O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milliseid toidulisandeid ja vitamiine kasutate Teie, et oma tervist turgutada/organismi puhastada,jne.?

4 posters

Go down

Milliseid toidulisandeid ja vitamiine kasutate Teie, et oma tervist turgutada/organismi puhastada,jne.? Empty Milliseid toidulisandeid ja vitamiine kasutate Teie, et oma tervist turgutada/organismi puhastada,jne.?

Postitamine  pariisitar Püh 07 Veeb 2010, 21:55

Mina olen laisk tablettide n2rija, aga vahetevahel teen ikka m8ne kuuri l2bi. Kas siis multivitamiini kuuri (Bion3) v8i turgutan juukseid (Kerastase, Klorane). Praegu on mul juba pikemat aega probleem tundliku peanahaga, mis ka kobrutab ja sygeleb. Juuksur saatis apteekri jutule kuna probleem pidavat olema organismi sisene ja pelgalt shampoonidest ei piisavat. Apteeker soovitas teha Magneesiumi ja B6 kuuri (stressi leevendav) ja v8tta yhe ravimtaime baasil tehtud kapsleid, mille nime ma ei suuda kuidagi eesti ega inglise keelde t8lkida (Ortie). Loodame parimat Milliseid toidulisandeid ja vitamiine kasutate Teie, et oma tervist turgutada/organismi puhastada,jne.? 866508
pariisitar
pariisitar
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Milliseid toidulisandeid ja vitamiine kasutate Teie, et oma tervist turgutada/organismi puhastada,jne.? Tiitli23
Postituste arv : 2146
Age : 40
Asukoht : Pariis
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid toidulisandeid ja vitamiine kasutate Teie, et oma tervist turgutada/organismi puhastada,jne.? Empty Re: Milliseid toidulisandeid ja vitamiine kasutate Teie, et oma tervist turgutada/organismi puhastada,jne.?

Postitamine  tixit Püh 07 Veeb 2010, 21:59

Kui ma nüüd ei eksi siis ortie peaks olema vist nõges. Milliseid toidulisandeid ja vitamiine kasutate Teie, et oma tervist turgutada/organismi puhastada,jne.? 756483

Peale Bio Multi polegi midagi proovinud. Seegi jäi vist pooleli. Ma olen väga kehv tabletisööja.
tixit
tixit
abiAdministraator
abiAdministraator

Milliseid toidulisandeid ja vitamiine kasutate Teie, et oma tervist turgutada/organismi puhastada,jne.? Tiitli23
Postituste arv : 2243
Age : 47
Asukoht : Saue
Registration date : 16/02/2009

http://minumaailm-tixit.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Milliseid toidulisandeid ja vitamiine kasutate Teie, et oma tervist turgutada/organismi puhastada,jne.? Empty Re: Milliseid toidulisandeid ja vitamiine kasutate Teie, et oma tervist turgutada/organismi puhastada,jne.?

Postitamine  Cat Püh 07 Veeb 2010, 22:43

Ortie on nôges jah ja kui meie lapsed olime siis ema tegi meile iga nàdal nôgesevee tômmisega juukseloputust.
Ma hetkel ei vôta mingeid lisandeid aga olen ka môtlema hakanud selle peale.
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Milliseid toidulisandeid ja vitamiine kasutate Teie, et oma tervist turgutada/organismi puhastada,jne.? Empty Re: Milliseid toidulisandeid ja vitamiine kasutate Teie, et oma tervist turgutada/organismi puhastada,jne.?

Postitamine  Soulshaker Esm 08 Veeb 2010, 09:01

Ma olen väga kehv kuuritaja. Hetkel pean oma valude leevendamiseks päevas 3 tabletti võtma ja selle jaoks on mul telefonis meeldetuletus.
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid toidulisandeid ja vitamiine kasutate Teie, et oma tervist turgutada/organismi puhastada,jne.? Empty Re: Milliseid toidulisandeid ja vitamiine kasutate Teie, et oma tervist turgutada/organismi puhastada,jne.?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele