O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46

+7
siq29
Marianne
DiDi
minake
Triibuliine
mannu03
accra
11 posters

Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 Empty Re: Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46

Postitamine  siq29 Laup 12 Jan 2013, 13:09

Triibuliine kirjutas:Siq tore uudis. Meile sobis pikendatav voodi kohe. Tänu sellele saingi tibina enda kaisust ära.

No mul ka see jama, et tirts armastab just minu kaisus magada. Kusjuures täiesti kummalisne pööre toimus peale seda, kui laps veetis jõulud Võrumaal oma isa juures. Esimesel öösel peale koju tagasi jõudmist magas laps pool ööd minu juures ehk siis õhtul läks oma võrekasse magama ja kuskil öösel kolis mu juurde. Aga järgnevad ööd (kuni haigestumiseni ja mu ema juurde minekuni) magas ta kõik ainult oma võrekas. Täiesti üleöö toimunud müstiline pööre.
Hetkel pelgan seda, et laps on nüüdseks ligi nädal olnud mu ema juures ja tagasi mu juurde jõudes kleepub minu külge, tema loomust arvestades. Ehk uus voodi siiski meelitab teda seal magama ja uues kodus on me voodid kõrvuti tubades ja uks ka vahelt lahti koguaeg (eelmises jäi köök ka vahele).
Täna õhtul või homme hommikul toon lapse ära koju. Ta ei teagi, et meil uus kodu. Ma ei jõudnudki talle näidata, enne jäi haigeks. Korralik üllatus saab see lapsele olema, aga eks ma räägin talle oma ema juures, kui järele lähen. Voodist ei räägi, las avastab selle ise.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 Empty Re: Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46

Postitamine  Marianne Laup 12 Jan 2013, 14:23

Meil on ka kaisupoju.

Muidu magab ikka oma võrekas aga kui haige on siis läheb hästi memmekaks.
Ja kui mees hommikul tööle läheb siis poiss kolib mu kaissu.

Ma olen poisile hästi palju seletanud seda, et kui õekene tuleb siis tal on vaja rinnast piima, sellepärast magab siis tema emme kaisus. Olen nagu katkine plaat, loodan, et see aitab.
Tavaliselt ta väga asjalik olnud pärast seda kui talle ettevalmistuslugusid olen rääkinud.
Suhtlemine on hästi vajalik. Ja just kuulamise osa ka.

............

Ma siin kurtsin, et päike paistab, tahaks õudsalt õue minna!
See on nii tõsi, et soovid täituvad! Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 824600
Mu isa ja mees läksid koos miskit otsa tegema ja siis papsi auto läks katki. Pidin Keilasse puksiiriks minema.
Arva ära mis juhtus jälle?
Uks ei läinud kinni!! Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 296785 Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 296785 Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 296785
Sõitsingi siis nii, et ühe käega hoidsin ust kinni ja vahepeal teisega helistasin, et juhtnööre saada, kus nad asuvad. Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 824600
Jalaga roolisin enam-vähem. Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 296785
Noh, sai vähemalt värsket õhku! Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 42807
Kohale jõudes oli uks juba sulanud ja läks kinni. Puksiirida niiviisi oleks olnud päris "naljakas"
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 Empty Re: Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46

Postitamine  accra Laup 12 Jan 2013, 15:15

Meil siis sünnal käidud ja tagasi alsnamäe avarustest. jube mängutuba oli see UFO . See venelasest töötaja terve aja põrnitses ja manitses ,et umbes seda tahvlit ,et tohi lapsed piutuda. No korjaks siis ära aga ei ja no Saku Läte masinast vett ei tohi võtta ja siis pani oma vene möla röökima.Saime selle küll vaiksemaks aga ikkagi mitte mingit kliendi austust.Loomulikult mul eidu suutis oma 2 käevõru sinna ära kaotada ,et saame sinna mingi päev tagagsi minna.

Igatahes peale makstes ma kah sinna ei läheks aaa ja peamine üks venelanna tahtis oma lapsega sinna mängima tulla. See ,et ukselt silt ,et kinni ja ,et kõik seletasid ,et sa aru see on sünnipäev jne ei saand ta aru ja hakkas last lahti riietama. Lõpuks ikka läks minema -ikka müstika kui ajuhaiged mõned inimesed on.

Siq sinu üle nii hea meel ja loodan ,et lastele meeldib üllatus.

Seda Triibuliise õnnitlust kirjutades mõtlesin isegi ,et nüüd nagunii aetakse sassi Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 824600 .

Aga nüüd kööki tagasi ,katsetan oma uue ahjuga sinpeist liha ja ahjukartuleid teha. Ma ikka ei oska selle õhu jne asjaga midagi peale hakata Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 824600 .
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 Empty Re: Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46

Postitamine  minake Laup 12 Jan 2013, 16:23

Hullumaja, termomeeter näitab -20 kraadi praegu Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 427127 Mulle kohe mitte ei meeldi talv Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 232488

Mul ka 2 kaisukat, vaja siis magavad mõlemad omas voodis aga iga õhtu kemple ka oma 8-aastasega, et ta võiks ikka omas voodis magada, põhiliselt magabki aga vahest tuleb ikka kaissu ka.
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 Empty Re: Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46

Postitamine  mannu03 Laup 12 Jan 2013, 17:23

Meil oli vahepeal -12 hetkel -13 ,et väga hullu polegi Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 866508
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 34
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 Empty Re: Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46

Postitamine  minake Laup 12 Jan 2013, 17:42

Mannu te ikka natuke soojemal maal Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 824600 , hetkel siis -21,3 kraadi Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 584400
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 Empty Re: Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46

Postitamine  mannu03 Laup 12 Jan 2013, 18:04

No tundub jah ,et meil siin soojem Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 824600
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 34
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 Empty Re: Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46

Postitamine  Marianne Laup 12 Jan 2013, 20:54

Tallinnas näitab -12 kraadi hetkel. Ilma kinnasteta ei anna autoklaase puhastada.
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46 - Page 5 Empty Re: Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi!) vol' 46

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele