O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

+38
Marell2312
Tupsu003
Lote35
annukas18
magnificat
Triinuke
Kadi20
siq29
anukas
ˇmiio23
kertu009
Mirr
kristiina
maszke
Monique
liisu
Marianne
naxy
Tipu
lemming
Mirhel
muffyns28
anka
-apple-
pariisitar
kats
bostonyx
minake
Soulshaker
imeline
armsake
effike
Ivika25
kiisumari
accra
Cat
HoneyMoon
Pärlike
42 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  Pärlike Nelj 10 Dets 2009, 23:54

Vahetasin just voodipesu ja mõtlesin, kui tüütu ikka on see tekkide ajamine tekikotti. Ma ju vahetan kahe teki oma ehk siis meil mehega kummalgi oma tekk. Tegelikult võib küll öelda, et see on formaalsus, kuna tema tekk on suur ja paks lambanahkne (no selle koti vahetamine on ikka eriti tüütu Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 173454 ) ja minu oma pisut õhem ning kui külmemad ööd on, poen ikka mina tema kaissu, seevastu soojematel öödel tuleb mees minu juurde õhema teki alla, nii et tegelikult magame suure osa ajast ikkagi ühe teki all. Ise kusjuures tunnen, et magan (eriti rasedana) ennast paremini välja, kui oleme eraldi tekkidega. Kuidas teie peredes on?
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  HoneyMoon Nelj 10 Dets 2009, 23:58

Kuna ma muutun külmaga uneajal vägivaldseks, on meil mõistlik omada kummalgi oma tekki. Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 168814
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  Cat Reede 11 Dets 2009, 00:00

Ikka ùhe! Aga hàsti suur tekk on!
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  accra Reede 11 Dets 2009, 00:07

Meil kah üks ja hästi suur.
Külmemate aegadega aga varun igaks juhuks tagavara teki mehele kuna suudan ennast ideaalselt suurde tekki kookonisse kruttida.
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  kiisumari Reede 11 Dets 2009, 00:13

ühe teki alla ja kui peakski külm hakkama siis võtame ühiselt teki peale ka.
kiisumari
kiisumari
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2061
Age : 45
Asukoht : tallinn
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  Ivika25 Reede 11 Dets 2009, 08:14

Meil on eraldi tekid, sest meil erinev temperatuuritaluvus. Mehel meeldib õhema teki all magada ja mulle paksema.
Meil juba mitu aastat erinevad tekid. Ja kaisus ei maga ennast välja kuidagi. Suhte algusepoole sai küll magatud ühe teki all, aga mingi hetk leidsime, et erinevad tekid sobivad paremini, sest mees on igavene
Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 747416 tekiröövel Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 173454
Ivika25
Ivika25
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

August 2010 abimode
Postituste arv : 1192
Age : 41
Asukoht : Tartumaa- Lähte
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  Külaline Reede 11 Dets 2009, 08:20

Meil üks, hästi suur tekk.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  effike Reede 11 Dets 2009, 08:40

meie magame erinevate tekide all, mulle meeldib nii rohkem, saab ennast teki sisse kerra tõmmata Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 824600
sest ma olen külmavares.
effike
effike
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 738
Age : 45
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  armsake Reede 11 Dets 2009, 08:41

Meie magame ühise suure teki all, millest pool on kasutamata, sest magame nii kaisus Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 824600
armsake
armsake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Tiitli23
Postituste arv : 3632
Age : 37
Asukoht : Viljandi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  imeline Reede 11 Dets 2009, 09:01

Ühe. Ja poeg mahub ka veel sinna alla ära. Samas mul poleks midagi kahe teki all magamise vastu. Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 633777
imeline
imeline
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Tiitli23
Postituste arv : 1318
Age : 43
Asukoht : Viimsi
Registration date : 17/02/2009

http://mugulalugu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  Soulshaker Reede 11 Dets 2009, 11:00

Me magame ainult siis eraldi tekkide all kui kumbki meist haige on, muidu ikka ühise all.
Ma ausalt öeldes ei kujutaks ettegi, et me eraldi tekkide all magaks, siis võiks ju üldse eraldi vooditesse kolida..
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  minake Reede 11 Dets 2009, 11:10

Koos ühise tekiall, hommikuti vahepeal ronib poiss ka sinna.
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  bostonyx Reede 11 Dets 2009, 11:41

Magame ikka koos ühe suure teki all ja hästi kaisus. Laps oma tekiga veel kõrval.
bostonyx
bostonyx
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 309
Asukoht : kodus
Registration date : 06/06/2009

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  Külaline Reede 11 Dets 2009, 11:59

Patty kirjutas:Meil üks, hästi suur tekk.
Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 547149
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  Külaline Reede 11 Dets 2009, 12:17

kui me alles koos hakkasime elama siis oli mul kombeks ennast otseses mõttes kookoniks muuta teki abil, seega magasime mingi aeg eraldi tekkide all ja raseduse ajal samamoodi, kuid peale synnitust olime juba mega suure teki all koos Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 173454 kuna rasedana ei saanud ennast kõhuli ja kookonisse ajada siis sai nagu sellest kombes üle. kuigi ühise teki all oli meil vahest probleeme Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 848853 kuna ma suutsin seda suurt tekki ikka ja j2lle alguses ainult endale krahmata öösel Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 824600 kuid samas mehele see ei tekita probleeme, kuna ta öösel armastab ilma tekita magada ja hommiku poole alles ronib teki alla tagasi Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 824600 tema jaoks on liiga palav
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  kats Reede 11 Dets 2009, 12:25

Meie magame koos ühe hästi suure teki all. Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 824600
kats
kats
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Tiitli23
Postituste arv : 2780
Age : 42
Asukoht : Keila
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  pariisitar Reede 11 Dets 2009, 12:25

Me just arutasime seda teemat eile 8htul mehega Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 824600
Me ikka magame alati yhe teki all, aga kuna viimasel ajal ta hullult krabab tekki endale, siis ma mainisin, et kui see nii j2tkub, siis hakkame varsti erinevate tekkide all magama. Tema vastuseks oli, et ega me penskarid pole Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 824600 Lahenduseks oli see, et me saame endale uue hiiglasliku teki Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 61899
pariisitar
pariisitar
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Tiitli23
Postituste arv : 2146
Age : 40
Asukoht : Pariis
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  HoneyMoon Reede 11 Dets 2009, 12:46

Ei saa mitte aru, mis penskari ja eraldi magamisjuttu te, noored, ajate Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 824600 See, et mul on eraldi tekki vaja, ei tähenda, et me lähedust ei oska hinnata Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 173454 Eraldi tekid on ainuvõimalikud, kui muul juhul peaks ma olema veel mingi osa ööst üleval, et teki pärast tapelda (mees jubedalt sahmib unes ringi ja mina jubedalt ei saa magada jahedas, ilma tekita...). Väga mugav ja mõnus. Ja kindlasti pole eraldi tekid sama, mis eraldi voodis magamine. Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 888847

PS. Laiem tekk pole meil lahendus, käesolevad on 2x2.30 ja ikka on puudu kogu aeg.
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  Cat Reede 11 Dets 2009, 12:49

Aga kuidas jààb kaisus magamisega kui on kaks eri tekki? Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 173454
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  HoneyMoon Reede 11 Dets 2009, 12:50

Kaisus saab magada ka nelja tekiga Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 173454 Aga iga öö ma ei saaks kuidagi kaisus magada, kuna siis oleksin hommikuks siniselaiguline. Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 888847 Mõne inimese unekäitumine on teistsugune kui teisel.
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  pariisitar Reede 11 Dets 2009, 12:58

Me ei oska yldse kaisus magada, hullult ebamugav on Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 809569 Me tavaliselt kaisutame 8htul enne magama j22mist, r22gime viimased jutud, musid-kallid-paid ja siis igayks oma nurka laiutama Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 824600
pariisitar
pariisitar
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Tiitli23
Postituste arv : 2146
Age : 40
Asukoht : Pariis
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  -apple- Reede 11 Dets 2009, 13:07

Meie magame ühise tekia all 210*230 on mõõdud.Saab hakkama küll. Mul mehel on enamus aega nii palav koguaeg, et ma võin üksi mõnuleda seal teki all Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 824600
-apple-
-apple-

Postituste arv : 298
Age : 43
Asukoht : Jüri
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  Pärlike Reede 11 Dets 2009, 14:15

Meie saame küll magada eraldi tekkidega ja kaisus, aga tegelikult me lihtsalt pole väga kaisutajad - uinume küll tihti kaisus, aga magades keeramine ikka omaette. Ja väga suur vahe on küll, kas magame ühes voodis ja tunneme lähedust või siis kui meest pole ja ma magan üksinda.
Vot, meie muidugi ülisuurt tekki proovinud ei ole, kui asjalikuma voodi saame, ehk kaalume ka seda kunagi Kas magate mehega ühise teki all või mitte? 756483
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  anka Reede 11 Dets 2009, 14:34

Meie magame kahe teki all. Üks tekk on nö minu tekk ja teine meie ühine (kuna ma jube külmavares). Nüüdseks aga on nii, et külm enam ei ole (pisike kõhus annab kõvasti sooja juurde), aga ikka kahe tekiga. Minu tekk nüüd rullis põlvede vahel ja ühine tekk mõlema peal.
Mis kaisus magamisse puutub, siis meie saaksime seda teha (ja saime ka tutvuse algul) siis kui toas temperatuur ca 10-12 kraadi plus pool peal.
anka
anka
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Märtsikad 2010 abimode
Postituste arv : 568
Age : 46
Asukoht : Saksamaa
Registration date : 09/09/2009

http://ankatilke.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  muffyns28 Reede 11 Dets 2009, 15:26

Meie magame ka ühise teki all.Kuigi vahel tundub,et kaks tekki oleks ka mõitlik valik.Kuna mina pidavat see teki röövel olema ja kui mees tekki tagasi nõudma hakkab pidin veel kurjaks saama.Ise ma seda muidugi ei tea.Tema mulle ikka vahest jutustab,mis ma unes teen ,saan ise ka kõvasti naerda....
muffyns28
muffyns28
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

OMAklubi sõltlane
Postituste arv : 1364
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/06/2009

Tagasi üles Go down

Kas magate mehega ühise teki all või mitte? Empty Re: Kas magate mehega ühise teki all või mitte?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele