O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias

3 posters

Go down

Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias   Empty Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias

Postitamine  pariisitar Teis 29 Juun 2010, 12:09

pariisitar
pariisitar
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias   Tiitli23
Postituste arv : 2146
Age : 40
Asukoht : Pariis
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias   Empty Re: Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias

Postitamine  babyapple Teis 29 Juun 2010, 21:56

See aasta on usse meeletult palju. Käesoleval suvel olen näinud korduvalt rästikuid seal, kus ma neid kunagi varem pole kohanud.
Rästik on väga julge (vastupidiselt nastikule) - selle asemel ,et inimese eest minema roomata, vahib kurjakuulutavalt otsa (võtab lausa ründava poosi sisse) ja alles mõni hetk hiljem teeb minekut.
Vaatasin eelmine nädal rästikuga tõtt oma 3-4minutit (jalutasime lastega kruusadeel ja keset teed pleesitas rästik). Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias   93793


Teen esimesel võimalusel meie foorumi tervise teemasse kokkuvõtte esmaabist (ussi salvamise korral).
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias   Empty Re: Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias

Postitamine  Pärlike Teis 29 Juun 2010, 22:07

Aga ma pole elu sees veel rästikuga kohtunud (ma mõtlen vabas looduses) Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias   633777 Ma olen "pime" ka (lühinägelik, kes prille ei kanna) ning ilmselt ei paneks rästikut muus olukorras tähele, kui ta oleks täiesti nina all mul Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias   866508
Loodan, et tänavusest usside paljususest hoolimata, jääb salvamisi ikkagi mõistlikkuse piiresse ning lapsed edaspidi puutumata jäävad.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias   Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias   Empty Re: Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias

Postitamine  pariisitar Teis 29 Juun 2010, 22:11

Ait2h kallis Babyapple, ma natuke selle eesm2rgiga postitasingi selle artikli siia Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias   633777 8nneks esineb selliseid olukordi v2ga harva, aga alati on hea valmis olla ja mitte paanikasse sattuda. Ma ise oleks 22repealt 8 kuud rasedana maal, maja taga peesitanud ussile (meil on siin neid igasugu huvitavaid liike) peale astunud Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias   725301 Viimasel hetkel m2rkasin ja astusin k8rvale ning oleks peaaegu jala v2lja v22nanud. Vaene uss oli sama ehmunud kui mina.
pariisitar
pariisitar
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias   Tiitli23
Postituste arv : 2146
Age : 40
Asukoht : Pariis
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias   Empty Re: Rästik salvas pisi- tüdrukut koduaias

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele