O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mis teil hetkel pooleli on?

+5
Puhh
Marianne
saby
siq29
tixit
9 posters

Go down

Mis teil hetkel pooleli on? Empty Mis teil hetkel pooleli on?

Postitamine  tixit Laup 11 Dets 2010, 18:19

Tavaliselt on mul käsil üks asi korraga aga hetkel ei suuda ma kuidagi oma ideid nii kiiresti realiseerida kui tahtmist on. Nii ongi mul hetkel pooleli kinnaste ja mütsi kudumine ning kohutavalt tahaks veel ühe seelikuga algust teha. [You must be registered and logged in to see this image.] Vägisi hoian end tagasi ja hoian lõnga kotis peidus.
tixit
tixit
abiAdministraator
abiAdministraator

Mis teil hetkel pooleli on? Tiitli23
Postituste arv : 2243
Age : 47
Asukoht : Saue
Registration date : 16/02/2009

http://minumaailm-tixit.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Mis teil hetkel pooleli on? Empty Re: Mis teil hetkel pooleli on?

Postitamine  Külaline Laup 11 Dets 2010, 19:20

Mul on üks ehtekomplekt pooleli - kell-käevõru ja kõrvarõngad on valmis, aga sobiv kaelakee veel idee tasemel.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Mis teil hetkel pooleli on? Empty Re: Mis teil hetkel pooleli on?

Postitamine  siq29 Laup 11 Dets 2010, 20:19

Minul on pooleli:

Kaks paari hiigelsuuri meestesokke - need peavad valmis saama 23.detsembriks.
Kampsik pisemale tütrele - see peab valmis saama 31.detsembriks.
Ei ole otseselt pooleli, aga teha on vaja natuke ehteid jõulukingiks - paarile heale sõbrale ja vanemale tütrele kooli jõulupakkidesse.

Kui päris aus olla, olen päris hädas. Kahetsen, et üldse võtsin vastu tellimuse sokkide tegemiseks. Ei osanud planeerida oma aega õigesti ja nende sokkide tegemine on küllaltki ajamahukas. Aga taganeda enam ei saa. See mis lubatud, tuleb nüüd kasvõi unetundide arvelt valmis saada. Oleksin tahtnud heegeldada lumehelbeid, sest sain niiiiiiiiiiii palju ilusaid lumehelveste heegelmustrite skeeme, aga pean loobuma.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Mis teil hetkel pooleli on? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Mis teil hetkel pooleli on? Empty Re: Mis teil hetkel pooleli on?

Postitamine  saby Laup 11 Dets 2010, 20:24

Sallkrae lapsele, padjapüür ootab õmblemist... Mis teil hetkel pooleli on? 756483
saby
saby
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 485
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 08/06/2009

http://www.tiptheauthors.com

Tagasi üles Go down

Mis teil hetkel pooleli on? Empty Re: Mis teil hetkel pooleli on?

Postitamine  Marianne Laup 11 Dets 2010, 23:59

Suss-saapad ja kannusoojendaja sain valmis, nüüd on tegemisel lapsele vest. Mis teil hetkel pooleli on? 866508 Jõuluks loodan selga saada. Mis teil hetkel pooleli on? 633777
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Mis teil hetkel pooleli on? Empty Re: Mis teil hetkel pooleli on?

Postitamine  Puhh Esm 07 Veeb 2011, 18:09

Nii mul pooleli seelik endale. See suveks ja suht aega nõudev. Seega 1/3 valmis ja tahas vaheldust vahepeal. Teen siis ühte südame koti. See vaja kokku õmmelda veel, sang teha ja vanutada. Siis saab sinna edaspidi käsiloleva näputöö ja sellega kaasneva panna, et asju vajadusel ka kaasas kanda ja niisama hoiustada. Enne seeliku juurde tagasi naasmist plaanis veel suuremale pliksile lihtne kleit kududa. Lõngad tellitud. Kätte vaja saada. Päris õiget mustrit pole leidnud.... seega läheb jälle improviseerimiseks mitmest asjast Mis teil hetkel pooleli on? 633777
Puhh
Puhh

Mis teil hetkel pooleli on? Tiitli23
Postituste arv : 104
Asukoht : Eesti
Registration date : 09/09/2009

http://siisublogi.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Mis teil hetkel pooleli on? Empty Re: Mis teil hetkel pooleli on?

Postitamine  carissime Teis 08 Veeb 2011, 10:29

Pooleli üks töö, kogun end. Kuidagi ei suuda lõpuni viia alustatut. Pikk nimekiri ootamas ja kõike oleks kohe vaja.
Pooleli siis lapsele kootud mantel, vean end täna linna kapuutsi jaoks lõnga tooma. Hetkel kokku kulunud juba 7 tokki. Valisin veel lõnga, mis sisaldab natuke akrüüli ja nii kohutavalt häirib,et ei taha lõnga puutudagi. Tüdruk käib motiveerimas, siis nö koos koome. Loeb mul kui palju veel teha ja kui puhkan siis tassib selle mulle järgi Mis teil hetkel pooleli on? 296785 Pooleli pole võimalik jätta, õnneks või kahjuks Mis teil hetkel pooleli on? 866508 Lisaks vaja veel vooder ka sisse teha, oeh. Kui selle ükskord valmis saan, siis see on vist kõikide aastate projekt. Kohutav tüdimus on küll sellest kudumist.
Plaanis veel mehele sall, Arturile soojad püksid, endale õlasall ja ühtteist veel... Kõige jaoks on materjal olemas aga ei jaksa, ööd on liiga lühikesed Mis teil hetkel pooleli on? 785785 Mis teil hetkel pooleli on? 785785
carissime
carissime
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Mis teil hetkel pooleli on? Tiitli23
Postituste arv : 1020
Age : 42
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

http://imedekamber.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Mis teil hetkel pooleli on? Empty Re: Mis teil hetkel pooleli on?

Postitamine  krissu787 Teis 08 Veeb 2011, 21:30

Mina pusin kleidi kallal, mis on rahvusliku mustriga kleidi järgi tehtud, aga värvilanendus on midagi muud. Mis teil hetkel pooleli on? 866508
avatar
krissu787

Postituste arv : 246
Asukoht : Lõuna-Eesti
Registration date : 07/07/2009

Tagasi üles Go down

Mis teil hetkel pooleli on? Empty Re: Mis teil hetkel pooleli on?

Postitamine  VäikeTama Nelj 10 Märts 2011, 23:14

Mul on pooleli kampsun endale, olen lõpusirgel Mis teil hetkel pooleli on? 662237

Üks jämedast lõngast lihtne boolero on ka pooleli, seda millegipärast ei viitsi viimasel ajal teha, vist sellepärast, et tahaks juba selle ammuilma alustatud kampsu valmis saada Mis teil hetkel pooleli on? 824600

Lisamotivatsiooniks on kavas olev komplekt lapsele, mida ei taha alustada enne, kui suurem projekt lõpetatud Mis teil hetkel pooleli on? 824600
VäikeTama
VäikeTama
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1513
Age : 44
Asukoht : Quintana Roo, Mehhiko
Registration date : 17/02/2009

http://elukuiseiklus.ee

Tagasi üles Go down

Mis teil hetkel pooleli on? Empty Re: Mis teil hetkel pooleli on?

Postitamine  siq29 Reede 11 Märts 2011, 09:47

Minul on pooleli üllatus sõbrannale. Heegeldan talle puuvillasest lõngast kruusialuseid ja ühte natuke suuremat alust näiteks koogikausile. Motiividest teen seda kõike. Samuti üritan teha kuube sõbranna kohvikruusile, sellist, et see haakuks mustrilt tassialuste ja suurema alusega. Alused on kõik valmis, ainult lõngaotsad on peita ja viimistleda. Mässan kruusisoojendajaga hetkel.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Mis teil hetkel pooleli on? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Mis teil hetkel pooleli on? Empty Re: Mis teil hetkel pooleli on?

Postitamine  minake Reede 11 Märts 2011, 10:59

Pooleli heegeldatud polero endale aga kastis veel leian kootud kleidialgme endale aga arvan et selle ma harutan ülesse kuna tundub et lõng pole see õige.
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

Mis teil hetkel pooleli on? Empty Re: Mis teil hetkel pooleli on?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele