O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shampoonid ja balsamid

+18
liisbett
p2rnakas
kats
Pärlike
lemming
Ivika25
Soulshaker
annukas
Kaja
liisu
Bibi
liisa003
pariisitar
Iirlane
babyapple
accra
Mõrumantsik
Cat
22 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  Külaline Esm 30 Märts 2009, 19:58

Ivika, aga mida sa oma juustega teinud oled? Värvinud, blondeerinud? Hoiavad nad sul nagu sa tahad, või on liiga ludus või hoopis kahused? Kuidas sa ise oma juuste seisukorda hindad, kas katkisi otsi on palju? šampoone ja palsameid on nii palju erinevaid, et sobivat on ilma täpse kirjelduseta raske soovitada.

Maskidest on üsna universaalne asi Tigi Treat me Right. Määritakse nii juustele kui ka peanahale:
http://salonplus.ee/index.php/page_id/43/cat_id/1/type_id/3/product_id/4
(See meeldib ka meestele, sest paneb peanaha mõnusalt õhetama. Nii et kui tahad mehele headmeelt valmistada, siis määri talle seda pähe ja tee natuke peamassaaži Shampoonid ja balsamid - Page 2 848853 )

Kui arvad, et juuksed vajaksid tugevamat ravi, siis sobib Joico Deep Penetrating Reconstructor.

Kuivad otsad teeb väga ilusaks Joico K-Pak Protect and Shine seerum. See on üldse mu täielik lemmikasi, mida soovitan kõigile pikajuukselistele.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  Ivika25 Teis 31 Märts 2009, 08:52

Andromache kirjutas:Ivika, aga mida sa oma juustega teinud oled? Värvinud, blondeerinud? Hoiavad nad sul nagu sa tahad, või on liiga ludus või hoopis kahused? Kuidas sa ise oma juuste seisukorda hindad, kas katkisi otsi on palju? šampoone ja palsameid on nii palju erinevaid, et sobivat on ilma täpse kirjelduseta raske soovitada.
Ma olen raseduse ajal blonde triipe lasknud teha :hmmm: Praeguseks on nad muidugi väga välja kasvanud. Juuksed on ludus üldiselt- ei hoia hästi üldsegi Shampoonid ja balsamid - Page 2 809569 Katkiseid otsi ei ole palju, sest lasin oma õel juukseotsi lõigata- praegu ei ole juuksurisse jõudnudki ja mõtlesin, et parem on lasta tal ära lõigata. Tegelikult on plaanis minna juuksurisse nüüd ja vähemalt lasta lõigata. Mul kodus ju tissisõltlane, kes keeldub pudelist söömast Shampoonid ja balsamid - Page 2 848853
Ivika25
Ivika25
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

August 2010 abimode
Postituste arv : 1192
Age : 41
Asukoht : Tartumaa- Lähte
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  Külaline Teis 31 Märts 2009, 09:50

Sinu kirjelduse järgi soovitaks ma sulle midagi Tigi Catwalk sarjast. Näiteks Oatmeal and Honey, Fashionista või Thickening Shampoo.
Odavamatest võiks veel hästi sobida Schwarzkopfi niisutav šampoon... :hmmm:

Kas sul Salon+ on kuskil lähedal? Seal on rikkaliku valikuga pood ja juuksurid on alati nõus soovitama tooteid ka siis, kui lähed lihtsalt küsima, mitte salongi lõikusele.

Kui tahad endale korraga kõik uued juuksehooldustooted soetada, siis võibolla olekski kõige parem võtta Schwarzkopf Bonacure niisutav šampoon ja palsam (head asjad üsna taskukohase hinnaga), Joico juukseotste õli ja siis kumbki nendest kahest maskist - kas Joico Deep Penetrating Reconstructor või Tigi Treat me Right. (Vastavaslt siis sellele, kuidas sa oma juuste olukorda hindad - kui arvad, et nad vajavad tugevamat hooldust, siis Joico ja kui ei, siis Tigi).
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  Ivika25 Teis 31 Märts 2009, 11:03

Aitähh sulle Andromache :giverose:
Ivika25
Ivika25
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

August 2010 abimode
Postituste arv : 1192
Age : 41
Asukoht : Tartumaa- Lähte
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  Külaline Teis 31 Märts 2009, 11:22

Kusjuures 1-7. aprillini on Tallinnas Norde Centrumi Salon+is kõik tooted ja teenused -20 protsenti. Äkki on teistes ka soodukad...
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  lemming Reede 03 Apr 2009, 23:15

Lugesin Tigi pudeli pealt sellist reklaamlauset: You must have a sense of humour to use our products (vms). Päris omamoodi reklaamlause, peaks mainima. ei tea mis nad sellega mõtlevadki... et toode nii halb, et ilma huumorimeeleta inimesed ärgu ostku?

Ise kasutan praegu Bed Head Moisture Maniakki + mingeid sära andvaid tilku + Dream Dropsilt mingit värki. mitte, et mul neid tingimata vaja oleks, mu juuksed kannatavad ka odava poeshampooniga pesemise välja ja ei juhtu nendega midagi. lihtsalt, lõhna pärast kasutangi.
lemming
lemming
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 930
Age : 46
Asukoht : Tallinn/Nõmme
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  Külaline Laup 04 Apr 2009, 17:49

Tigi toodetel on ju üsna naljakad nimed - Dumb Blonde, Moisture Maniac, Control Freak jne. Ma arvan, et seda nad oma reklaamlause all mõtlevadki... Et ilma huumorimeelete blondiin ei ostaks omale Dumb Blonde šampooni, vaid võtaks sellise nime peale hoopis solvuda... :hmmm:

(Ma olen praegu Control Freak Shampoonid ja balsamid - Page 2 173454 . Täitsa hea šampoon ja palsam...)
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  lemming Püh 05 Apr 2009, 00:17

aa, siis sellepärast. nujah, makes sense.
lemming
lemming
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 930
Age : 46
Asukoht : Tallinn/Nõmme
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  Külaline Kolm 22 Apr 2009, 20:03

ostsin proovi mõttes Syoss vms toote ja peaks mainima et suht rahul (mul kohevuse lisamiseks ). nii olin paadunud Dove kasutaja, kuna mitte miski muu ei sobinud Shampoonid ja balsamid - Page 2 809569 aga Syoss on ka mulle :smaili:
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  Pärlike Esm 18 Mai 2009, 19:39

Mina kasutan praegu Schaumat (haiglasse toodi ja päris hästi toimib), aga muidu on vaieldamatu lemmik Goldwell :smaili: Nüüd pole aastake oma juustega midagi teinud, aga enne sai neid ikka tublisti rikutud blondidest musta juukseni (olen muidu kartulikoor). Enne pulmi said pooleks aastaks pikendused ka pähe, aga neid oleks lõpus küll tunduvalt paremini hooldama pidanud, kui ma viitsisin Shampoonid ja balsamid - Page 2 226662
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  liisa003 Esm 08 Juun 2009, 20:33

Hetkel kasutan Sebastiani tooteid. Kallid on, aga kuna mu juuksed on ikka hullult rikutud (kahe aasta jooksul vist kaks korda mustast blondiks :fous: ) siis olen valmis tegema väljaminekuid selle nimel, et juuksed peas oleksid:D
Ja kiidan!
liisa003
liisa003
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 751
Age : 36
Asukoht : Saaremaa
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  kats Esm 08 Juun 2009, 22:27

Hetkel kasutan Syoss tooteid ja olen väga rahul :smaili:
kats
kats
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Tiitli23
Postituste arv : 2780
Age : 42
Asukoht : Keila
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  p2rnakas Esm 17 Aug 2009, 12:50

Oeh, mina olen ka olnud nii valgete kui ka mustade juustega, nüüd siis jälle blond. Juuksehooldusvahendeid meeldib ka proovida hästi palju erinevaid ja korraga on mul kasutusel alati mitu erinevat pudelit, et juuksed ära ei väsiks.
Tigi tooted on siiani minu imepeenele juuksekarvale liiga intensiivsed olnud, nii et need olen kõik oma emale andnud peale paari kasutuskorda, seega enam Tigi ei osta, kuigi S-factory "Serious" Conditioner with sunflower seed oil on väga mõnus palsam-mask, ja jätab juustesse piparmündi lõhna, et seda julgen küll soovitada.
Üks lemmik on Joico, minu puhul on see kindla peale minek, eriti meeldivad Moisture Recovery tooted ja Silk Result sheer gloss shine serum :smaili: Ka Goldwell on mulle hästi sobinud.
Veel kiidan Alterna Caviar anti-aging šampooni ja treatment conditioneri.
Uued lemmikud on Sebastiani Potion9 ja Davinesi nourishing vegetarian miracle.
Eriti ei meeldi Lanza šampoonid, balsamid. Samas Lanza sinine juukseõli on super(mingi siidi või pärliproteiinidega või midagi sellist).
Wella salongitooted on ka minu jaoks keskpärase tulemusega, samas mu emale täitsa meeldisid.
p2rnakas
p2rnakas

Postituste arv : 234
Age : 35
Asukoht : Pärnu
Registration date : 13/08/2009

Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  Külaline Teis 18 Aug 2009, 13:42

p2rnakas kirjutas:Uued lemmikud on Sebastiani Potion9 ja Davinesi nourishing vegetarian miracle..

Potion9 on mu viimane juukseost ja mulle niiii meeldib see :smaili: Juuksed on hästi pehmed. (Ma käisin hiljuti Thera cut lõikust ka tegemas, eks see on muidugi põhiliselt selle eest vastutav, et juuksed nii pehmed on.) Aga Potion9ga ka väga rahul!
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  liisbett Reede 04 Sept 2009, 09:46

miny juuxed kannatavad ainult pantene pro-vd teiste firmade sampoonid teevad juuxed kuidagi kõvax või noh imelikux
liisbett
liisbett
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1418
Age : 36
Registration date : 21/07/2009

Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  Monique Laup 07 Nov 2009, 18:15

Nii, nüüd on mul ka juustega probleem. Pole kunagi enne erilist peavalu nende pärast olnud. Elasin vahepeal sellises kohas, kus oli hästi roostene vesi, millest mul kõõm tekkis. Õudne. Seda on ikka päris palju kohe. Mida soovitate kõõma vastu/ mida olete ise proovinud ja mis on mõjunud. Neid kõõmavastaseid šampoone on igasuguseid, aga millist usaldada võiksin?
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  accra Laup 07 Nov 2009, 18:29

Ma siis vahepeal kasutasin igast muid shampoone ja Shampoonid ja balsamid - Page 2 595792 .
Nt syoss jne.
Peas nagu oleks kööma kiht ,ühesõnaga hullemast hullem oli.
Nüüd ostsin tagasi oma Tigi ja elu on jälle lill ehk ühest korrast piisas ja peanahk on juba normaalsem.
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  babyapple Laup 07 Nov 2009, 18:37

Monique kirjutas:Nii, nüüd on mul ka juustega probleem. Pole kunagi enne erilist peavalu nende pärast olnud. Elasin vahepeal sellises kohas, kus oli hästi roostene vesi, millest mul kõõm tekkis. Õudne. Seda on ikka päris palju kohe. Mida soovitate kõõma vastu/ mida olete ise proovinud ja mis on mõjunud. Neid kõõmavastaseid šampoone on igasuguseid, aga millist usaldada võiksin?

Kõige parem kõõmavastane shampoon on apteegis müüdav Nizoral (tal on apteegis olemas ka odavam analoog).
Valed hooldutingimused ja ka stress võivad kõõma tekitada Tegelikult on kõõma tekitajaks ju seen.
Kui miski ei aita, siis tuleks nahaarsti juurde minna. Tema diagnoosib juba täpsemalt ja määrab täpsema ja tõhusama ravi.
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  Monique Laup 07 Nov 2009, 20:03

aitäh, uurin apteegist :smaili:
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  muffyns28 Esm 16 Nov 2009, 14:16

Mina olen ka profi toodete andunud kasutaja.Viimased paar aastat Tigi toodete proovija.Ja olen väga rahul.juuksed vajavad suurt hoolt kuna värvin neid juba 13.a Olen proovinud ka erinevaid Swartskofi tooteid aga tekitavad kõõma.Ja poes müüdavatest šampoonidest käin kauge kaarega mööda kuna neis liialt silikooni,mis pestes juustest välja ei tule.Tänu sellele ei saa kunagi juuksed korralikult puhtaks ja muutuvad kiirelt rasuseks,hapraks.et kui vähegi võimalik siis soovitan küsida proffidelt nõu ja leida endale just see õige! Ja kindlasti üle poole aasta ühte ja sama marki loomulikult ei tohiks kasutada.Nii räägib minu juuksur Shampoonid ja balsamid - Page 2 173454
muffyns28
muffyns28
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

OMAklubi sõltlane
Postituste arv : 1364
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/06/2009

Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  mitike Esm 16 Nov 2009, 14:56

Ma kasutasin enem Swartskofi tooteid. Aga vist liiga kaua. Enam ei sobi.Nüüd täiega naudin Tigi Catwalk Headshot i sampooni ja palsamit. Mu meelest parimad. Shampoonid ja balsamid - Page 2 547149 Aga kuna see oli mul otsas ja mõtlesin et kasutan lõpuni Tigi Moisture Maniaci tekkis mul veidike kõõma.
Milline see Tigi omadest kõige parem kõõma vastu on? Kui keegi teab..... Shampoonid ja balsamid - Page 2 756483
Ostisn ka joico juusteotse seerumi, mul need nii katki. Paljud soovitasid ehk aitab. Või peaks ka sampooni ostma Joico oma?
mitike
mitike
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1107
Age : 41
Asukoht : Linna lähedal maal
Registration date : 05/06/2009

Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  eda21 Esm 16 Nov 2009, 19:05

Shampoonid ja balsamid - Page 2 998953 minust on see asi täitsa mööda läinud. Juuksed on küllpisut liiga kuivad ning nüüd tuleb neid ka rohkem maha. Olen kasutanud fruktise shampoone ja balsameid, kuid fruktis kogu aeg muudab koostist ning nüüd enam ei sobinud. Ostsin syossi nüüd ja oli küll pisut parem ja juuksed püsivad kuidagi kauem puhtana.
Pantene prov võttis minul juuksed lahti - peoga tuli juuksied maha ning olen kuulnud teisigi seda sama muret kurtmas.
avatar
eda21
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 704
Age : 39
Asukoht : Viimsi, Haabneeme
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Shampoonid ja balsamid - Page 2 Empty Re: Shampoonid ja balsamid

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele