O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mänguasjad igas vanuses lastele

5 posters

Go down

Mänguasjad igas vanuses lastele Empty Mänguasjad igas vanuses lastele

Postitamine  siq29 Reede 26 Märts 2010, 09:47

Mõtlesin, et teen teema, kus võiks arutleda erinevate mänguasjade üle, millised on kasulikud lapse arengule, millised võiks ostmata jätta, mida olete oma lastele ostnud, mida plaanite osta, mis on kuskil netipoes silma jäänud jne-jne. Võiks rääkida nii beebimänguasjadest kui ka suuremate laste mänguasjadest.

Minule jäi ühest netipoest silma sellised asjad:

SELLINE ARMAS NUKU. Meenutab selliseid, nagu mul endal lapsepõlves olid. Ka SEE on armas, aga hind... Mänguasjad igas vanuses lastele 412917 Suurem valik on SIIN.

MÕNUSAD PUIDUST EHITUSKLOTSID. Minul olid lapsena sarnased ühevärvilised naturaalset värvi ja väga palju mängisin nendega. Minu arust väga asjalikud.

PUIDUST TÄHEKLOTSID. Ka need olid mul lapsena olemas, samuti väga asjalikud ja arendavad.

Ma ei leidnud taolist teemat kuskilt, nii et vabandan, kui siiski selline olemas on ja minul see kahe silma vahele jäi.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Mänguasjad igas vanuses lastele Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Mänguasjad igas vanuses lastele Empty Re: Mänguasjad igas vanuses lastele

Postitamine  Külaline Reede 26 Märts 2010, 10:47

siq29 kirjutas:

MÕNUSAD PUIDUST EHITUSKLOTSID. Minul olid lapsena sarnased ühevärvilised naturaalset värvi ja väga palju mängisin nendega. Minu arust väga asjalikud.

Samasugused ehitusklotsid kinkisin ma oma õelapsele aastaseks sünnipäevaks. Talle väga meeldisid. Peaksingi enda lapsele ka sellised muretsema. Üldse olen ma kahe käega puidust mänguasjade poolt. Iga kell eelistan puitu plastmassile.

Mänguasju ostes püüan siiski panna rõhku kvaliteedile, mingeid mõtetuid vidinaid (mis suht ruttu ära lagunevad) koju ei korja.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Mänguasjad igas vanuses lastele Empty Re: Mänguasjad igas vanuses lastele

Postitamine  siq29 Laup 21 Mai 2011, 13:19

Nägin ON24 veebipoes NUKUVANKRIT ja nüüd tahan oma pisemale piigale ka seda osta. Mulle meeldib selle nukuvankri juures see, et seda saab teha ka käruks, kaasas on ka kott ja lükkesanga kõrgus on muudetav. Muudetava kõrgusega lükkesang pikendab nukuvankri kasutusaega. Seal on ka ainult nukuvanker müügil ja kaks erinevat nukukäru versiooni, aga kahte asja eraldi ma ei näe mõtet osta. Vanker ja odavam käru koos tulevad küll kokku odavam, kui see minu soovitud kombineeritud versioon, aga selle käru rattad on nii pisikesed ja meil on ainult muru ja kruusatee. Suurematega ratastega nukuvanker-käru on lapsel kergem murul ja kruusateel lükata. Veel piilun sealt veebipoest KOKKUPANDAVAT NUKUVOODIT, aga selle sean plaanidesse peale nukuvankri ostu. Mänguasjad igas vanuses lastele 662237
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Mänguasjad igas vanuses lastele Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Mänguasjad igas vanuses lastele Empty Re: Mänguasjad igas vanuses lastele

Postitamine  Külaline Teis 24 Mai 2011, 20:18

Mulle meeldib hullult see käru http://beebicenter.ee/brio-kombi-nukuvanker.html
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Mänguasjad igas vanuses lastele Empty Re: Mänguasjad igas vanuses lastele

Postitamine  erlex Reede 27 Mai 2011, 21:52

Patty kirjutas:Mulle meeldib hullult see käru http://beebicenter.ee/brio-kombi-nukuvanker.html


Mega kallis Mänguasjad igas vanuses lastele 633777
erlex
erlex
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Mänguasjad igas vanuses lastele Tiitli23
Postituste arv : 5078
Asukoht : Mulgimaa
Registration date : 15/12/2009

Tagasi üles Go down

Mänguasjad igas vanuses lastele Empty Re: Mänguasjad igas vanuses lastele

Postitamine  Külaline Laup 28 Mai 2011, 10:52

Kallis küll aga arvan, et kvaliteetne ka. Praegu on Luisal 100 kroonine jalutuskäru ja see pole üldse kvaliteetne, riie on igalt poolt juba katki ja üldse näeb niru välja. Nüüd ootangi millal keegi Luisa käru ära ostab, siis saan talle selle nukukäru osta Mänguasjad igas vanuses lastele 908934
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Mänguasjad igas vanuses lastele Empty Re: Mänguasjad igas vanuses lastele

Postitamine  siq29 Laup 28 Mai 2011, 11:00

Minu jaoks näeb Brio Combi nukuvanker, mida Patty tahab osta, välja liiga päris lapsevankri moodi. Eelistan sellist nukuvankrit, mis ikka näeb natuke välja ka nagu mänguasi. Aga muidu olen Patty sõnadega nõus, et need odavad asjad vahel lagunevad jube ruttu. Päris nii kallist nukuvankrit, nagu see Brio pma, ma osta ei jaksa, aga samuti ei ei taha ma osta ka mingit väga odavat.

Ükspäev surfasin päris pikalt mööda netipoode ja komistasin otsa nukuvankrile, mis meeldis mulle esimesest pilgust: http://www.lastekaubad.com/manguasjad/nukuvankrid-ja-aksessuaarid/nukuvanker-luke.html

Eks kui ükskord see ostmise aeg käes, siis alles otsustan, millise täpselt ostan.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Mänguasjad igas vanuses lastele Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Mänguasjad igas vanuses lastele Empty Re: Mänguasjad igas vanuses lastele

Postitamine  Külaline Laup 28 Mai 2011, 11:26

Mulle just meeldib see Brio Combi, sest ta on nagu päris käru ja rattad on ka head suured. Arvan, et seda käru saab Luisa ka kaua kasutada. Aga ega maitse üle ei vaielda, hoopis kakeldakse Mänguasjad igas vanuses lastele 824600
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Mänguasjad igas vanuses lastele Empty Re: Mänguasjad igas vanuses lastele

Postitamine  janee Laup 28 Mai 2011, 11:45

Mänguasjad igas vanuses lastele 296785 no mis te ikka kaklete Mänguasjad igas vanuses lastele 296785
janee
janee
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2650
Age : 38
Asukoht : viljandi mk.
Registration date : 07/10/2009

Tagasi üles Go down

Mänguasjad igas vanuses lastele Empty Re: Mänguasjad igas vanuses lastele

Postitamine  siq29 Laup 28 Mai 2011, 12:11

Ei kakle me midagi, sest oleks imelik ka, kui kõigile meeldiksid täpselt ühesugused asjad. Mänguasjad igas vanuses lastele 824600 Aga mis puutub veel odavatesse asjadesse, siis Annaliisal oli ka mingi 100-kroonine nukukäru, Maximast ostsin. Riie hakkas rebenema väga ruttu, üks ratas läks peagi katki ja mujaltki kippusid plastmassosad katki minema. Sellised nukukärud ongi vist tehtud sedasi, iga kuu-paari järel pead lapsele uue ostma... Väike laps on väga aktiivne ja ka mängud on aktiivsed, selline odav ja viletsa kvaliteediga nukukäru ei pea kaua vastu sedasi.

Ma ei ole selline lapsevanem, kes ostab kokku meeletus koguses mänguasju (tean peret, kus on kaks last, ja mänguasju on neil kahel lapsel mitmeid kordi rohkem, kui minu kolmel lapsel, terve maja on sellel perel täis mänguasju, millest suur enamus on minu arvates mõttetult ostetud), pigem olgu neid vähem, kuid kvaliteetsed, arendavad ja et laps ka mängiks nendega.

Mäletan oma lapsepõlve. Mina kasvasin üles nõuka-ajal. Mul ja mu kahel vennal oli kolme peale kokku üks kastitäis mänguasju, paar pehmet suuremat looma, paar nukku, ja ühes sahtlis olid puidust klotsid. Lisaks oli vanaema juures Salvo klotsid (nagu Lego tänapäeval). Kõik mängud said mängitud, ema sõnul ei kurtnud me kunagi igavust. Muidugi on tänapäeval palju suuremates mõõtmetes mänguasju, mida minu lapsepõlves ei olnud nii väga. Nukumajad, autod, kus laps saab ise peal istuda ja palju muid asju, mis on küll suured, aga lähevad ka asjaette. Aga mõttetust kokkuostmisest ma aru ei saa ja ei hakkagi vist saama kunagi. Mänguasjad igas vanuses lastele 824600
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Mänguasjad igas vanuses lastele Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Mänguasjad igas vanuses lastele Empty Re: Mänguasjad igas vanuses lastele

Postitamine  Pärlike Laup 28 Mai 2011, 14:29

Meil on selline roosa (värvilist pilti hetkel arvutis ei ole) nukuvanker. Minu jaoks oli oluline, et oleks vanker ja sealjuures oleks see sobilik meie elustiili ja miljööga (puit ja naturaalsed maalähedased materjalid) ning ühtlasi oleks ka vastupidav. Seni pole vankrile midagi ette heita, v.a. see, et kummist rattakaitsed, tihendid või mis iganes nende nimi on, võtsime ära, sest need tegid põrandale musti jutte. Nüüd teeb vanker selle võrra rohkem müra, aga eramajas pole sellest hullu.

Mänguasjad igas vanuses lastele 2yxhsmb


Minu jaoks olulised mänguasjad on olnud ka puidust täheklotsid ning püramiid, millele saab üksteise otsa laduda rõngaid.

Üks asi, mis kindlasti on lastele ka arendav ja väga oluline, on eakohased puzzled. Need ei maksa tihti väga palju, kuid pakuvad põnevust ja ergutavad mõtlema. Ainult et vahel ma mõtlen, mida ma lõpuks kõigi nende puzzledega, millest nad välja kasvavad, peale hakkan...

Kiik ning redel (vms turnimisvariant) on ka olulised, olgu sees või väljas.

Mis puutub siq mõtetesse, siis olen 100% päri. Me ise oleme oma lastele vaid paar asja ostnud. Ka Liise viimasel sünnipäeval lasin kinkida raha, et osta omapoolse lisasummaga eelmainitud nukuvanker. Ma lihtsalt ei taha oma lapsi ja elamist liigsete mänguasjadega üle kuhjata... Niikuinii neid siit-sealt tuleb ja mulle on täiesti müstika kui palju neid juba on, ehkki nii mõnegi tuttavaga võrreldes pole meil pea midagi.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Mänguasjad igas vanuses lastele Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Mänguasjad igas vanuses lastele Empty Re: Mänguasjad igas vanuses lastele

Postitamine  Tipu Püh 29 Mai 2011, 19:32

Lastega seotud netipoed on meil muidu välja toodud siin teemas:
http://www.omaklubi.net/t74-lastega-seotud-netipoed Mänguasjad igas vanuses lastele 417561
Tipu
Tipu
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1115
Age : 43
Asukoht : Tallinn
Registration date : 16/02/2009

http://armuluna.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Mänguasjad igas vanuses lastele Empty Re: Mänguasjad igas vanuses lastele

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele