O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

+11
Marianne
muffyns28
Cat
imeline
bostonyx
minake
armsake
riinu83
accra
lumemari
naxy
15 posters

Go down

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Empty Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

Postitamine  naxy Püh 03 Jan 2010, 19:21

Kas värvivalik oli vabatahtlik või sunniviisiline (ehk apsakas)?
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Empty Re: Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

Postitamine  lumemari Püh 03 Jan 2010, 19:25

Peedipunane/-lilla - täiesti vabatahtlik, aga enam ei kordaks. Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? 824600
avatar
lumemari

Postituste arv : 219
Age : 42
Asukoht : Pirita jõe ääres
Registration date : 05/06/2009

Tagasi üles Go down

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Empty Re: Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

Postitamine  accra Püh 03 Jan 2010, 20:49

Mul siis kõik värvid old vabatahtlikult Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? 824600 .
Lilla,roosa,roheline,sinine,valge,kollane,pruun,oranz jne ühesõnaga kõiki värve nii eraldi kui ka koos.
Eriti lemmik oli aastaid erk punane (lõke) ja nüüd viimased paar kuud olen must kui ronk Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? 249607 .
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Empty Re: Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

Postitamine  riinu83 Püh 03 Jan 2010, 21:20

Kõige ekstreemsem oli vast roheline. Täiesti teadlikult värvisin Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? 824600
riinu83
riinu83
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 305
Age : 40
Asukoht : Oma pesa
Registration date : 22/05/2009

http://riin-meisterdab.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Empty Re: Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

Postitamine  armsake Püh 03 Jan 2010, 21:26

Lilla, aga mulle meeldis Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? 824600
armsake
armsake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Tiitli23
Postituste arv : 3632
Age : 37
Asukoht : Viljandi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Empty Re: Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

Postitamine  Külaline Püh 03 Jan 2010, 21:32

Mul on ka lilla olnud Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? 824600 Ja oranzikas ka.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Empty Re: Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

Postitamine  minake Püh 03 Jan 2010, 21:36

Oranz, lilla, punane jne. roheline ja sinine olnud ei ole ja neoonroosa samuti mitte.
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Empty Re: Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

Postitamine  bostonyx Esm 04 Jan 2010, 12:55

Minul oli porgandi värv siis, kui musta värvi ise maha võtsin aga päris lahe oli.
bostonyx
bostonyx
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 309
Asukoht : kodus
Registration date : 06/06/2009

Tagasi üles Go down

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Empty Re: Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

Postitamine  imeline Reede 05 Veeb 2010, 22:39

Mina värvisin kunagi oma pikad blondid juuksed tumepunaseks. Ise olin muidugi jube uhke enda üle, aga ei saaks öelda, et mu ema seda oli. Igatahes on selgemast selgem, et see oli üks suur lollus ja enam ma kunagi nii ei tee. Mulle on jäänud mulje, et selle juuksevärviga millega inimene sünnib peaks ta ka elama. Tooni muuta on hea ja seega saab ka juustesse läiget juurde, aga päris ühest äärest teise tundub liig.

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? 63265143


Viimati muutis seda imeline (Reede 05 Veeb 2010, 23:58). Kokku muudetud 1 kord
imeline
imeline
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Tiitli23
Postituste arv : 1318
Age : 43
Asukoht : Viimsi
Registration date : 17/02/2009

http://mugulalugu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Empty Re: Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

Postitamine  Cat Reede 05 Veeb 2010, 22:45

Mina vàrvisin kunagi juuksed mustaks ja olin nagu lumivalguke, st nàonahk valge-valge ja juuksed sùsimustad. Kuna ma ise selle peale tulin, ise vàrvisin ilma kellegiga konsulteerimata, siis tulemus oli muidugi selline, et ei sobinud. Selles suhtes olen nôus imelisega, et juuksetoon mis sobib kôige rohkem ei tohiks vàga erineda loomulikust juuksevàrvist.
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Empty Re: Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

Postitamine  muffyns28 Reede 25 Juun 2010, 22:32

Kunas käisin täna stilisti juures juuksuris siis sai ilus värv valitud triipudeks ja see on ka hetkel kõige erksam värv minu peas läbi aegade:
Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Juuksed018

Uploaded with
[URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/juuksed003.jpg/]Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Juuksed003


Uploaded with [URL=http://imageshack.us]
muffyns28
muffyns28
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

OMAklubi sõltlane
Postituste arv : 1364
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/06/2009

Tagasi üles Go down

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Empty Re: Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

Postitamine  Marianne Laup 26 Juun 2010, 23:24

Enamus värve on olnud.
Kumb on ekstreemsem, kas roheline või sinise-punase kirju? Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? 824600
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Empty Re: Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

Postitamine  Pärlike Laup 26 Juun 2010, 23:41

Olen ise heledajuukseline, kuid korduvalt värvisin juukseid veel heledamaks ehk täiesti blondiks. Mingi hetk see enam ei meeldinud ja siis panin blondide juuste peale musta värvi. Jäi ikka kole küll - täiesti ebaloomulik, s.t. nõustun imelise ja Cati arvamusega loomulike ja sellele lähedaste toonide sobivusega. Viimased kolm aastat olen nautinud taas oma naturaalset värvi (kuu aega tagasi tegin tegelikult paar tooni heledamad triibud sisse) ning seda, et värvimispuhkusega on mu juuksed ka palju oma varasemast elujõust tagasi saanud.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Empty Re: Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

Postitamine  siq29 Püh 27 Juun 2010, 01:46

Lillakaspunane oli mu juuksevärv kunagi mingi aeg, umbes 11 aastat tagasi. Kusjuures värv sobis mulle ja nägi hea välja. Ei tea, miks enam pole värvinud seda tooni. Vist tahtsin muid toone katsetada ja see lillakas värv vajus unustusehõlma. Nüüd olen mingi poolteist aastat oma loomuliku juuksetooniga olnud. Ilmselt ei värvi enne, kui halle juuksekarvu nägema hakkan. Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? 824600
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Empty Re: Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

Postitamine  tsunaami Teis 19 Veeb 2013, 12:50

Kõige ektreemsem juhtum oli 2007 suvi kui olin kõige pealt porgand ja siis blond.. Nii hulle asju ma enam ette ei võta Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? 633777
tsunaami
tsunaami
Administraator

Postituste arv : 733
Age : 42
Asukoht : Soome
Registration date : 15/05/2012

Tagasi üles Go down

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Empty Re: Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

Postitamine  mannu03 Teis 19 Veeb 2013, 13:32

Minul kunagi 2006 või oli see 2007 kui värvisin täitsa rebase karva Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? 824600 arvasin,et peale ei jää,aga jäi liigagi hästi see oli apsakas muidugi.
2011 olin tumeda peaga ,aga triibud sinised,valged ja punased Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? 824600 meeldis mulle Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? 866508
Aga ükskord põhikooli ajal juuksur kui käis koolis siis panin ikka kõike segamini nii hõbedat kui kulda kui sinist ja rohelist,roosat no mida kõike pakkuda oli sai proovitud Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? 866508 Nooruse hullused Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? 824600
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 34
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on? Empty Re: Milline on kõige ekstreemsem juuksevärv mis teil olnud on?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele