O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Armastus teeb pimedaks

2 posters

Go down

Armastus teeb pimedaks Empty Armastus teeb pimedaks

Postitamine  Just Teis 20 Apr 2010, 12:12

Kevad on armumise aeg. Kahjuks armastus pimestab ja tihtipeale ei näe me siis neid ohumärke mis meile vihjavad, et see inimene ning see suhe polegi päris õige asi. Paneks siia kirja omad- või sõprade kogemused mõndadest nendest asjadest mille kohta peale "selgushetke" üteldakse, et KUIDAS ma võisin küll nii "PIME" olla??? Armastus teeb pimedaks 441331
Anonymous
Just
Külaline


Tagasi üles Go down

Armastus teeb pimedaks Empty Re: Armastus teeb pimedaks

Postitamine  Just Teis 20 Apr 2010, 12:16

Ma arvan, et asi on kahtlane kui mehel (naisel) on kusagil lapsed kelle vastu ta üldse huvi üles ei näita.
Anonymous
Just
Külaline


Tagasi üles Go down

Armastus teeb pimedaks Empty Re: Armastus teeb pimedaks

Postitamine  Külaline Teis 20 Apr 2010, 12:36

Mina ütlen ikka nii: ära usalda meest kellel on sinust pikemad juuksed ja kes kannab sinust lühemat seelikut Armastus teeb pimedaks 173454 Vot siis on asi kahtlane

Aga kui nüüd tõsiselt rääkida siis oma mineviku kogemusest lähdudes: kui mees lausa paaniliselt varjab oma tegemisi arvutis a`la kui sa tema selja tagant möödud siis ta paneb arvutis aknad kinni või näiteks kustutab historit pidevalt Armastus teeb pimedaks 662237 - siis on asi paha .
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Armastus teeb pimedaks Empty Re: Armastus teeb pimedaks

Postitamine  tixit Teis 20 Apr 2010, 14:11

Kõikvõimalikke ohu märke on võimalik juba väga vara märgata, kui see armastus ainult mütsi silmini pähe ei tõmbaks. Armastus teeb pimedaks 824600

Haiglane armukadedus on asi mis väga ruttu peaks endast märku andma. Mul oli mees, kes luges mu päevikut ja lisas sinna omapoolseid märkusi. Mitte kõige ilusamaid muidugi. Tol hetkel ei osanud ma seda nii halvaks pidada aga edasi läks ainult hullemaks.
tixit
tixit
abiAdministraator
abiAdministraator

Armastus teeb pimedaks Tiitli23
Postituste arv : 2243
Age : 47
Asukoht : Saue
Registration date : 16/02/2009

http://minumaailm-tixit.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Armastus teeb pimedaks Empty Re: Armastus teeb pimedaks

Postitamine  soe suur süda Teis 20 Apr 2010, 14:23

minul selline kogemus. kui mob. helises läks alati teise tuppa ja pani ukse kinni. ning kustudas alati vastuvõetud kõned.
jah kui olin lähedal siis ütles lääne rindel muutusteta Armastus teeb pimedaks 296785
soe suur süda
soe suur süda

Postituste arv : 279
Age : 53
Asukoht : seal kus lõpevad mured ja hakkab õnn
Registration date : 02/03/2010

Tagasi üles Go down

Armastus teeb pimedaks Empty Re: Armastus teeb pimedaks

Postitamine  Mina Esm 07 Juun 2010, 15:16

Kui oma ex-mehega tutvusin, elas tema minust umbes 100 kilomeetrit kaugemal. Käisin alles keskkoolis, olin noor ja loll. Igal nädalavahetusel sõitsin exi juurde, harva, kui mõni nädalavahetus minemata jäi.

Minule oli armastus ikka nii pähe löönud, et ei osanud näha ohumärke selles, et absoluutselt iga kord, kui ma jälle bussiga tema juurde sõitsin, oli ta bussile vastu tulles rohkem või vähem purjus. Vahel oli ta ainult kergelt joogine, vahel jälle tuikus seavõrd, et tal oli raskusi jalul olemisega. Terve nädalavahetus läks tal seal joomisele muidugi ja mina nagu kutsikas, olin tal sabas, oskamata joomises ohumärke näha. Olin ikka täiesti pime! Aasta peale tutvumist kolisin tema juurde, selleks ajaks olin viiendat kuud rase.

Mina ei tarbinud siis ja ka praegu ei tarbi alkoholi.

Kui laps sündis, läks asi paremuse poole, mul on ajast, kui esmasündinu oli pisike, peamiselt head mälestused, ex tarbis alkoholi vähe. Peagi aga hakkasid asjad muutuma, alkohol oli järjest rohkem exi parim kaaslane. Mina olin üksinda ja õnnetu... ja seda märgati, ühe sõprade sõbra poolt, kes tahtis nii väga lohutada mind ja minul oli nii suur kiusatus lasta seda teha... Ometi tuli mul mõistus õigel ajal pähe, teadvustasin endale, et mul on pere. Ex sai asjast teada, järgnes suur tüli, leppimine, otsus saada teine laps ja pulmad. Terve kihluse aja oli elu nagu paradiisis, hõljusin justkui pilvedel ja uskusin ilusasse tulevikku...

Päevast, mil toimusid pulmad, hakkas elu jälle muutuma. Kohe peale pulmi sain teada, et olen rase. Ex hakkas jälle jooma... terve raseduse aja polnud tal kuigi palju kaineid päevi.

Vahepeal saadeti ex töökoha poolt komandeeringusse, kuhu ta jäigi käima, esmaspäeval läks, reedel tuli koju. Elu muutus talutavaks, sest enamjaolt ta nädalavahetus kodus ei joonud, tööl tinistati muidugi iga õhtu.

Sündis teine laps.

Selleks ajaks, kui teine laps läks lasteaeda, oli ex vahetanud töökohta, komandeeringud olid läbi. Mina läksin tööle. Exi joomine jätkus. Proovisin ka ise üht ja teist alkoholi mõnekuuliste vahedega, mõned korrad olin kergelt purjus ja suutsin paar korda ka end väga purju juua, aga ma ei suutnud alkoholi maitset kunagi nautima hakata ja purjus olekut samuti mitte. Eelistasin olla kaine.

Exi käitumisse ilmus uus joon - vägivaldsus. Ta ei löönud mind otseselt, pigem rebis ja tuuseldas. Alati oli ta purjus... Peale esimest korda olid järgmine päev lilled platsis, edaspidi enam mitte, siis olid ainult vabandused, lõputud ja mõttetud vabandused...

Viimane aasta enne lahkuminekut oli põrgu ise. Ex oli niigi iseloomult "tema ja maailm, kõik teised on tühi koht". Ka mina olin tühi koht, minu arvamused, mõtted ja vaated, ma ajasin lolli juttu ja olin muidu nõid. Kõigi exi juures elatud aastate jooksul ei tekinud mul õigeid sõpru. Mehe ja naise vahelist sõprust ei pidanud mu ex võimalikuks ja sõbrannakandidaadid, kes hakkasid mulle liiga lähedasteks muutuma, peletas ka vaikselt eemale. Oli ainult paar pealiskaudset sõbrannat-tuttavat. Pool aastat enne lahkuminekut hakkas minus midagi pead tõstma. See oli trots. Hakkasin aru saama, et ma olen ikkagi keegi, ma ei ole tühi koht. Muutusin meelega exi vastu sama ükskõikseks ja ülbeks, nagu tema minu vastu oli. Kehitasin tema joomingute peale ainult õlgu, ja olin teises toas, kui tema teleka ees viina või õlut libistas.

Ja lapsed, nemad nägid kõike pealt, oma isa joomisi, seda, kuidas isa nende ema tuuseldas.

Sain temalt esimese hoobi näkku, tööl olin sinise näoga. Olin klienditeenindaja... See hoop ei kõigutanud mind kuigivõrd, füüsiliselt tegi haiget, aga mind see ei murdnud, vastupidi, muutis hoopis tugevamaks. Teadsin, et lahkumine on vältimatu. Kui ex mind ükskord kägistas, teadvustasin endale, et ma tahan elada! Exi seljataga olin soetanud omale sõpru, keda võisin usaldada. Pinge minu ja exi vahel kasvas, ex arvas, et mul on armuke, sest ta sai aru, et suhtlen tema seljataga salaja teiste inimestega. Ütlesin küll, et mul ei ole armukest, aga ta ei uskunud. Mul ei olnudki armukest, omaenda põhimõtete pärast olin exile truu, kuigi ma ei armastanud teda enam ammu ja oleksin võinud vabalt teda petta. Aga ma ei tahtnud petta.

Üks neist sõpradest, meessoost, aitas mul uut elu alustada. Mul ei kulunud nädalatki, kui asjad olid pakitud ja lahkusin koos lastega põrgust. Seesama sõber üüris mulle oma kodus toa välja, kuni saan omaette elamise. Aga umbes paari nädala möödumisel avastasime, et me kumbki ei soovi, et ma mujale koliksin. Minu nii palju haiget saanud süda, mis polnud enam pikka aega armastanud, hakkas kõnelema ja seda tegi ka sõbra süda. Kui kohtuvad kaks üksildast, elus ja armastuses pettunud inimest, on kerge armuda, eriti kui sobivus on nii ilmselge.

Me jäime kokku ja oleme nüüdseks kolm aastat koos olnud. Meil on ühine pisipoeg. Kuigi meil ei olnud kurameerimise aega, on meie armastus vastu pidanud. Eks nagistamist on olnud, aga millises peres seda poleks. Meie vahel pole siiani ühtegi suuremat tüli olnud. Meil mõlemil on nii meessoost kui ka naissoost sõpru, me aktsepteerime neid ja usaldame teineteist, nii mõnigi sõber on muutuud ühiseks sõbraks. Mees ei joo ega suitseta, nagu minagi. Kodu ja pere hindab ta sõpradest enam, tal on kuldsed käed, ta ei pelga nõudepesemist ja aitab peenraid rohida. Ta armastab mu vanemaid lapsi, nagu oleksid need tema omad. Mida võiks üks naisesüda veel tahta!


***


Alkohol on ohumärk, millest ei tohi kunagi mööda vaadata. Samuti ei jää esimene löömine kunagi viimaseks. Ma võin mõelda, et kui ma ometi olekisn osanud tutvumise algusajal exi joomises ohumärki näha, oleks kogu see hingevalu olemata olnud, aga ma ei mõtle nii. Sest ma sain sellest kooselust kaks imetoredat last ja ma poleks kohanud meest, kellega praegu elu jagan ja kellega ma tõesti õnnelik olen. Igas halvas on midagi head, tihtipeale selgub see hea alles siis, kui halb on juba minevikku jäetud.

Ma ei kahetse neid aastaid, mis ma exiga koos elasin, ja tegelikult ta polnud üdini halb inimene. Ka mina tegin vigu, ka suuri vigu. Igal mündil on kaks külge. Ütleme nii, et me ei sobinud omavahel.

Kaks inimest on nagu hammasrattad, mille hambad peavad ühiselt keereldes haakuma. Kui ei haaku, siis ei tulegi kooselust midagi välja.

Anonymous
Mina
Külaline


Tagasi üles Go down

Armastus teeb pimedaks Empty Re: Armastus teeb pimedaks

Postitamine  ärganud Püh 13 Jan 2013, 12:02

Armumine võib pimedaks teha, kuid ARMASTUS SINUS eneses teeb hoopis nägijaks!
Anonymous
ärganud
Külaline


Tagasi üles Go down

Armastus teeb pimedaks Empty Re: Armastus teeb pimedaks

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele