O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mida kasvatate oma aias?

+8
Mammi
lemming
muffyns28
Cat
Marianne
babyapple
siq29
Iirlane
12 posters

Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  Iirlane Teis 23 Märts 2010, 01:50

Rääkige mida kõike head ja paremat teil aias kasvab ,või mida plaanite see aaasta istutada?

Äkki keegi oskab soovitada ,millal kurgiseemned kasvama panna? Mida kasvatate oma aias? 888847
Iirlane
Iirlane
Meeskonna liige
Meeskonna liige

(tegelt naiskonna)
Postituste arv : 4902
Asukoht : Lõuna Iirimaa
Registration date : 16/02/2009

http://lillysmuul.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  siq29 Teis 23 Märts 2010, 08:53

Meil on olemas suur kasvuhoone, aiamaa ja samuti põld.

Kasvuhoones kasvatame tomatit ja kurki, eelmisel aastal oli meil 112 tomatitaime ja 10 pika kurgi taime. Jätkus söömiseks ja sissetegemiseks. Kui tomatid tulema hakkavad, siis toitume peamiselt tomati-hapukoore salatist ja kui isu täis, hakkame talveks sissetegemise peale mõtlema. Samuti teeme kasvuhoonesse tillipeenrakese, et saaks varakult supirohelist võtta.

Peenral kasvatame tavalisi peenra asju. Porgand, sibul, till, hernes, aeduba. Muud eriti ei kasvata, sest näiteks kapsast saab poest ka odavalt, ei tasu ära see kasvatamine. Porgandit saab ka poest odavalt, aga seda kasvatan sellepärast, et nii hea on suvel peenrast võtta, kohe ära krõmpsutada, või kastmesse lõbusaid oranze rattaid keeta. Sibulat kasvatame päris palju, saab rohelist ja talveks mugulaid. Tilli kasvatan peenral ka, seda külmutan talveks. Keeran paraja suurusega pundikesed toidukilesse, siis karpi ja sügavkülma. Talvel võtan ja hakin toidu sisse nagu värsket tilli. Aeduba kasvatan külmutamiseks ja talveks teen koos tomatiga purki ka. Ja hernes on mu lemmik. Hernes on ainus aedvili, millega ma kompromissile ei lähe. Ma võin laste heaks loobuda kõigest muust, marjad, kommid, küpsised, puuviljad jne. Aga kui lapsed tahavad peenral herneid süüa, siis peavad nad ise õigel ajal jaole jõudma, sest neid ma söön süüdimatult ja süümepiinadeta, kas teistele ka jätkub. Lapsed teavad seda, samuti mees. Minu õnneks ei ole nad nii suured hernefännid kui mina, aga sellegipoolest külvan hernest piisavalt palju, et ma ei jõuaks ka kõige parema tahtmise korral kõike ise ära süüa. Lihtsalt kõht saab täis. Nii et mingil moel ma ikkegi arvestan teistega. Mida kasvatate oma aias? 824600 Isu ei saa kunagi täis, ma elaks hernepeenras, kui saaks!
Peenramaal kasvatame ka pisut varast kartulit, kust saab varakult värskeid mugulaid.

Põllul kasvatame talvekartulit ja põlduba.

Peretuttavatelt saime viinamarja istikud, loodame kunagi oma aiast viinamarju saada. Mida kasvatate oma aias? 824600

Meil on olemas ka peenar, kus saame kasvatada kõrvitsaid ja kabatsokke. Eelmisel aastal oli see peenar küll tühi, aga sel aastal tühjaks ei jää. Samuti tahaks sel aastal lühikest kurki maha panna, seda ka eelmisel aastal polnud.

Iirlane, me oleme kurgi seemned ettekasvatuseks mulda pannud aprilli teisel poolel.

Täiendan: sõstrad, vaarikad, tikrid, õunapuud, ploomipuud ja kreegipuud on meil ka.


Viimati muutis seda siq29 (Teis 23 Märts 2010, 10:07). Kokku muudetud 1 kord
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Mida kasvatate oma aias? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  babyapple Teis 23 Märts 2010, 09:01

Kuna minu ema aias kasvavad kurgid, tomatid, sõstrad, vaarikad, maasikad jne, siis minu aed on esialgu pigem iluaed.
Suuri lillepeenraid ei ole ja ei tule, sest rohida ma ei armasta ja korrast ära peenraid armastan veel vähem Mida kasvatate oma aias? 824600
Kuna terrass on suur, siis harrastan rohkem potipõllundust. Muru sees kasvavad roosipõõsad, lumikellukesed, krookused.
Kaks noort õunapuud on meie aias ka, kuid ülejäänud kuulub ilupõõsaste ja -puude alla.
See aasta plaanin teha endale ürdipeenra, kus oma koha leiavad rucola, basiilik, sibul, piparmünt, salatilehed (pole veel välja kindlat sorti välja valinud), jne.
Ürdipeenra täpne plaan on veel pooleli.
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  Marianne Teis 23 Märts 2010, 11:58

Et meil on koerad siis lilli - roose, tulpe jne jne
Ploomid söödakse meil ablaste neljajalgsete poolt ära, tikritest ja sõstardest rääkimata! Mida kasvatate oma aias? 824600

Muidu tahaks ka porgandeid ja kapsaid ja muid köögivilju kasvatada.. aga eks kunagi jõuame ka sinnamaile.. Mida kasvatate oma aias? 28787
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  Iirlane Teis 23 Märts 2010, 20:21

Oi ma pean ka veel tilli lillede vahele poetama. Mida kasvatate oma aias? 848853
Väikesi kurke plaanin ka seinale ronima panna ,siis ei saa mees ka enam öelda ,mis ma neist lilledest kasvatan ,süüa neid ei saa ju. Mida kasvatate oma aias? 824600

Viinamari on mul olemas ,aga vist viskan minema.
Ajab ainult lehti ja varjab väiksemaid lilli.
Need tillukesed marjad seal küljes on mõtetud ja maitsetud. Mida kasvatate oma aias? 508142
Iirlane
Iirlane
Meeskonna liige
Meeskonna liige

(tegelt naiskonna)
Postituste arv : 4902
Asukoht : Lõuna Iirimaa
Registration date : 16/02/2009

http://lillysmuul.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  Cat Teis 23 Märts 2010, 20:28

Äkki sul on mingi veiniviinamarja sort? Mida kasvatate oma aias? 824600 Meil oli aias suur istandus viinamarju eelmise omaniku istutatud ja need olid vàikesed, heledad ja hapud. Aga eelmine omanik oli koguaeg head veini neist teinud Mida kasvatate oma aias? 173454
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  Marianne Teis 23 Märts 2010, 20:49

Cat kirjutas:Äkki sul on mingi veiniviinamarja sort? Mida kasvatate oma aias? 824600 Meil oli aias suur istandus viinamarju eelmise omaniku istutatud ja need olid vàikesed, heledad ja hapud. Aga eelmine omanik oli koguaeg head veini neist teinud Mida kasvatate oma aias? 173454

Iirlane, vutt-vutt koduveini pruulima!! Mida kasvatate oma aias? 173454 Mida kasvatate oma aias? 824600
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  muffyns28 Teis 23 Märts 2010, 20:58

Minul on ka kodus suur klaas kasvuhoone,kus kasvavad tavaliselt kurk,tomat,till,roosid,paprika.
Peenarlapp on ka täitsa olemas.Seal kasvatan:peeti,sibulat,salateid erinevaid,porgandit natuke,paarkümmend pesa kartulit (hea sügisel esimesi noori mugulaid süüa).Veel on aias nii 3*20m vaarika peenar,pluss 5 õunapuud. Ilutaimedest kasvatan erinevaid püsililli ja ka lõikelilli,mis sügisel siis üles kisun.Seemnest panen maha ja kui ilusad taimed istutan lilled peenrasse.veel on mul mitu ilu põõsas,3 sorti erinevat ronitaime(kahjuks ei tea nimesid).Kavas on hakata roose kasvatama.Näis kuis õnnestub.ja maasikad on ka loomulikult aias:D
Et pisut on ,mida harida Mida kasvatate oma aias? 547149
muffyns28
muffyns28
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

OMAklubi sõltlane
Postituste arv : 1364
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/06/2009

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  Iirlane Teis 23 Märts 2010, 23:28

Maasika taimed ju vananevad? Mida kasvatate oma aias? 756483
Mul on sellised ,mis kevadest sygiseni kannavad ja nyyd m6tlen, kas peaks neid akki millalgi uuendama hakkama?
Et laseks uutel istikutel see suvi tulla ja sygisel vanad minema viskama . V6i mis moodi see käib?
Väga uduselt on lapsepõlvest meeles...
Iirlane
Iirlane
Meeskonna liige
Meeskonna liige

(tegelt naiskonna)
Postituste arv : 4902
Asukoht : Lõuna Iirimaa
Registration date : 16/02/2009

http://lillysmuul.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  lemming Esm 12 Apr 2010, 18:15

Iirlane kirjutas:Maasika taimed ju vananevad? Mida kasvatate oma aias? 756483
Mul on sellised ,mis kevadest sygiseni kannavad ja nyyd m6tlen, kas peaks neid akki millalgi uuendama hakkama?
Et laseks uutel istikutel see suvi tulla ja sygisel vanad minema viskama . V6i mis moodi see käib?
Väga uduselt on lapsepõlvest meeles...
võib-olla see on sorditi erinev, aga mina lapsepõlvest mäletan, et maasikas on 4-aastane taim. teine-kolmas aasta kannab kõige paremini, esimene ja neljas veits vähem ja hiljem tuleb juba liiga vähe, et sel mõtet oleks. meil tehti nii, et iga aasta kaotati üks peenar ja tehti uus asemele. uue peenra saab sügisel vanade taimede küljest lõigatud nn tütartaimedest. neid võib lõigata ükskõik mis aasta taimede küljest, ehk lihtsalt napsad läbi need väädid, mis emataimega ühendavad ja muudkui istutad

meil linnakodus aed liiga väike, et siia midagi peale mõne ükskiku lilleõie kasvama panna, aga maal kasvatame porgandit, tilli, sibulat ja eelmine aasta tegin ise ühe segasumma ürdipeenra basiiliku, salvei, pune, tüümiani, käharpeterselli, mündi ja jääkapsaga. tuli välja küll, mis ära ei jõudnud süüa, kuivatasin ja siiamaani kasutan toitude sees. ehkki vist sügavkülmutamine on parem mõte, sest kuivatades läheb kogu aroom kaotsi. maasikapeenraid olen ka varem teinud, aga loobusin, sest see on väga töömahukas ja maasikate aeg on nii lühike. vahel me isegi ei satu õigel ajal maale, sest on jaanipäevad ja muud möllud, ja palju saaki läheb raisku

siis meil veel palju mustsõstrapõõsaid, õunapuid, hekiploomid, kirsid ja minu lemmikud - vaarikad. ja tikrid ja arooniad. ja punased ja valged sõstrad. oeh, ei tea kas sai kõik või oli veel midagi

linnas on meil aga üks lõunapoolne pikk akenderida, kus kahe klaasi vahele on jäetud päris palju ruumi, et saaks ka midagi kasvatada. praegu just pean plaani, mis võiks sinna istutada. mõtlesin kääbustomatite ja maitserohelise jm ürtide peale
lemming
lemming
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 930
Age : 46
Asukoht : Tallinn/Nõmme
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  Mammi Esm 12 Apr 2010, 19:10

Mina olen alles uus aiaomanik, pole ühtegi peenart, ainult kevadlilli olen poetanud põõsa alla kasvama (lumikelluke, krookus, tulp jne).Sel aastal on plaan maja taha võrkaia najale panna tavalise söögiherne, nagu Naistelehe aiaraamatus M.Korolev soovitas. Mida kasvatate oma aias? 547149 Ise poleks selle peale tulnudki, väärt mõte. Ja ongi kogu minu aiapidamine Mida kasvatate oma aias? 537301
Mammi
Mammi

Postituste arv : 254
Age : 51
Asukoht : Tartu
Registration date : 19/03/2010

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  Iirlane Teis 13 Apr 2010, 02:26

Meil l6puks suvi tulnud, sain muru niidetud, nii ilus/m6nus kohe! Mida kasvatate oma aias? 662237

Kas keegi oskab mulle anda vihjeid 6napuu okste l6ikamise kohta?
Muidu kasvabki 4 oksaga puu. Mida kasvatate oma aias? 888847
Iirlane
Iirlane
Meeskonna liige
Meeskonna liige

(tegelt naiskonna)
Postituste arv : 4902
Asukoht : Lõuna Iirimaa
Registration date : 16/02/2009

http://lillysmuul.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  lemming Teis 13 Apr 2010, 22:29

Iirlane kirjutas:Meil l6puks suvi tulnud, sain muru niidetud, nii ilus/m6nus kohe! Mida kasvatate oma aias? 662237

Kas keegi oskab mulle anda vihjeid 6napuu okste l6ikamise kohta?
Muidu kasvabki 4 oksaga puu. Mida kasvatate oma aias? 888847
ma jälle targutaks, et parim aeg okste lõikamiseks kahjuks läbi, see on hästi varakevadel, kui mahlad veel ei liigu. teil seal ilmselt see aeg möödas juba selleks aastaks. rohkem ei oska öeldagi, mida tähele panna. mu isa lihtsalt lõigub kõik ülearuse maha, aga jah, peab olema see õige aeg. vist paneb ka mingit vaha sinna lõikekohale, aga võib-olla see ka mingi pookimise teema
lemming
lemming
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 930
Age : 46
Asukoht : Tallinn/Nõmme
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  siq29 Teis 13 Apr 2010, 22:38

Aga mina pätsasin tühjalt seisva naabertalu aiast lumikellukesi ja märtikellukesi, istutasin lillemättad oma maja juurde. Tegelikult see naabertalu oli kunagi mu elukaaslase taluga üks ja sama talu, aga pärimisega läksid maad kaheks. Ja kuna need lilled kuulusid kunagi mu elukaaslase vanaemale, siis elukaaslase soovitusel osad lilled ümber istutasingi. Nüüd on nii ilus aknast vaadata, kuda nad (veel) õitsevad. Mida kasvatate oma aias? 824600
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Mida kasvatate oma aias? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  imeline Teis 13 Apr 2010, 22:56

Hetkel lilli! Mida kasvatate oma aias? 603747
imeline
imeline
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Mida kasvatate oma aias? Tiitli23
Postituste arv : 1318
Age : 43
Asukoht : Viimsi
Registration date : 17/02/2009

http://mugulalugu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  babyapple Kolm 14 Apr 2010, 00:24

Iirlane kirjutas:Meil l6puks suvi tulnud, sain muru niidetud, nii ilus/m6nus kohe! Mida kasvatate oma aias? 662237

Kas keegi oskab mulle anda vihjeid 6napuu okste l6ikamise kohta?
Muidu kasvabki 4 oksaga puu. Mida kasvatate oma aias? 888847


Järgmine sobiv aeg õunapuude lõikuseks on siis kui jaanipäev läbi.
Suvist lõikust peetakse isegi paremaks, sest haavad paranevad kiiremini ja vesivõsusid ei kasva.

Eriti mõtekas on noore õunapuu hooldusega alustada suvel ja ainult suvel edaspidi lõigatagi.

Täpsemalt saad lugeda õunapuude lõikuse kohta siit: http://www.virkus.com/aiandus/ounapuude-loikamine/
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  Iirlane Kolm 14 Apr 2010, 15:00

Oi aitah babyapple, just seda ma vajasingi! Mida kasvatate oma aias? 954353
Iirlane
Iirlane
Meeskonna liige
Meeskonna liige

(tegelt naiskonna)
Postituste arv : 4902
Asukoht : Lõuna Iirimaa
Registration date : 16/02/2009

http://lillysmuul.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  siq29 Kolm 12 Mai 2010, 17:37

Mul pistavad kurgitaimekesed oma nöpsninad mullast välja tasapisi! Iga natsa aja tagant käin neid piilumas... Pühapäeval panin seemned pottidesse, nüüd juba ootan oma lapsukesi! Mida kasvatate oma aias? 824600

Hernes on külvatud, samuti natuke porgandit ja lehtsalatit. Viimast kahte külvan veel. Tippsibul on maha pandud, tilli olen külvanud nii õue peenrale kui ka kasvuhoonesse. Tomatid sirguvad veel pottides. Mai lõpus külvan nii türgi oa kui ka põldoa seemned ära. Ämm toob maasikataimi ja peterselliseemneid. Nädalavahetus saab ehk kartuli maha panna... tööd on õues kuhjaga. Mida kasvatate oma aias? 824600
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Mida kasvatate oma aias? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  Mammi Kolm 12 Mai 2010, 22:52

Mul ka hernes maas ja täna tippisime suvelillede seemnesegusid lillekastidesse, sest peenraid mul ju pole Mida kasvatate oma aias? 866508
Sünnipäevaks kingiti Tuviõunapuu istik ja läheb minu eelmise aasta kingituse-kirsiistiku kõrvale aia äärde. Mõnus...
Mammi
Mammi

Postituste arv : 254
Age : 51
Asukoht : Tartu
Registration date : 19/03/2010

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  babyapple Nelj 13 Mai 2010, 09:09

Ma juba ootan sooja, et saaks amplimaasika potiga terassile panna. (no ei julge veel, kuigi päeval on soe)
Basiilik ootab ka õue viimist. Praegu on basiilikul alles idulehed aga täna hommikul oli näha juba päris lehte.

Sain eile füüsali taimi. Need on nii pisikesed aga ikka loodan, et neist saab asja. Põnev.

Veel on mõttes teha see aasta turbapeenar mustikatele ja murakatele.
Oleks ju mõnus lastel oma aiast mustikaid suhu pista.
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  Iirlane Püh 16 Mai 2010, 01:26

Ma ostsin hernetaimi (no sattusin lihtsalt poes hoogu) ja panin need nyyd roniroosi põõsa alla kasvama. Nii on hernekepid ka kohe olemas ! Mida kasvatate oma aias? 824600
Ja unustan koguaeg tilli seemneid lillepeenrale visata. Mida kasvatate oma aias? 998953
Iirlane
Iirlane
Meeskonna liige
Meeskonna liige

(tegelt naiskonna)
Postituste arv : 4902
Asukoht : Lõuna Iirimaa
Registration date : 16/02/2009

http://lillysmuul.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  Tups Teis 12 Apr 2011, 12:24

Minul on aiahooaeg alanud - puhastasin täna kõige päikselisema peenra ära. Tulbid juba päris pikad ja märtsikellukesed õitsevad! Ja sidrun-liivateed ei ole külm kahjustanud (esimest korda nii!!!)

Oi, kuidas ma armastan seda kevadist aiaõhinat Mida kasvatate oma aias? 440975 Mida kasvatate oma aias? 440975 Mida kasvatate oma aias? 440975
avatar
Tups

Postituste arv : 175
Age : 45
Asukoht : Tartu
Registration date : 14/11/2009

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  Iirlane Reede 06 Mai 2011, 21:00

Oi see teema on siin unarusse jäänud.
Ma just eile istutasin jälle selle aastaseid hernetaimi ja sain isegi seekord tilliseemned maha.
Iirlane
Iirlane
Meeskonna liige
Meeskonna liige

(tegelt naiskonna)
Postituste arv : 4902
Asukoht : Lõuna Iirimaa
Registration date : 16/02/2009

http://lillysmuul.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  minake Reede 06 Mai 2011, 21:45

Mul ka suur aed, aiamaa kaevatud lisaks mulda ka veetud, seemned ostetud. Homme hakkan kurkidele ja muudele tegelastele lava ehitama, kasvuhoone ehitamisest seeaasta vist midagi välja ei tule.
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  janee Reede 06 Mai 2011, 21:51

mina panen ka igasugu asju maha Mida kasvatate oma aias? 633777
janee
janee
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2650
Age : 38
Asukoht : viljandi mk.
Registration date : 07/10/2009

Tagasi üles Go down

Mida kasvatate oma aias? Empty Re: Mida kasvatate oma aias?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele