O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kas mängid mõnd pilli?

5 posters

Go down

Kas mängid mõnd pilli? Empty Kas mängid mõnd pilli?

Postitamine  Pärlike Kolm 16 Juun 2010, 00:30

Oskad sa mõnd pilli mängida? Millist?

Isiklikult mul puudub muusikaline anne, seega pole kunagi ühegi pilliga lähemat tutvust teinud, aga kuulan hea meelega teiste oskuslikku pillimängu.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Kas mängid mõnd pilli? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas mängid mõnd pilli? Empty Re: Kas mängid mõnd pilli?

Postitamine  armsake Kolm 16 Juun 2010, 09:52

Mina oskan plokkflööti mängida (4-9.klassini käisin muusika eriklassis ja see oli kohustuslik pill kõigil mängida) Kas mängid mõnd pilli? 633777
armsake
armsake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas mängid mõnd pilli? Tiitli23
Postituste arv : 3632
Age : 37
Asukoht : Viljandi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas mängid mõnd pilli? Empty Re: Kas mängid mõnd pilli?

Postitamine  lemming Kolm 16 Juun 2010, 10:16

kitarri veits. 3 a olen õppinud. tahaks muidugi pidevat harjutamist, millega hetkel pahasti. aga muidu igati mõnus tegevus, eriti kui saab kellegagi koos jämmida Kas mängid mõnd pilli? 434249
lemming
lemming
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 930
Age : 46
Asukoht : Tallinn/Nõmme
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas mängid mõnd pilli? Empty Re: Kas mängid mõnd pilli?

Postitamine  siq29 Kolm 16 Juun 2010, 11:03

Mina käisin muusika eriklassis kuni 10.klassi lõpuni, siis vahetasin lihtsalt kooli. Algklassides sai ka plokkflööti õpitud veidi.
Aga muusikakoolis õppisin akordioni ja lõpetasin muusikakooli ilusti ära ka. Lisapillina oli muusikakoolis klaver, aga seda ma õppisin paar aastat ainult.

Õppisin mõni aeg teatris (Endla teater) klarnetit ja flööti ning mängisin ka orkestris. Päris omapärane ja huvitav kogemus oli.
Ise õppisin selgeks mandoliini. Vanaemal oli kodus mingi ürgaegne mandoliin ja vanaema ise oskas seda mängida, nii ta õpetas mullegi ja sellega ma tinistasin vahel enda lõbuks.

Kui üldse muusikalisest andest rääkida, siis lauluhääl on mul olemas küll. Lasteaias pandi mind igasugu külalistele esinema pidevalt, käisin võistlustel ja esinemistel ka väljaspool lasteaeda. Laulsin koolis segakooris ja sai ka igalpool esinetud. Tallinna lauluväljakul väliseestlaste laulupidu ESTO 1996. aastal oli minu jaoks väga võimas ja meeliülendav esinemiskogemus.

Emmena piirdub minu laulmine lastele laulmisega. Hääl on pisut rooste läinud, sest pole saanud vahepeal aktiivselt laulmisega tegeleda. Aga mul on kindel plaan, kui pisipiiga on lasteaeda läinud, liituda kohaliku segakooriga. Mulle meeldib laulda ja kavatsen uuesti korralikult laulma hakata.
Kas mängid mõnd pilli? 400796 Kas mängid mõnd pilli? 824600
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas mängid mõnd pilli? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Kas mängid mõnd pilli? Empty Re: Kas mängid mõnd pilli?

Postitamine  kkooli Reede 17 Jan 2014, 12:40

klaverit, aga pole ammu harjutanud.
kkooli
kkooli

Postituste arv : 8
Asukoht : Tallinn
Registration date : 17/01/2014

Tagasi üles Go down

Kas mängid mõnd pilli? Empty Re: Kas mängid mõnd pilli?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele