O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laste nimed!

+31
Tupsu003
Tulikiisu
erlex
Lillekerohus
lucykene
minake
jupijuula
pariisitar
Ivika25
Mustlasplika
Marleen77
annukas18
magnificat
sussidegahobune
soe suur süda
Mammi
carissime
andza
ˇmiio23
elefant
neltzik
muffyns28
imeline
kats
Mirhel
liisuu
siq29
mannu03
tixit
kertu009
accra
35 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  Mustlasplika Püh 29 Aug 2010, 11:19

Juba põhikooli aeg tahtsin tüdrukele nimeks Aleksandra panna, aga enne neiu sündi polnud see nimi meeleski. Kui neiu sündis, siis 2 tundi hiljem ütlesin mehele selle nime, aga jäi panemata. Järgmine päev ütlesin, et paneks lapsele nime ära ja tema vastas, et olemas ju- Aleksandra. Laste nimed! - Page 2 866508 Tahtis algul x-ga, kuid ma polnud nõus.

Mitu kuud hiljem avastasin, et tahtsin kogu aeg, et nimi algaks A tähega ja nii läkski. Laste nimed! - Page 2 824600 Ning kuna neiu kaalus 2970g ja 46cm, siis soovisin pisikese tüdrkule suurt nime. Nüüd ta enam nii pisike pole muidugi. Laste nimed! - Page 2 296785

Kahjuks nii mõnigi arvab, et see vene nimi ja perekonnanimi venepärane, et siis peetakse venelaseks. Laste nimed! - Page 2 232488 Tegelt on nimi Kreekast pärit ja tuletis Alexandrost, mis tähendab "meeste kaitsjat".

Algul tahtsin Mirtel või Elli panna, aga kui neiu sündinud oli, ei sobinud kumbki temaga. Laste nimed! - Page 2 147380


Viimati muutis seda Mustlasplika (Püh 29 Aug 2010, 18:44). Kokku muudetud 1 kord
avatar
Mustlasplika
abimoderaator

Postituste arv : 1654
Age : 37
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 12/08/2010

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  Marleen77 Püh 29 Aug 2010, 18:39

Aleksandra on vägagi rahvusvaheline nimi ja ilus ka Laste nimed! - Page 2 866508
Marleen77
Marleen77
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 486
Age : 46
Asukoht : Taani/Kopenhaagen
Registration date : 09/05/2009

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  siq29 Püh 29 Aug 2010, 19:24

Aleksandra ja Aleksander on tõesti väga rahvusvahelised nimed ja Venemaal on need nimed kohe väga levinud. Venemaal kasutatakse mehenime puhul varianti Aleksandr. Mulle ka need nimed väga meeldivad!
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Laste nimed! - Page 2 Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  Ivika25 Esm 30 Aug 2010, 12:23

Vanema tütre nimi on Natali. Issi pandud- ta rääkis juba siis kui rasedaks jäin, et tütar sünnib ja nimeks saab Natali. Ta oli nii veendunud, et tüdruk tuleb. Paljud on öelnud, et oi see ju vene nimi, aga peaks olema kreeka oma hoopis Laste nimed! - Page 2 28787
Noorema tütre nimi on Melani. Selle leidsin mina. Otsisin netist sobivaid nimesid, kirjutasin paberilehele ja lasin issil temale mitte meeldivad nimed maha kriipsutada. Sõelale jäid umbes 10 nime ja siis vaatasime, et Natali ja Melani sobivad väga hästi kokku Laste nimed! - Page 2 28787
Ivika25
Ivika25
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

August 2010 abimode
Postituste arv : 1192
Age : 41
Asukoht : Tartumaa- Lähte
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  pariisitar Esm 30 Aug 2010, 16:32

Ivika, Natalie (ja ka Alexandra) on n2iteks Prantsusmaal ja USA's v2ga levinud (h22ldatakse ilma e'ta) ja venelased kasutavad ju Natalia varianti.
pariisitar
pariisitar
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Laste nimed! - Page 2 Tiitli23
Postituste arv : 2146
Age : 40
Asukoht : Pariis
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  Külaline Esm 30 Aug 2010, 19:32

Mustlasplika kirjutas:Kahjuks nii mõnigi arvab, et see vene nimi ja perekonnanimi venepärane, et siis peetakse venelaseks. Laste nimed! - Page 2 232488 Tegelt on nimi Kreekast pärit ja tuletis Alexandrost, mis tähendab "meeste kaitsjat".

Minu teada tähendab Alexandra "inimkonna kaitsja".
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  Mustlasplika Esm 30 Aug 2010, 19:46

Tädi otsis internetist ja leidis selle. Laste nimed! - Page 2 329369
avatar
Mustlasplika
abimoderaator

Postituste arv : 1654
Age : 37
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 12/08/2010

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  jupijuula Esm 30 Aug 2010, 21:54

Meil on kodus poeg Harly. Teadsime poole raseduse peal, et poiss aga nime mõelda ei suutnud. Sai aint nalja visatud äiale, et harleyd kinkida ei jõua siis paneme pojale selle nime, kuna tema pidi sündima talle enamvähem sünnipäevaks. Kui haiglast kodu hakkasime minema siis sai selgeks, et poja nimeks saab Harly. Äial oli see hästi meeles ja teadis juba enne kui oma otsuse teatasime Laste nimed! - Page 2 824600
Lisaks on meil tütreke Jete. Kuna ma kogu raseduse olin kindel, et ka teine on poiss (sugu ta ei reetnud) siis mõtlesime aint poiste nimesid. Ühest "võta või jäta" saatest jäi see nimi Jete (neiu kohvriga nr13 oli tegelt Jette-Mari) mulle meelde ja olin veel nii õnnetu, et miks jälle poiss ja ei saa seda neiu nime kasutada. Aga kui sünnitusel teatati, et tütar, oli selge, tema nimeks saab Jete Laste nimed! - Page 2 824600 Meil on isegi pilt pühenduse ja autogrammiga sellel kohvrineiult Laste nimed! - Page 2 173454
Oleks poiss olnd, oleks Jürgen nimeks saanud ilmselt Laste nimed! - Page 2 173454 Polegi väga nendele nimedele mõelnud rohkem ja nagu pole lemmikuid Laste nimed! - Page 2 756483
Nime panekul oli meil tingimus vaid see, et peaks olema 1 nimi ja mitte väga pikk, sest perekonnanimi on niigi pikk
jupijuula
jupijuula

Postituste arv : 182
Age : 40
Asukoht : viljandi
Registration date : 08/09/2009

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  minake Esm 30 Aug 2010, 22:26

Mul kodus poeg Anders, poja ootama jäädes teadsime kohe et poisiga on tegu, naersime isegi teistele et tegime poisi. Talvel suusatamist vaadates hakkas silma nimi Anders (suustatja Anders Aukland) ja siis oligi selge et meie pojast saab Anders.
Piiga Laura nime pani ka põhimõtteliselt mees, raseduse alguses käisin mina selle varjandi talle välja ja talle väga meeldis. Mul oli ka palju teisi varjante näiteks Janne ja Helena, kõige rohkem aga meeldis jälle ühe suusataja nimi Laure aga see ka mehele ei meeldinud nii ongi meil kodus Laura.
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  lucykene Laup 16 Okt 2010, 14:39

Meil on kodus Ott ja Lee. Ott sai pojale, sest see oli issi kindel soov. Lee tuli seepärast, et otsisime samuti nime mis oleks venna nime järgi samuti kolmetäheline ning ka eestimaine. Nimi tuli meie juurde kuidagi ise, järsku jäi kõrva. Tegelikult ei teadnud me, kumb sünnib ja nimi oli vaid tüdrukule. Haiglas veel naersime, et mis siis küll saab, kui sünnib hoopis poiss..aga sisetunne ei valetanud Laste nimed! - Page 2 866508 Nüüd kolmandat oodates ütleb tunne, et tegu jälle tüdrukuga...eks siis vaja jälle mõtlema hakata aga aega on meil veel laialt käes :P
lucykene
lucykene

Postituste arv : 7
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 13/10/2010

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  Lillekerohus Kolm 16 Märts 2011, 08:22

Minu poja on Steven. Laste nimed! - Page 2 866508
Lillekerohus
Lillekerohus

Postituste arv : 7
Age : 34
Asukoht : Tartu
Registration date : 12/03/2011

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  erlex Kolm 16 Märts 2011, 09:23

Minu tütar on Arlene meeldis see nimi lihtsat.Kuigi tahtsin panna Gerle aga kui ära sündis siis enam ei tahtnud Laste nimed! - Page 2 296785
erlex
erlex
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Laste nimed! - Page 2 Tiitli23
Postituste arv : 5078
Asukoht : Mulgimaa
Registration date : 15/12/2009

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  Tulikiisu Laup 30 Juul 2011, 20:22

Minu laste nimed on Heleriin ja Kristjan.

Mina tahtsin kahte nime aga mees ei tahtnud. ja kuna ma ei suutnud teda ümber veenda siis pidin otsima yhe nime. Nu aga ei sobinud ju minu pakutud. alguses tahtsin tütrele panna Annabel nimeks kuna sobis ilusti kokku perekonnanimega. Aga ikka ei sobinud. siis sain kurjaks ja ütlesin et nu otsi siis või mõtle ise nimi oma tütrele!!! ja siis mees mõtles ja pakkus Heleriin. Minule meeldis ja ma polnud seda nime varem kuulnud. googeldasin et kas ikka on see nimi ja tuli välja et isegi on päris nimi.

Pojaga oli juba teada et üks nimi tuleb. lõpuks sai Kristjan ja kuna mehe vanaisa oli Enn kristjan siis oli veel nagu natuke tähendusega.
Tulikiisu
Tulikiisu

Postituste arv : 4
Asukoht : Elva
Registration date : 25/02/2010

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  Tupsu003 Teis 24 Apr 2012, 17:39

Minu pisikese preili nimi on Brigitta, sobib nii hästi perekonnanimega kokku Laste nimed! - Page 2 547149
Tupsu003
Tupsu003
abimoderaator

Postituste arv : 2114
Age : 30
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 10/01/2012

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001811496966

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  kristi0310 Teis 24 Apr 2012, 18:49

Minu piiga nimi on Meribel. Teadsime suhteliselt varakult, et tuleb tüdruk, aga minu sisetunne kahtlustas poissi, seega nime väga paaniliselt otsima ei hakanud, mõtlesime, et aega on.
Üks öö nägin und - mul on tütar nimega Meribel. Ma ärkasin koheselt üles ja keset ööd helistasin mehele, kes oli teises riigis tööl tol hetkel. Mees oli nii pabinas, et miks ma küll keset ööd helistan Laste nimed! - Page 2 296785 Ja siis ma ütlesin, et nägin lapse nime unes, mehele ka meeldis see nimi väga, mis sellest, et esimene kuulmine sellest oli öösel kella 2 paiku Laste nimed! - Page 2 824600
kristi0310
kristi0310
abimoderaator

Postituste arv : 463
Age : 35
Asukoht : VILJANDI
Registration date : 15/10/2010

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  Lote35 Kolm 25 Apr 2012, 09:37

Meil kõik R-tähega nimed. Kuidagi hakkas algul nii minema ja polnud põhjust seda suunda muuta Laste nimed! - Page 2 824600
Võib-olla on ka vanaema ütlemisel siinkohal oma osa, sest ta ütles ikka, et nimes peab R-täht sees olema, see teeb nime ilusaks ja kõlavaks...
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  mannu03 Kolm 25 Apr 2012, 11:25

Teise piiga nimi on Lisette-Marie
Algselt tahtsin panna küll Marie-Lisette ,et siis kõik om M tähega,aga ema ütles,et teistpidi sobib rohkem.Nii ta siis jäigi Laste nimed! - Page 2 866508
Kaks nime pidi raudselt tulema nagu õel Laste nimed! - Page 2 866508
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 34
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  Triibuliine Reede 31 Aug 2012, 17:37

Mul oli siis nimeteema täna jutuks.
Tüdrukutele on nii palju ilusaid nimesid, et kõiki ei saa nagunii mitte kunagi kasutada. Aga poisi nimega on ikka täielik kriis.

Lemmikumad tüdrukutenimed on: Getter, Emma, Saara, Mirtel ja neid on veel ja veel...

Poistenimedest meeldivad mulle: Stig, Oskar, Roald...rohkem nimesid polegi maailmas Laste nimed! - Page 2 824600

Natuke nalja ka, pakkusin siis igasugu poisinimesid nt. Ott. Siis mulle õeldi, et R-täht peaks ka sees ikka olema, noo ja siis tuletasingi sellest Rott. Noo tule appi, rasedate naljad Laste nimed! - Page 2 296785
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  Mustlasplika Nelj 06 Sept 2012, 00:03

Poja nimeks sai Aleksander, mees ei lubanud teist nime panna ja ega mul mõttes ka paremat polnud. Pojale sobib nimi nagu valatult. Laste nimed! - Page 2 824600
avatar
Mustlasplika
abimoderaator

Postituste arv : 1654
Age : 37
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 12/08/2010

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  e4 Nelj 06 Dets 2012, 14:56

Nime valisime lapsele hoolega, alguses oli kindel plaan,et preili nimeks saab ''Emma-Mia'' (ma ise ka kahe nimega) mõlemile meeldis väga.Raseduse lõpupoole mõtlesin,et ei ei see ikka ei ole see nimi...kuna lapse isa peres kokku 5 poissi ja kõikidel nimed algavad ''J'' siis tegin ettepaneku,et preili nimi võiks samuti nii alata.Valikus oli meil 3 nime: Janell,Janelle,Janella.Otsus oli ühine ''Janell''.Ilus omapärane ja mis peamine lihtne. Laste nimed! - Page 2 400796
Nüüd ei kujutaks ettegi,et preilil oleks teine nimi.
e4
e4

Postituste arv : 54
Age : 36
Asukoht : Tallinn/pelgulinn
Registration date : 05/12/2012

Tagasi üles Go down

Laste nimed! - Page 2 Empty Re: Laste nimed!

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele