O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kas teil on sundmõtteid?

+2
tirtzzz
naxy
6 posters

Go down

Kas teil on sundmõtteid? Empty Kas teil on sundmõtteid?

Postitamine  naxy Püh 03 Jan 2010, 15:21

Näiteks: et kodu peab olema miskipärast laitmatult korras või et toit peab olema alati värske jne jne? Või miskipärast kardate paaniliselt midagi/kedagi?
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kas teil on sundmõtteid? Empty Re: Kas teil on sundmõtteid?

Postitamine  tirtzzz Püh 03 Jan 2010, 15:45

Mul on voodipesuga mingi teema, et see peab alati olema laitmatult puhas ja ilma ühegi voldita, või noh lina ei tohi kortsus/pahasti olla. Ma jälestan seda kui keegi minu tekke/patju on kasutanud (Näiteks maal, kui mind seal pole ja keegi minu voodis magab, pole voodi asju ära vahetanud Kas teil on sundmõtteid? 168190 ) Ma hakkan vihast kohe värisema Kas teil on sundmõtteid? 63341 . Käterätikutega on sama teema!
tirtzzz
tirtzzz
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 802
Age : 40
Asukoht : Tallinn
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teil on sundmõtteid? Empty Re: Kas teil on sundmõtteid?

Postitamine  accra Püh 03 Jan 2010, 16:03

Ma puhun tassi/klaasi ,et äkki on tolm vms.
Isegi siis puhun kui olen just selle ise pesnud .

Siis veel alati jätan klaasi/tassi tilga põhja,isegi kui joon mahla.

Olen presskannu kohvi jooja aga kui satub tassi kohvi see terake nokin kohe välja muidu lihtsalt ei suuda juua.

Piima,mahla jne lahti tehtud asju joon aint sama päev ,nuh suure surmaga ka järgmine päev .
Enne avamist piima jne loksutan pakki alati.

Neid asju on veelgi Kas teil on sundmõtteid? 824600 küll ma olen ikka kiiksuga Kas teil on sundmõtteid? 848853 .
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Kas teil on sundmõtteid? Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teil on sundmõtteid? Empty Re: Kas teil on sundmõtteid?

Postitamine  kaktus18 Püh 03 Jan 2010, 16:42

Minul peavad kõik asjad olema kindlas kohas. Mees peaaegu kunagi ei pane asju oma kohale tagasi ja mina urisedes käin ning tõstan asju ümber Kas teil on sundmõtteid? 824600 Samuti nõud peavad olema pandud mingis kindlas järjekorras. Üldiselt kui on mees midagi toimetanud (koristanud, nõusid pesnud jm), siis ma tema järelt tõstan kõik ümber nii nagu "peab".


Ma kardan avalikes WC-des ust lukustada. Üritan alati WC-sse minnes telefoni kaasa võtta, kuna kardan sinna kinni jääda Kas teil on sundmõtteid? 824600

Neid asju on kindlasti veel.

Kiiksuga olen Kas teil on sundmõtteid? 824600
kaktus18
kaktus18

Postituste arv : 290
Age : 35
Registration date : 14/09/2009

http://www.orkut.com/Main#Profile?uid=4121676722257442861&pcy=3&

Tagasi üles Go down

Kas teil on sundmõtteid? Empty Re: Kas teil on sundmõtteid?

Postitamine  muffyns28 Püh 03 Jan 2010, 18:47

Mina olen umbusklik pisut.
Ei lähe kunagi samat teed pidi edasi,mida minu eest vahetult on must kass ületanud.

Siis ei meeldi kui minu juukseid silitab võõras või isegi tuttav.

Mažaasi ei lase kellelgi teha kuna lihtsalt ei kannata.Süda läheb pahaks.Nüüd muidugi peale mitmeid aastaid katsetamist olen suutnud leppida,et mees maseerib väheke kaela.See mu enda huvides,pea valud vähenevad...

Samuti ei meeldi mulle saunas käia,tunne nagu lämbuksin...täitsa totu eks Kas teil on sundmõtteid? 824600 ,endal hea saun kodus Kas teil on sundmõtteid? 824600

Ja puhtuse friik olen ka.Ei meeldi kui toad sassis.Lähen kohe närvi Kas teil on sundmõtteid? 824600 .Olengi selline totu,kes käib ja koristab pidevalt,suur osa tänu plikadele Kas teil on sundmõtteid? 824600

Ja igal asjal on majas oma koht.Kui mees asetab mingi asja valesse kohta siis peab ta selle lihtsalt minu märkuse peale samassse kohta tagasi panem Kas teil on sundmõtteid? 866508



Olen täitsa hull ,eks ju Kas teil on sundmõtteid? 866508 Kas teil on sundmõtteid? 824600
muffyns28
muffyns28
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

OMAklubi sõltlane
Postituste arv : 1364
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/06/2009

Tagasi üles Go down

Kas teil on sundmõtteid? Empty Re: Kas teil on sundmõtteid?

Postitamine  Bibi Püh 03 Jan 2010, 19:08

Accra ja Tirtzzz,mul teie väljatoodud asjadega sama teema Kas teil on sundmõtteid? 824600
Bibi
Bibi
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Kas teil on sundmõtteid? Tiitli23
Postituste arv : 900
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teil on sundmõtteid? Empty Re: Kas teil on sundmõtteid?

Postitamine  naxy Püh 03 Jan 2010, 19:10

Kui aus olla siis mulle ka meeldib kodus asjad oma käe järgi panna ja kui mees miskit laokile jätab või valesse kohta paneb siis urisen Kas teil on sundmõtteid? 824600 .
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kas teil on sundmõtteid? Empty Re: Kas teil on sundmõtteid?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele