O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia?

+10
Lote35
karu11
liisuu
imeline
armsake
Soulshaker
Lehise
Heily
maszke
HoneyMoon
14 posters

Go down

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Empty Kas su lapsele meeldib lasteaias käia?

Postitamine  HoneyMoon Esm 23 Nov 2009, 21:24

Küsimus siis pealkirjas- kas lastele (no siis juba aia-ealistele) meeldib aias käia, kas tädid meeldivad ja kas kaaslased meeldivad?


Kuna endal ka aialaps peres, siis saan vastata ka.
Meie piiga käib väga meeleldi aias. Kuigi olen ise kodus ja võimalusel läheme kohe peale und/sööki lõunal järgi, ei ole tal ka pikemalt olemise vastu midagi (mina hakkan tast puudust tundma lihtsalt Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? 168814 Vahepeal oli trenni tõttu ka päris pikka päeva aias, siis väsis küll ära). Tädidega on armastus. Lastega on vahel probleeme aga need sellised "üleminevad"- kes ei mänginud kellega täna...

Esimene poolteist aastat oli õudusunenägu aiaskäik, nüüd nagu preemia. Koju jääme, siis enne arutame kaua ja kas ikka tahab jääda Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? 535815 Muidu teised pidid igatsema hakkama Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? 946527
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Empty Re: Kas su lapsele meeldib lasteaias käia?

Postitamine  maszke Teis 24 Nov 2009, 10:20

Meeldib.
Aga viimasel ajal on hakanud eelistama üht kasvatajat teisele. Ses suhtes, et eelistaks , et oleks noorem kasvataja tööl.
Aeda üritan mitte saata ,kui rühma koos, mida nüüd viimasle ajal ikka tehakse, nüüdki jõulude ajal järgmine kord.
maszke
maszke
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 384
Asukoht : Tallinn
Registration date : 23/11/2009

Tagasi üles Go down

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Empty Re: Kas su lapsele meeldib lasteaias käia?

Postitamine  Heily Teis 24 Nov 2009, 10:33

Minu omale ka meeldib. Vahepeal siin oli väike tagasilöök, kui tuli üks uus õpetaja, aga nüüd jälle kõik korras. Meeldivad mõlemad õpetajad - vahepeal üks, vahepeal teine, kuidas kunagi... Nutuga minekut pole meil õnneks kunagi olnud. Kui suvel rühmad koos ja võõrad tädid, siis ei viinud lasteaeda, sest võõrastega kohanemine võtab meil aega. Nüüd on juba teada, et kui hakkab väike jonn tulema, siis järelikult vaja väikest puhkust ning olen proovinud leida kellegi, kellega tüdruk saaks päeva kodus veeta (ise ju käin tööl). Peale seda jälle kõik ilus! Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? 866508
Heily
Heily

Postituste arv : 193
Age : 43
Asukoht : Tartu/Kuigatsi
Registration date : 15/09/2009

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Empty Re: Kas su lapsele meeldib lasteaias käia?

Postitamine  Lehise Teis 24 Nov 2009, 11:14

Sander käib heameelega lasteaias Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? 266242 . Kasvatajatega saab väga hästi läbi. Vahepeal oli periood kus ta tahtis rohkem kodus olla, sest teiste lastega oli lahkhelisid (rühmas on paar paharetti). Probleemid said lahendatud ja nüüd tahetakse vahest, et ma hiljem järgi läheks siis saaks nad rohkem mängida Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? 824600 .
avatar
Lehise
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1157
Age : 45
Asukoht : Metsa servas...
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Empty Re: Kas su lapsele meeldib lasteaias käia?

Postitamine  Soulshaker Nelj 14 Okt 2010, 20:48

Freya käib väga hea meelega.
Kodus olles räägib koguaeg, et "homme jälle lasteaeda! Minu sõbelid"
Ja söögitädi kutsub terve rühm "vanaemaks"
Meil on kaks kasvatajat aga üks on tal eriline lemmik alati räägib "Tädi Silli, minu sõbel kalli kalli kaa!"
(kasvataja nimi on tegelikult Silvia)
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Empty Re: Kas su lapsele meeldib lasteaias käia?

Postitamine  armsake Nelj 14 Okt 2010, 21:20

Väga meeldib, alati kui hakkame koju minema ütleb "head aega, homme näeme" ja minnes "tere, sisandra tuli". Kodus ka räägib oma lasteaia kaaslastest ja nimesid jne Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? 400796
armsake
armsake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Tiitli23
Postituste arv : 3632
Age : 37
Asukoht : Viljandi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Empty Re: Kas su lapsele meeldib lasteaias käia?

Postitamine  imeline Nelj 14 Okt 2010, 21:53

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? 662237 Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? 662237 Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? 662237 Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? 662237 Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? 662237 Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? 662237
imeline
imeline
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Tiitli23
Postituste arv : 1318
Age : 43
Asukoht : Viimsi
Registration date : 17/02/2009

http://mugulalugu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Empty Re: Kas su lapsele meeldib lasteaias käia?

Postitamine  liisuu Nelj 14 Okt 2010, 22:55

Anelle on alles suht titt lasteaiast aru saamise jaoks, aga talle seal väga meeldib. Eks tagasilöök võib veel tulla, aga siiani on kõik hästi sujunud, va haigused muidugi.
liisuu
liisuu
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1224
Age : 39
Asukoht : Kuressaare
Registration date : 12/08/2009

Tagasi üles Go down

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Empty Re: Kas su lapsele meeldib lasteaias käia?

Postitamine  karu11 Nelj 03 Märts 2011, 23:31

Meil algul k2is rõõmuga.Siis tekkis ühe kasvatajaga konflikt,Kus läksid ka kasvataja käed käiku.Peale seda oli õudne.Jätsin poisi koju.Siis andsin asja üles,kui ta mu last ühe rumala sõnaga minu kuuldes nimetas.Sellest oli jube sõda.Aga mina jäin endale kndlaks,et mille k****i pärast ma maksan 700-800 eek kuus,kui mu laps seal käia ei saa.Juhataja määras kasvatajale(kES tunnistas süüd) pika.pika puhkuse.Nüüd käib laps jälle rõõmuga..:
karu11
karu11

Postituste arv : 22
Asukoht : paide
Registration date : 03/02/2011

Tagasi üles Go down

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Empty Re: Kas su lapsele meeldib lasteaias käia?

Postitamine  Lote35 Reede 04 Märts 2011, 00:24

Meie 3,5-aastane poiss käib lasteaias väga hea meelega. On üsna energiline ja eks ta võtab kasvatajad õhtuks võhmale ka, ma usun, aga ta on väga seltsiv ja rõõmsameelne. Nüüd külmadega oli pea 2 nädalat kodus, siis juba lasteaiast helistati ja tunti puudust Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? 824600 kuigi kui poiss koju jäi, siis ütlesime, et helistame enne, kui poiss lasteaeda tuleb...Aga see selleks. Ta on nüüd lasteaias käinud 4 kuud ja siiani pole tõrget tekkinud, et ei tahaks minna vms. Üks hommik oli küll väga unine, siis sosistas, et ma natuke veel magan... Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? 866508 Aga siis sai ikka üles meelitatud ja läks jälle suure õega rõõmsalt lasteaia poole.
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Empty Re: Kas su lapsele meeldib lasteaias käia?

Postitamine  Tups Nelj 17 Märts 2011, 11:47

Mul pojad käisid hea meelega lasteaias kuni 5.eluaastani. Siis sai suureks probleemiks lõunauinak. Lastel ei olnud enam vajadust päeval magada, kuid sunnitakse ju ikka kõik ühtemoodi voodisse ja pikali ja kardinad ette ja silmad kinni. Minu mõistes on see vägivald, aga lasteaia rutiinid ei näe erandeid ette. Poisid saavad kohe 7 ja siiamaani kõik kooliminejad pikutavad 2 tundi voodis. Kõik kooliminejad lapsed on olukorraga lihtsalt leppinud ja ootavad pikisilmi kooliminekut, et ometi pääseks sellest pikutamisest. Kurb, et muidu toredast lasteaiast jääb kogu eluks selline vastik mälestus.
avatar
Tups

Postituste arv : 175
Age : 45
Asukoht : Tartu
Registration date : 14/11/2009

Tagasi üles Go down

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Empty Re: Kas su lapsele meeldib lasteaias käia?

Postitamine  accra Nelj 17 Märts 2011, 11:56

Meil küll hetkel tegu sõimerühma omadega aga juba on eelistused.
Kui on noorem kasvataja siis lapsed lähevad heameelega aga kui vanem siis on seda vingus nägu rohkem.
Kahjuks aga seda vanemat kasvatajat terve lasteaed ülistab.Nii ,et tuleb pikkisilmi oodata uut aastat ja uusi kasvatajaid.
Loodan siiralt ja ka mõned teised emad ,et järgmine aasta on selliseid kasvatajaid 2 nagu hetkel meil see noorem on.
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Empty Re: Kas su lapsele meeldib lasteaias käia?

Postitamine  e4 Laup 08 Dets 2012, 21:28

J. käib heameelega aias (sõimerühmas),kasvatajatega ja lastega on väga hea klapp. Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? 400796
e4
e4

Postituste arv : 54
Age : 36
Asukoht : Tallinn/pelgulinn
Registration date : 05/12/2012

Tagasi üles Go down

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Empty Re: Kas su lapsele meeldib lasteaias käia?

Postitamine  Triibuliine Püh 09 Dets 2012, 08:38

Minu preili käib teist aastat aias. Esimene aasta läks ikka nutuselt. Iga hommik oli vaja emme jala küljes rippuda. See sügis jätkus ka nii. Aga mingi aeg toimus pööre ja preili tahab nüüd ise aeda minna, ei mingit nuttu, uksetaga või rühmas tehakse musid-kallid ja juba tormatakse.
Meil probleemiks just see, et kuidas teda aiast ära saada. Nii palju on veel teha ja mängida.
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Kas su lapsele meeldib lasteaias käia? Empty Re: Kas su lapsele meeldib lasteaias käia?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele