O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kas teie lapsel on mõne toidu / toiduaine vastu allergia?

+12
siq29
anukas
armsake
carissime
babyapple
Pärlike
kertu009
kats
kaktus18
mannu03
Soulshaker
naxy
16 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Kas teie lapsel on mõne toidu / toiduaine vastu allergia? - Page 2 Empty Re: Kas teie lapsel on mõne toidu / toiduaine vastu allergia?

Postitamine  Merike T Teis 21 Sept 2010, 23:18

Minu vanemal tütrel on atoopiline dermatiit, mis on allergiast põhjustatud. On seda põdenud pea 10a. See aeg on olnud kohutav ja jube, nii mulle kui lapsele. Esiteks see, et 3,5a ei saanud ma öösiti magada, vaid silitasin lapse korpas, sügelevat ja lõhenevat nahka. Perearst ütles, et ema ei suuda lapse dieeti jälgida ja ei lausunud sõnagi 3,5a jooksul selle kohta, et võiksime minna nahaarstile, et lapsekene ei peaks valude ja ebamugavustunde käes piinlema. EI Kas teie lapsel on mõne toidu / toiduaine vastu allergia? - Page 2 587224 Tegu siis Rakvere perearstiga Dr Võsuga. See selleks. Ühel hetkel tabasin ära ja läksime perearstile, saime abi. Esimest korda elus oli lapsel sile nahk!!! Me saime esimest korda magada ööläbi. 3a öeldi, et läheb üle, kasvab välja. Suvel oligi juba parem, aga sügisel ikka platsis jälle ja nii siiani. Kusjuures toiduainete allergia on muutunud tolmulesta ja koera allergiaks. Seega keelatud toite tal põhimõtteliselt enam pole. Aga tolmulesta eest pole eluilmas pääsu Kas teie lapsel on mõne toidu / toiduaine vastu allergia? - Page 2 641223 Eks siis peab õppima kuidagi nii elama. Ega enam ausalt öelda ei julge loota ka, et üle läheb. Püüan lapsele pidevalt meelde tuletada, et kreemitada tuleb ennast ja voodipesu ning madratseid pidevalt tuulutada.
Merike T
Merike T
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 344
Asukoht : Tallinn
Registration date : 29/07/2010

http://merike-tiivits.cetera-desunt.com/

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsel on mõne toidu / toiduaine vastu allergia? - Page 2 Empty Re: Kas teie lapsel on mõne toidu / toiduaine vastu allergia?

Postitamine  Lote35 Nelj 15 Märts 2012, 09:50

Vanemal tütrel oli erinevate toiduainete vastu allergiad, isegi külmaallergia lõi välja, aga kui ta sai kolmeseks, siis kadusid kõik probleemid. Teiste laste puhul pole nagu väga hulle reaktsioone ette tulnud. Kõige pisemal lõi rinnapiimalt üleminek piimasegule allergia välja, aga siis saime apteegist teist piimasegu ja probleemid kadusid. Nüüd, kus oleme juba ammu poe piimasegudel tagasi, paistab ka kõik korras olevat (jalgade peal on nahk kuivem ja krobelisem, aga sellist ägedat reaktsiooni ei ole enam ette tulnud).


Viimati muutis seda Lote35 (Nelj 15 Märts 2012, 10:18). Kokku muudetud 1 kord
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsel on mõne toidu / toiduaine vastu allergia? - Page 2 Empty Re: Kas teie lapsel on mõne toidu / toiduaine vastu allergia?

Postitamine  kristi0310 Nelj 15 Märts 2012, 10:05

Minu piigal on ka millegi vastu allergia, alustan pesupulbri väljavahetamisega, jälgin, mida laps sööb jne.
Minu jaoks väga kummaline, et alles nüüd on lapsel mingi allergia tekkinud, mingit uut toiduainet pole saanud, pesu olen pesnud beebieast saati ühe pesupulbriga ja nüüd järsku on kehal punased karedad laigud Kas teie lapsel on mõne toidu / toiduaine vastu allergia? - Page 2 329369
kristi0310
kristi0310
abimoderaator

Postituste arv : 463
Age : 35
Asukoht : VILJANDI
Registration date : 15/10/2010

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsel on mõne toidu / toiduaine vastu allergia? - Page 2 Empty Re: Kas teie lapsel on mõne toidu / toiduaine vastu allergia?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele