 Raha kingiti tsekkidena (no Eestis neid pole, aga ikkagi) tema nimele ja l2ksid otse lapse arvele. Meil on niigi seda pudi-padi, m2nguasju ja riideid nii, et tapab. Parem juba lapsele midagi asjalikku v8i vajalikku osta kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ? 866508
pariisitar
pariisitar
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ? Tiitli23
Postituste arv : 2146
Age : 40
Asukoht : Pariis
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ? Empty Re: kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ?

Postitamine  mannakas Esm 12 Juul 2010, 19:39

aga kas olete kutsetele kirjutanud,et kingitus võiks mahtuda ümbriku ??
mannakas
mannakas

Postituste arv : 62
Age : 42
Asukoht : r street
Registration date : 21/03/2010

Tagasi üles Go down

kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ? Empty Re: kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ?

Postitamine  HoneyMoon Esm 12 Juul 2010, 20:51

Kui teil on sellekohane soov, siis oleks ju kingitoojatele ainult abiks selline vihje kutsel. Kõigil lihtne, hea ja selge. kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ? 547149
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ? Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ? Empty Re: kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ?

Postitamine  Külaline Esm 12 Juul 2010, 21:53

mannakas kirjutas:aga kas olete kutsetele kirjutanud,et kingitus võiks mahtuda ümbriku ??

Jah, nii oleks külalistel kõige lihtsam ja ma arvan, et tänapäeval ei vaata keegi imelikult. Kui lapsel on mingi kindel ja ammune suurem soov, mida sünnipäevaks tahab, siis võidki kutsele kirjutada, et "Kingitus võiks mahtuda ümbrikku, et saaksime ükeskoos mulle jalgratta/elektrikitarri/vms osta".
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ? Empty Re: kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ?

Postitamine  Triinuke Reede 20 Aug 2010, 08:52

Jah ,meie lasime ka raha kinkida .See kõige parem saab lapsele osta mida vaja .(Loe mida laps endale ammu on igatsenud).
Triinuke
Triinuke

Postituste arv : 108
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 12/03/2010

http://www.tamberi.planet.ee

Tagasi üles Go down

kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ? Empty Re: kas 10aastasele kõlbab kinkida raha ?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele