O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kas teid häirib televiisor magamistoas?

+16
missy
annukas18
lemming
minuliisu
Pärlike
sussidegahobune
Marianne
kats
Paradiisilind
bostonyx
maszke
Soulshaker
armsake
pariisitar
kaktus18
naxy
20 posters

Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  naxy Püh 03 Jan 2010, 20:08

Kas ja miks teid häirib televiisor magamistoas?
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  kaktus18 Püh 03 Jan 2010, 20:54

Nii ja naa. Oleneb elukorraldusest. Meil magab laps meiega samas toas ja praegu ma meie magamistuppa telekat ei tahagi. Usun, et lapsel on niimoodi palju parem magada.
Tegelikult, kui nüüd mõtlema hakata, siis ma vist ei tahaks telekat ka siis, kui laps magaks eraldi Kas teid häirib televiisor magamistoas? 756483 Kui telekas on teises toas, siis saab soovi korral kasvõi poole ööni filme vaadata nii, et kedagi ei sega ja ei pea päris tummfilmi vaatama.

Kunagi ma ei kujutanud ettegi, et magamistuba võiks ilma telekata olla, aga nüüd olen ümber harjunud ja meeldib, kui magamistuba on ainult magamiseks Kas teid häirib televiisor magamistoas? 866508
kaktus18
kaktus18

Postituste arv : 290
Age : 35
Registration date : 14/09/2009

http://www.orkut.com/Main#Profile?uid=4121676722257442861&pcy=3&

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  pariisitar Püh 03 Jan 2010, 21:00

Mitte mingil juhul ei tahaks ma telekat magamistuppa Kas teid häirib televiisor magamistoas? 809569 Kas teid häirib televiisor magamistoas? 809569 Kas teid häirib televiisor magamistoas? 809569 Minu jaoks on magamistuba see koht, kus ma saan rahu ja saan mehega aega veeta, mitte viimast seepi v8i Hollika filmi vaadata. Selle jaoks on muu aeg ja koht, hea ja rahulik uni on pyha!!! Kas teid häirib televiisor magamistoas? 866508
pariisitar
pariisitar
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Tiitli23
Postituste arv : 2146
Age : 40
Asukoht : Pariis
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  armsake Püh 03 Jan 2010, 21:03

Meil on magamistoas telekas ja meid ta küll ei sega. Õhtuti vaatame siis seal telekat kui laps magama on jäänud (meil muidugi väga suur magamistuba ka-umbes 6mx6m- ja laps on toa teises otsas üldse). Dvd/divx mängija on ka, et muusikat kuulata või filme vaadata).
Hommikuti kui Liisu tõuseb, siis paneme teleka mängima, laps vaatab vähe multikaid ja meie mõnuleme veel Kas teid häirib televiisor magamistoas? 848853
armsake
armsake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Tiitli23
Postituste arv : 3632
Age : 37
Asukoht : Viljandi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  Külaline Püh 03 Jan 2010, 21:04

Meil pole magamistoas telekat, aga kui oleks siis häiriks ikka küll. Mehel komme poole ööni telekat vaadata, mulle meeldib, aga varem magama minna.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  Soulshaker Püh 03 Jan 2010, 21:30

Meil on magamistoas telekas aga üldiselt e seda ei vaata.
Vahel harva nädalavahetuste hommikul vaid.
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  maszke Esm 04 Jan 2010, 09:18

meil pole aga vahel tahaks et oleks Kas teid häirib televiisor magamistoas? 824600
maszke
maszke
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 384
Asukoht : Tallinn
Registration date : 23/11/2009

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  naxy Esm 04 Jan 2010, 09:48

Meil ka magamistoas televiisor. No kui mees poole ööni filmi vaatab siis ikka häirib küll aga vahel jälle hea kui ise midagi vaadata tahan siis saan voodis vedeleda ja vaadata ... ei pea kusagil diivanil istuma.
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  bostonyx Esm 04 Jan 2010, 12:51

Meil ei ole. Ja hea, et ei ole! Ma ei saa magada, kui teleka valgus vilgub toas. Mingi aeg mõtlesime osta aga kuna laps ka meie toas ja minu uni püha, siis jääb ära!
bostonyx
bostonyx
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 309
Asukoht : kodus
Registration date : 06/06/2009

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  Paradiisilind Esm 04 Jan 2010, 13:48

Meil ka magamistoas telekas. Ja väga hea, et on, sest päris tihti tahame mehega erinevaid kanaleid vaadata. Ja hommikuti kui lapsega veel voodis vedeleme ja mängime, siis ka vaatame seal telekat Kas teid häirib televiisor magamistoas? 535815
Paradiisilind
Paradiisilind
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Tiitli23
Postituste arv : 697
Age : 41
Asukoht : Põltsamaa
Registration date : 02/03/2009

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  kats Esm 04 Jan 2010, 13:59

Meil on ka magamistoas telekas aga vaatame seda heal juhul korra kuus Kas teid häirib televiisor magamistoas? 824600
kats
kats
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Tiitli23
Postituste arv : 2780
Age : 42
Asukoht : Keila
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  Marianne Püh 10 Jan 2010, 19:39

Ma viskasin juba paar aastat tagasi teleka magamistoast välja.
1. Jäin pidevalt teleka ette magama ning ärkasin selle peale, et telekas pinises ja oli sinine. õõh
2. Ekraan pidi olema väga halva auraga. Lülitan isegi läppari ööseks välja ja panen klapi kinni.
3. Kui nüüd peaks olema telekas magamistoas kui mehega koos olen siis vaevalt meil nii mõnusaid õhtuid oleks.. Kas teid häirib televiisor magamistoas? 142980

Magamistuba jäägu siiski magamistoaks.

Voila! Ja hea uni on tagatud!
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  sussidegahobune Esm 05 Apr 2010, 09:03

Meil on igas toas telekad. Mulle meeldib et magamistoas see on, kuna kui õhtul tuleb hea film ja ei taha diivanil magama jääda, siis kolin voodisse, panen teleka taimeripeale ja yldiselt vajun ära moni minut enne kui ta end välja lylitab. Olen igati selle poolt. aga eks igal yhel oma.
sussidegahobune
sussidegahobune
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 441
Age : 41
Asukoht : Kehra külje all metsa sees.
Registration date : 22/09/2009

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  Pärlike Esm 05 Apr 2010, 13:06

Meil pole üldse telekat Kas teid häirib televiisor magamistoas? 824600 Varem oli ja kuna meil elutuba ning magamistuba ühes, siis oli põhimõtteliselt magamistoas ning selline asetus ei meeldinud küll. Oleme arutanud, et ilmselt siiski hangime uude majja ühe ekraani, aga sel juhul jääb see elutuppa ja ei tohiks kindlasti muutuda taustaks igapäevaelule.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  minuliisu Nelj 20 Mai 2010, 17:36

Meil on magamistoas telekas. Enamasti vaatame seda nädalavahetusel hommikul. Samas aga kui midagi head ka hilisõhtuti, saab magamistoas vaadatud.
minuliisu
minuliisu

Postituste arv : 29
Age : 58
Asukoht : järvamaa
Registration date : 12/03/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  lemming Nelj 20 Mai 2010, 18:33

meil pole magamistoas ja ei taha ka. kui teha liiga mugavaks see vaatamine siis teadagi jäädki ainult passima seda ekraani. tahaks ikka muid asju ka päeva jooksul korda saata. praegu ongi nii, et vaatan ainult siis kui midagi huvitavat tuleb, muul ajal telku kinni. mis tähendab mõni päev paar tundi vaatamist ja mõni päev üldse mitte. mees vaatab veelgi vähem kui mina, nii et arvatavasti talle see magamistoa telku variant absoluutselt ei meeldiks
lemming
lemming
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 930
Age : 46
Asukoht : Tallinn/Nõmme
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  annukas18 Kolm 02 Juun 2010, 14:58

meil magamistoas telekat ei ole ja ei taha ka vist kuigi vahel olen mõelnud et võix nagu olla ka aga ei tea puudust ei tunne veel:)kuna magamistuba just kõige suurem ka ei ole ja laps magab meiega hetkel yhes toas siis seda õhtuti vaadata ei saax ka seal.vahel olen mõtlend kyl et hommukuti olex mõnus voodist telekat vaadata.aga ex näis vb et tulevikus on ka.
annukas18
annukas18
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Mailapsed 2009 abimode
Postituste arv : 1418
Age : 33
Asukoht : viljandi
Registration date : 21/07/2009

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  missy Nelj 07 Okt 2010, 18:28

Meil ei ole, ja ei tahagi. Kunagi kui ühetoalises elasime, siis oli meil telekas ju samas ruumis kus magasimegi ja see mõjutas nn voodielu..mõlemad, vahel üks, vahel teine jäi teleka ette magama..
missy
missy

Postituste arv : 241
Age : 37
Asukoht : Viljandi
Registration date : 14/07/2009

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  Tupsu003 Reede 13 Apr 2012, 21:33

Meil on magamistoas telekas, aga enamasti me ei vaata seal telekat, olen hommikul käima pannud, et laps saaks multasid vaadata Kas teid häirib televiisor magamistoas? 147380
Tupsu003
Tupsu003
abimoderaator

Postituste arv : 2114
Age : 30
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 10/01/2012

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001811496966

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  tsunaami Reede 08 Juun 2012, 15:37

Meil on igas toas telekas. Magama jäädes on mõnus kuulata vanu Eesti filme Kas teid häirib televiisor magamistoas? 547149
tsunaami
tsunaami
Administraator

Postituste arv : 733
Age : 42
Asukoht : Soome
Registration date : 15/05/2012

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  Marianne Teis 11 Sept 2012, 11:51

Säherdune artikkel:
http://www.elu24.ee/967666/tahvelarvuti-kasutamine-enne-magamaminekut-voib-halvendada-une-kvaliteeti/

Jube nokkija olen selle koha pealt, võtan süü omaks! Kas teid häirib televiisor magamistoas? 824600
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  kristiina15 Esm 22 Okt 2012, 19:35

on küll telekas ja ei sega. vaatame seda küll suht harva ja siis kui kumbki tahab eri asju vaadata.
kristiina15
kristiina15

Postituste arv : 70
Age : 37
Asukoht : Soome Harjavalta
Registration date : 15/09/2009

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  Mariella Esm 08 Dets 2014, 00:41

Ise täielikult selle poolt et igasugused arvutid ja telekad võiksid jääda magamistoast välja ja oleks ju kena kui magamistuba oleks ainult magamistuba. Aga kuna meil praegu elutuba ja magamistuba üheks suureks toaks koondunud siis peab leppima. Ja ilmselt olen küll veidrik aga vahest kohutavalt naudin seda kuidas mees vaatab filmi ja ma saan samalajal temakõrval magama jääda, mulle mõjub üldse telekas tagataustal hullult uinutavalt. Õnneks on kõik paigas ja sellised teleka ees magama jäämised ikka harvemad juhused Kas teid häirib televiisor magamistoas? 866508
Mariella
Mariella

Postituste arv : 5
Asukoht : Tallinn
Registration date : 07/12/2014

Tagasi üles Go down

Kas teid häirib televiisor magamistoas? Empty Re: Kas teid häirib televiisor magamistoas?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele