O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paljulapseliste jututuba

+17
erlex
kazut
siq29
inimene
andza
minuliisu
elefant
soe suur süda
Soulshaker
heffaklump
kaktus18
mannu03
Cat
mereliilia
muffyns28
ˇmiio23
Iirlane
21 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Paljulapseliste jututuba - Page 2 Empty Re: Paljulapseliste jututuba

Postitamine  andza Esm 22 Märts 2010, 18:40

Olen ise suurest perest pärit,enne mind oli kaks venda siis sündisin mina,peale minu veel kaks venda ja siis kaks õde,nii et meid kokku 7...
endal hetkel 2 poissi,tütart tahaks ka:)))
andza
andza

Postituste arv : 26
Age : 44
Asukoht : lääne-virumaa
Registration date : 21/03/2010

Tagasi üles Go down

Paljulapseliste jututuba - Page 2 Empty tere

Postitamine  inimene Esm 15 Nov 2010, 13:55

mul on 5last suurem tüdruk kes on 16 näitab oma võimu ja ikka tuleb tülitsemisi ette aga katsume hakkama saada
inimene
inimene

Postituste arv : 5
Asukoht : kaugel kaugel
Registration date : 15/11/2010

Tagasi üles Go down

Paljulapseliste jututuba - Page 2 Empty Re: Paljulapseliste jututuba

Postitamine  siq29 Esm 15 Nov 2010, 14:31

Minul on kolm last. Vanim laps, tütar, saab peagi 12-aastaseks ja temaga on küll vahel raskusi. Eks see puberteediiga on paljuski määrav.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Paljulapseliste jututuba - Page 2 Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Paljulapseliste jututuba - Page 2 Empty tere:D

Postitamine  kazut Püh 05 Dets 2010, 18:08

lugesin siin veidike ja kohe kisub siia kirjutama Paljulapseliste jututuba - Page 2 866508
olen ise pärit 3lapsega perest,olen ka kõige vanem .oma perre sündis samuti 3 toredat last 18a tütar,15a poeg ja 5a tütar .vahepeal toimus elu muudatus ja enda üllatuseks leidisn omale elukaaslase igati toreda ja pealegi 3 lapsega Paljulapseliste jututuba - Page 2 866508) seega on meil kokku 6 last kellest 5 elavad igapäevaselt meie tares:D kasulpsed on seega mul 8a tütar,6a tütar ja pesamuna 3a poja Paljulapseliste jututuba - Page 2 824600 ja uskuge ei ole ühtegi päeva siin majas ilma naeru ja nututa ja ükski päev ei ole ka kordustrükis:D
seega mu uni mida nooukieas korra nägin ongi täide läinud Paljulapseliste jututuba - Page 2 824600 olen vahva suurpere EMA
kazut
kazut

Postituste arv : 8
Age : 50
Asukoht : viljandi mk
Registration date : 05/12/2010

Tagasi üles Go down

Paljulapseliste jututuba - Page 2 Empty Re: Paljulapseliste jututuba

Postitamine  erlex Püh 05 Dets 2010, 19:42

kazut kirjutas:lugesin siin veidike ja kohe kisub siia kirjutama Paljulapseliste jututuba - Page 2 866508
olen ise pärit 3lapsega perest,olen ka kõige vanem .oma perre sündis samuti 3 toredat last 18a tütar,15a poeg ja 5a tütar .vahepeal toimus elu muudatus ja enda üllatuseks leidisn omale elukaaslase igati toreda ja pealegi 3 lapsega Paljulapseliste jututuba - Page 2 866508) seega on meil kokku 6 last kellest 5 elavad igapäevaselt meie tares:D kasulpsed on seega mul 8a tütar,6a tütar ja pesamuna 3a poja Paljulapseliste jututuba - Page 2 824600 ja uskuge ei ole ühtegi päeva siin majas ilma naeru ja nututa ja ükski päev ei ole ka kordustrükis:D
seega mu uni mida nooukieas korra nägin ongi täide läinud Paljulapseliste jututuba - Page 2 824600 olen vahva suurpere EMA


Nii armas Paljulapseliste jututuba - Page 2 493787
erlex
erlex
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Paljulapseliste jututuba - Page 2 Tiitli23
Postituste arv : 5078
Asukoht : Mulgimaa
Registration date : 15/12/2009

Tagasi üles Go down

Paljulapseliste jututuba - Page 2 Empty Re: Paljulapseliste jututuba

Postitamine  Iirlane Teis 07 Dets 2010, 12:45

VAU ,vinge kazut!
Sa kohe topelt õnnistatud?

Kas lapsed võõristasid ka algul või on sujuvalt sõpradeks saanud?
St. kas vahel öeldakse ka, et kuule sa pole mu õde/vend, mis sul öelda on?
Iirlane
Iirlane
Meeskonna liige
Meeskonna liige

(tegelt naiskonna)
Postituste arv : 4902
Asukoht : Lõuna Iirimaa
Registration date : 16/02/2009

http://lillysmuul.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Paljulapseliste jututuba - Page 2 Empty topelt õnnistus :D:D

Postitamine  kazut Teis 07 Dets 2010, 14:18

kulla iirlane:D.... ei lapsed ei teinud kellegil vahet ,kuna inu ja mehe keskmine laps on ühe ealised ,vahe aind 4 kuud siis neid hüüame me valekaksikuteks,nad teevad kõike koos ,viimasel ajal kipub nii olema kui ühele ostad midagi siis teine juba protestib miks mina just sellist ei saa,seega targem kaks ühesugust juba osta:D ja nad on uhked .............väike poja istus mulle esmene päev sülle ja ütles emme ,ta oli siis aastane kohe 2seks saamas ,suurem piiga ei osanud kuidagi mind kutsuda ,siis ütleisn ise ,et nii nagu tahad kas lihtsalt nimepidi või kui soov siis emme ja emme olengi kõigile Paljulapseliste jututuba - Page 2 824600:D ainus probleem kippus siis olema kui minu vanem tütar 18a ja mehe vanem tütar 8a koos on ,need ei saa omavahel mitte läbi ja nende sünnikuupäev on üks,27.09 vahe 10 aastat ,iseloomult jube sarnased,nagu kaks tilka vett Paljulapseliste jututuba - Page 2 824600:D
kazut
kazut

Postituste arv : 8
Age : 50
Asukoht : viljandi mk
Registration date : 05/12/2010

Tagasi üles Go down

Paljulapseliste jututuba - Page 2 Empty Re: Paljulapseliste jututuba

Postitamine  Lote35 Laup 22 Jan 2011, 23:40

Meie peres 6 last kasvamas. 3 tüdrukut ja 3 poissi, pisipisi on meil "juba" pooleteist kuune, kasvab nii mis mühiseb. Aga tegelikult tundub mulle viimasel ajal üha sagedamini, et kõrvaltvaatajatele näikse suurpere midagi väga teistsugust, siis tegelikult pole miskit hullu. Kõik toimib kui kellavärk ja ega see söögitegemine ka nii väga keeruline ole. Pesumasin käib jah nii ööl kui päeval ja koristada tuleb ikka mitu korda päevas, aga pole viga. Vahel on ainult selle logistikaga raskusi, et kuidas üks laps koolist koju, teine trenni, siis järgmine lasteaiast koju, siis järgmine trenni või trennist tagasi tuua-viia. Kui issi juhtub meil tööl ka veel olema, (ta käib graafiku alusel ja vahepeal koju ei tule, ööbib ametikorteris) siis pean sellega üksi toime tulema. Kui issi kodus, siis pole vaja väikseid "kaasa pakkida" kui emme suuremaid sõidutab Paljulapseliste jututuba - Page 2 824600
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Paljulapseliste jututuba - Page 2 Empty Re: Paljulapseliste jututuba

Postitamine  Cat Püh 23 Jan 2011, 10:35

Mul on kolm last, pole just "palju" minu arust, just parasjagu. Ja vàikesed kôik: 5a, 2a ja 2 kuune. Vanem laps armastab pisemat imetleda ja màngida temaga, selles môttes, et toob tema ette kôik oma mànguasjad jne. Keskmise poisi jaoks on vanem vend "iidol", kôike tehakse vanema venna moodi ja pisem ei vààri suurt tàhelepanu hetkel.
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Paljulapseliste jututuba - Page 2 Empty Re: Paljulapseliste jututuba

Postitamine  Algaja Nelj 27 Jan 2011, 18:11

Liituks ka teiega. Mul ka kodus kolm last. 11, 5 ja 1 a. Ja kõik nad on tüdrukud. Kaks esimest on nii püsimatud, et kohe kuidagi ei taha paigal püsida.Aga praegu kulub mu aeg kõige pisemale, kes alles avastab maailma.
Algaja
Algaja

Postituste arv : 2
Asukoht : Tallinn
Registration date : 20/01/2011

Tagasi üles Go down

Paljulapseliste jututuba - Page 2 Empty Re: Paljulapseliste jututuba

Postitamine  Marell2312 Reede 20 Jan 2012, 10:16

Ma siis kuulun ka ringi kus peres kasvab 3 last 11a tüdruk ja 2a8kuud poeg ning 1a9kuune poeg Viimane poja tuli nagu boonusena!! Janelle Janmar ja Jan Marten poisid on nüüd juba suht ühte kasvu ja paljud peavad neid kaksikuteks sest üldjuhul nad ongi meil suht ühtemoodi riides ja nöost ka suht ühtekad Paljulapseliste jututuba - Page 2 894987
Marell2312
Marell2312

Postituste arv : 19
Age : 43
Asukoht : Rapla
Registration date : 19/01/2012

Tagasi üles Go down

Paljulapseliste jututuba - Page 2 Empty Re: Paljulapseliste jututuba

Postitamine  Heily Kolm 18 Apr 2012, 15:33

Meie peres ka 3 last kasvamas: 12- ja 7-aastased piigad ja 10-kuune pisipoja. Vanusevahed on nii parajad, et suurem osa ajast saadakse omavahel väga hästi läbi. Mulle meeldis mu mehe onunaise ütlus, kes teatas, et kolm last peaks ikka igas peres olema. Paljulapseliste jututuba - Page 2 866508
Heily
Heily

Postituste arv : 193
Age : 43
Asukoht : Tartu/Kuigatsi
Registration date : 15/09/2009

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

Paljulapseliste jututuba - Page 2 Empty Re: Paljulapseliste jututuba

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele