O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Külmast ilmast

+5
Lote35
Triibuliine
minake
Marianne
Pärlike
9 posters

Go down

Külmast ilmast Empty Külmast ilmast

Postitamine  Pärlike Püh 16 Dets 2012, 18:36

Viimastel päevadel on üpris külm olnud ja meie ahiküttega majas läheb ikka päris palju puid. Kuidas teid külm mõjutab? Kas üldse on mõjutanud või pole erilist vahet märgata?

ilm.delfi lehel on päris palju praegu juttu külmadest ilmadest, miinuskraadidest ja tuulekülmast. Facebookis ringleb aga häirekeskuse foto, mis tasuks ilmselt edasisekski mälus hoida tuulekülma kohta - http://g2.nh.ee/images/pix/file65413866_tuulekulm.jpg
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Külmast ilmast Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Külmast ilmast Empty Re: Külmast ilmast

Postitamine  Marianne Esm 17 Dets 2012, 02:51

Kütmine on ikka täies hoos ja aina rohkem puid kuluma hakkab kahjuks.
Autoga on libedam sõita, see vahe vast muidu. Külmast ilmast 824600
Ja väljas on tänu lumele palju valgem ja ilusam.

Õige riietus selga! Ilma mütsita ma välja ei lähe juba septembrist alates. Külmast ilmast 662237
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Külmast ilmast Empty Re: Külmast ilmast

Postitamine  minake Esm 17 Dets 2012, 08:02

Pole mina külma inimene, koliks ää lõunasse kui saaks Külmast ilmast 824600

Aga meiegi kütmise tähe all puid läeb talvega ära peaaegu 10 ruumi, no kõike ära ei lähe aga iga talv varume kümneka kuuri Külmast ilmast 400796

Sügisega võrreldes on ikka valgem ja ilusam jah, aga suve roheluse vastu lumi ei saa Külmast ilmast 633777
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

Külmast ilmast Empty Re: Külmast ilmast

Postitamine  Triibuliine Esm 17 Dets 2012, 12:57

Mulle külm ei meeldi Külmast ilmast 584400 Ahju kütame mõnuga aga nii soe, kui vaja ikka pole. Hakkab vist ahjuke läbi saama. Külmaga õues mulle ka ei meeldi olla. Autoga sõitmisest ei räägi üldse. Vastikult-vasikult libe on Külmast ilmast 232488 Aga eks tuleb need külmad ära kannatada, kuigi tegelikult pole ju veel seda päris külma olnudki. Praegu veel täitsa mahe ilm.
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Külmast ilmast Empty Re: Külmast ilmast

Postitamine  Lote35 Kolm 19 Dets 2012, 00:05

Olen ka soojalembeline Külmast ilmast 824600 Kamin saab valu, mis kole, aga pole hullu, ta meil päris uus alles, kannatab korralikku kütmist. Ka köögis panen juba ärgates pliidi alla tule ja hoian seda siis lõunani vaikselt hõõgumas. Kui +30 sees, siis on ok Külmast ilmast 824600 Hommikuks jääb sellest +23 alles, aga pole hullu, läheme aga uuele ringile. Puid jagub, mees mul hoolitses selle eest juba varakult. ta teab, milline külmavares ma olen. Külmast ilmast 296785 Ja kutsa lasin ka tuppa sooja Külmast ilmast 662237
Mis autosõitu puutub siis jah, libetavõitu ta ju on, aga olen saanud sõidetud siiani oma sõidud. Hetkel pole autu mind alt ka vedanud, käima läheb ja sõidab ka selle külmaga, kuigi diislid on üsna pirtsakad (mida vanemad, seda kapriissemad) Külmast ilmast 173454 Ja kui minu auto peaks alt vedama, siis sõidame mehe omaga, eksole Külmast ilmast 824600
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Külmast ilmast Empty Re: Külmast ilmast

Postitamine  DiDi Kolm 19 Dets 2012, 10:48

Me oleme mehega hetkel vasikavaimustuses sellest ilmast! Elame keskküttega korteris ja järgmise kuu arvet tõesti näha ei taha, aga ilm on fantastiline. Magamistoas on äkki 18-19 kraadi ja väga mõnus on magada. Elutoas on suts soojem ikka.
Täna muidugi pojaga enam õue ei lähe, eile veel käisime.
DiDi
DiDi

Postituste arv : 106
Asukoht : Magistrali juures
Registration date : 23/02/2012

Tagasi üles Go down

Külmast ilmast Empty Re: Külmast ilmast

Postitamine  e4 Nelj 20 Dets 2012, 10:18

Kuna meil ka ahjuküttega siis puid kulub nüüd samuti rohkem ja igapäev peab kütma.Muidu oleks jama Külmast ilmast 584400
e4
e4

Postituste arv : 54
Age : 36
Asukoht : Tallinn/pelgulinn
Registration date : 05/12/2012

Tagasi üles Go down

Külmast ilmast Empty Re: Külmast ilmast

Postitamine  siq29 Nelj 20 Dets 2012, 21:21

Küttepuid kulub korralikult. Üürin hetkel korterit vanas puumajas ja sellise pakasega pole lootust isegi 20 soojakraadi tuppa saada, isegi kui kütan kaks korda päevas ahju ja kaminat. Veel enne aasta lõppu kolin korrus allapoole suuremasse üürikorterisse. Kas see soojem on, seda ma ei tea, aga ahjud pidavat seal paremas seisus olema ja muidugi on ruumi palju-palju rohkem. Väsitab see üksteise kukil elamine.
Mul ei ole talve ja külma vastu midagi, aga võiks pisut vähem neid külmakraade olla.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Külmast ilmast Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Külmast ilmast Empty Re: Külmast ilmast

Postitamine  Lehise Reede 21 Dets 2012, 13:45

Kuna olen ka paras külmavares, siis kütame ka kaks korda päevas (alla 22 kraadi on minu jaoks juba liiga jahe). Puid läheb ohtralt, sest maja ümberehitus pooleli ning seega pole veel igalpool korralikku soojustust. Järgmine talv on ehk juba valmis Külmast ilmast 866508
Õnneks saime mai algul terve metsaveorekka täie küttepuud nö omahinnaga (abikaasa õemehe äripartner hüppas alt ära ja nii vuraski rekka meie õuele). Kuu aega saagisime-lõhkusime-ladusime, nii et mu kallis ämm ainult imestas kuidas me veel püsti püsime ja lapsed hoolitsetud saame. Raske see oli kuid saime kahekesi hakkama ning asja hea külg see, et nüüd pole teab mitmel aastal puude peale vaja mõelda Külmast ilmast 866508
avatar
Lehise
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1157
Age : 44
Asukoht : Metsa servas...
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Külmast ilmast Empty Re: Külmast ilmast

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele