O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Juuksepikendused?

4 posters

Go down

Juuksepikendused? Empty Juuksepikendused?

Postitamine  naxy Nelj 03 Dets 2009, 11:23

Kas olete lasknud endale panna juuksepikendusi? Millise firma omasid? Millises hinnaklassis?
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Juuksepikendused? Empty Re: Juuksepikendused?

Postitamine  Külaline Nelj 03 Dets 2009, 11:44

Mul endal pole juuksepikendusi olnud, aga olen neid teistele paigaldanud. Panin tuttavale ükskord mingid osta.ee-st ostetud odavad pikendused ja need küll suuremad asjad ei olnud - väga õhukesed salgud olid ja üsna karedad. Varem on kogemusi olnud kallimate Balmain juuksepikendustega, need on hoopis teine tera - siidisemad ja paksemad salgud. Nii et mille eest maksad, seda saad. Ei tasu loota, et odavad on samaväärsed kui kallid.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Juuksepikendused? Empty Re: Juuksepikendused?

Postitamine  naxy Nelj 03 Dets 2009, 11:47

Andromache kirjutas:Mul endal pole juuksepikendusi olnud, aga olen neid teistele paigaldanud. Panin tuttavale ükskord mingid osta.ee-st ostetud odavad pikendused ja need küll suuremad asjad ei olnud - väga õhukesed salgud olid ja üsna karedad. Varem on kogemusi olnud kallimate Balmain juuksepikendustega, need on hoopis teine tera - siidisemad ja paksemad salgud. Nii et mille eest maksad, seda saad. Ei tasu loota, et odavad on samaväärsed kui kallid.


Olen sellega täiesti nõus. Mul olid ka kord ... ei olnud suurem asi, oma juukseid hakkas meeletult ära tulema ja siis lasin ära võtta. Ja paigaldajaga ka polnud rahul ... kuidagi ükskõikse suhtumisega ja noh selline imelik. See loomulikult ei tähenda et kõik sellised oleksid.
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Juuksepikendused? Empty Re: Juuksepikendused?

Postitamine  Pärlike Nelj 03 Dets 2009, 12:09

Minul olid pikendused ja olin paigaldamisega rahul. Pikkus oli vist 50cm ja üle saja salku. Kõik kokku läks vist mingi 4500 krooni maksma. Hoolduses ei viitsinud käia ja sellega tegin küll kurjasti (üks salk oli lõpuks nii pusas, et sealt tuli juuksed ära lõigata, aga õnneks jäi see koht teiste juuste alla), aga eks vigadest õpib.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Juuksepikendused? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Juuksepikendused? Empty Re: Juuksepikendused?

Postitamine  naxy Nelj 03 Dets 2009, 12:18

Jah eks iga ilus asi vajab tõesti hooldust. Ja nagu öeldakse ilu nõuab ohvreid ... ajalisi, rahalisi jne.
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Juuksepikendused? Empty Re: Juuksepikendused?

Postitamine  Pärlike Nelj 03 Dets 2009, 12:27

Sa said võib-olla mu vastusest valesti aru - asi e olnud tegelikult ajas ega rahas ja noh viitsimises ka, aga mul oli kõige lihtsam kirjutada "viitsinud". Tegelikult olin pikenduste ajal rase ja kuna olen ka tavaelus sellisele kogusele keemiale, nagu on juuksursalongides, allergiline (enamasti tulen juuksurist tagasi punetavate silmade, vesise nina ja raskendatud hingamisega), ei tahtnud ma sinna minna hirmust, et mõjub lapsele. Teisel trimestril läksin neid lõpuks ära võtma väikesesse Viljandi juuksurisalongi ja seal oli täitsa ok.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Juuksepikendused? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Juuksepikendused? Empty Re: Juuksepikendused?

Postitamine  Külaline Nelj 03 Dets 2009, 12:46

See, kas oma juukseid hakkab pikenduste kandmise ajal palju välja langema või mitte, oleneb tavaliselt paigaldamisest. Kui salk kinnitada liiga juuksejuure lähedale, (mida kliendid tavaliselt tahavad, sest siis kasvab ju aeglasemalt välja) jääb juuksejuur pingesse ja iga väiksem sikutus võib selle panna katkema.

Mõnel inimesel on muidugi nii nõrgad juuksejuured, mis pikenduste lisaraskust välja ei kannata ja hakkavad ka korrektse paigaldamise korral rohkem välja langema.

Tavaliselt on aga tunne, et peale pikendusi jäi ainult "kolm karva" pähe siiski ekslik - kui oled harjunud, et käe all on 100 lisasalguga pats, siis muidugi tundub peale salkude eemaldamist, et pähe ei jäänud midagi. Ei mäleta enam lihtsalt, mis tunne ilma pikendusteta oli.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Juuksepikendused? Empty Re: Juuksepikendused?

Postitamine  naxy Nelj 03 Dets 2009, 12:55

Andromache kirjutas:See, kas oma juukseid hakkab pikenduste kandmise ajal palju välja langema või mitte, oleneb tavaliselt paigaldamisest. Kui salk kinnitada liiga juuksejuure lähedale, (mida kliendid tavaliselt tahavad, sest siis kasvab ju aeglasemalt välja) jääb juuksejuur pingesse ja iga väiksem sikutus võib selle panna katkema.

Mõnel inimesel on muidugi nii nõrgad juuksejuured, mis pikenduste lisaraskust välja ei kannata ja hakkavad ka korrektse paigaldamise korral rohkem välja langema.

Tavaliselt on aga tunne, et peale pikendusi jäi ainult "kolm karva" pähe siiski ekslik - kui oled harjunud, et käe all on 100 lisasalguga pats, siis muidugi tundub peale salkude eemaldamist, et pähe ei jäänud midagi. Ei mäleta enam lihtsalt, mis tunne ilma pikendusteta oli.

Täna info ja rahustamise eest Juuksepikendused? 866508
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Juuksepikendused? Empty Re: Juuksepikendused?

Postitamine  Pärlike Nelj 03 Dets 2009, 13:00

Minul oli küll tunne, et pärast pikendusi olid mu juuksed veelgi paksemad ja palju pikemaks kasvanud, seetõttu olengi tänulik, et juuksur viitsis mu pusadega jännata (üks jah oli suur ja tuli ära lõigata) ning mu juuksed alles jäid Juuksepikendused? 547149
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Juuksepikendused? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Juuksepikendused? Empty Re: Juuksepikendused?

Postitamine  naxy Nelj 03 Dets 2009, 13:31

Pärlike kirjutas:Minul oli küll tunne, et pärast pikendusi olid mu juuksed veelgi paksemad ja palju pikemaks kasvanud, seetõttu olengi tänulik, et juuksur viitsis mu pusadega jännata (üks jah oli suur ja tuli ära lõigata) ning mu juuksed alles jäid Juuksepikendused? 547149

Siis sul vedas Juuksepikendused? 866508
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Juuksepikendused? Empty Re: Juuksepikendused?

Postitamine  imeline Reede 05 Veeb 2010, 22:43

Minul on ka pikendused olnud (eelmine suvi) ja slaavi omad. Kuna mul on sõbranna juuksur siis ma sisuliselt ei peagi midagi muud talle maksma kui material ja lihtsalt väike vaevatasu. Aga olen Andromachega nõus, et hind on siiski määrav. Hoolduses asendas ta mul 20 salku nende BALMAIN salkudega ja hoopis teine tera oli. Kahjuks neid vist enam kuskil ei müüda või? Tead sa Andromache? Minu juuksur pole nüüd uurinud (ta on tegelt hoopis teise töö peal, aga hobi korras teeb veel juuksuritööd ka), aga kunagi kui ma seal ProKapitalis käisin siis räägiti midagi pankrotist...
imeline
imeline
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Juuksepikendused? Tiitli23
Postituste arv : 1318
Age : 43
Asukoht : Viimsi
Registration date : 17/02/2009

http://mugulalugu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Juuksepikendused? Empty Re: Juuksepikendused?

Postitamine  Mõrumantsik Nelj 01 Sept 2011, 15:50

Mul on praegu teibi pikendused. Firma nime ma ei teagi, siit soomest on ostetud ja tähis oli neil Remy AAA, mis pidi tähendama parimat kvaliteeti...no nii väideti Juuksepikendused? 824600 Peas on siis kaks pakki ehk 40 teippi ja pikkus 40cm. Ise ostsin pikendused 150e ja paigaldus oli sõbra hinnaga ehk siis tasuta Juuksepikendused? 824600 Ega see pikendustega eluke just kõige mugavam ei ole, peapesu on paras ooper ja ettevõtmine ja ööseks panen alati juuksed punupatsi. Muidu probleeme mul veel nendega ei ole olnud, kõik on peas ja pusasid ka pole tulnud.
Mõrumantsik
Mõrumantsik
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 747
Age : 44
Asukoht : Soome, Kangasala
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Juuksepikendused? Empty Re: Juuksepikendused?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele