O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks.

5 posters

Go down

Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. Empty Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks.

Postitamine  tixit Nelj 11 Märts 2010, 12:01

Siiani olen ma oma rõdul kasvatanud ainult lilli. Nüüd aga tahaks sinna panna hoopis mingeid köögivilju või maasikaid. On kellelgi mingeid soovitusi, mida ja milliseid sorte saaks rõdul edukalt kasvatada ka minusugune aiavõõras inimene. Rõdu on mul lahtine ja päike paistab sinna peale lõunat. No ja kasvuhoonet ma kah rõdule püsti ei pane Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. 824600
tixit
tixit
abiAdministraator
abiAdministraator

Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. Tiitli23
Postituste arv : 2243
Age : 47
Asukoht : Saue
Registration date : 16/02/2009

http://minumaailm-tixit.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. Empty Re: Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks.

Postitamine  lemming Püh 09 Mai 2010, 14:50

mina kasvatan praegu kõiksugust maitserohelist ja ürte ja kirsstomateid. seoses sellega, et kas keegi teab, kui kaua need tomatiseemned peaks idanema? mul vast juba paar nädalat külvamisest möödas, aga ikka ei midagi. kõik muu on ilusti üles tulnud Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. 329369
lemming
lemming
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 930
Age : 46
Asukoht : Tallinn/Nõmme
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. Empty Re: Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks.

Postitamine  siq29 Püh 09 Mai 2010, 15:11

Lemming, ikka mõne päevaga peaks üles tulema, meil tulevad 3-5 päevaga rohelised otsad mullast välja tavaliselt.

Kui sügavale sa seemned külvasid?
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. Empty Re: Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks.

Postitamine  lemming Esm 10 Mai 2010, 17:59

siq29 kirjutas:Kui sügavale sa seemned külvasid?
oih, ei teagi.. võib küll olla, et liiga sügavale. seal kasvukohas hetkel suht jahe ka tegelt. noh, ega midagi, eks siis tuleb turule minna valmistaimede järgi
lemming
lemming
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 930
Age : 46
Asukoht : Tallinn/Nõmme
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. Empty Re: Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks.

Postitamine  siq29 Esm 10 Mai 2010, 18:59

Tomatiseemned olen mina külvanud õhukese mullakihi alla. Niimoodi, et laotan seemned mullale ja siis katan õhukese mullakihiga, seejärel niisutan hästi läbi.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. Empty Re: Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks.

Postitamine  lemming Kolm 12 Mai 2010, 18:21

jee täna tuli esimene tomatitaim lõpuks välja! nii lahe nii lahe. ainult huvitav nüüd, kas need valmis ka veel jõuavad saada? noh, eks näis, saab jälle ühe kogemuse võrra targemaks vähemalt
lemming
lemming
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 930
Age : 46
Asukoht : Tallinn/Nõmme
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. Empty Re: Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks.

Postitamine  mercaa Kolm 12 Mai 2010, 19:49

Mul kasvavad rõdul (praegu toas aknalaual) madalad herned, kobartomatid ja basiilik.
Tomatid kõik juba õitsevad ja hernestel ka kaunad juba küljes. Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. 824600

Idanema olen pannud nii, et hästi märjaks kastetud salfaka vahele ja kui idaneb siis alles mulda.
mercaa
mercaa
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Detsember 2008 abimode
Postituste arv : 699
Age : 40
Asukoht : Stockholm
Registration date : 30/04/2009

Tagasi üles Go down

Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. Empty Re: Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks.

Postitamine  VäikeTama Esm 21 Juun 2010, 22:46

Ma ostsin oma rõdule maasikaampli Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. 824600 Ja suuuuure perargoonipoti ning mõningased maitsetaimeistikud. Köögi aknal on ka potid basiiliku jms-ga, need külvasin ise Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. 662237
VäikeTama
VäikeTama
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1513
Age : 44
Asukoht : Quintana Roo, Mehhiko
Registration date : 17/02/2009

http://elukuiseiklus.ee

Tagasi üles Go down

Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. Empty Re: Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks.

Postitamine  tixit Esm 21 Juun 2010, 22:56

Mul on rõdul ja köögis akna peal till, basiilik ja rukola. Seemnest panin ja väga ilusasti läksid kasvama, esimesed ampsud on ka maitstud. Üleelmisest aastast oli alles jäänud ka mungalille seemneid ja need peaks ehk mõne aja pärast rõdukastis õitsema hakkama. Hing ihkab ühte maasikaamplit ka. Järgmine aasta proovin tomateid (kui ära ei unusta muidugi).
tixit
tixit
abiAdministraator
abiAdministraator

Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. Tiitli23
Postituste arv : 2243
Age : 47
Asukoht : Saue
Registration date : 16/02/2009

http://minumaailm-tixit.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks. Empty Re: Soovitage taimi rõdul kasvatamiseks.

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele