O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?

5 posters

Go down

Mida sa praegu teha tahaksid?

Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_lcap20%Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_rcap 20% 
[ 5 ]
Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_lcap0%Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_lcap16%Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_rcap 16% 
[ 4 ]
Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_lcap0%Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_lcap8%Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_rcap 8% 
[ 2 ]
Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_lcap0%Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_lcap16%Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_rcap 16% 
[ 4 ]
Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_lcap0%Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_lcap0%Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_lcap40%Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Vote_rcap 40% 
[ 10 ]
 
Kokku Hääli : 25
 
 
Poll closed

Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Empty Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?

Postitamine  Cat Teis 20 Nov 2012, 15:58

Mida sina praegu teha tahaksid? Küsimused on postituse kohal siinsamas üleval!
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Empty Re: Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?

Postitamine  Triibuliine Teis 20 Nov 2012, 16:06

Magada, kõige rohkem.
Puhata, õigemini vedeleda.
Õnnelik olla Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  493787
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Empty Re: Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?

Postitamine  Lote35 Nelj 22 Nov 2012, 12:30

Mulle meeldib lugeda, aga viimasel ajal pole selleks üldse aega Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  173634
Et siis tahaks mõnda head raamatut lugeda.
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Empty Re: Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?

Postitamine  lemming Püh 25 Nov 2012, 17:09

ma ka loeks. kuu aega tagasi tõin endale raamatukogust lugemist, kärutasin selleks isegi mitme km kaugusele titaga, sest lähedalasuvas raamatukogus antud teos puudus. lugenud olen ma sellest aga ainult paar esimest lk-d, sest segamatut "oma" aega pole kohe üldse siin majas minu jaoks olemas. nüüd on tähtaeg ammu üle ja peab raamatu tagasi viima - lugemata Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  809569
lemming
lemming
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 930
Age : 46
Asukoht : Tallinn/Nõmme
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Empty Re: Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?

Postitamine  Tupsu003 Teis 04 Dets 2012, 10:52

Lihtsalt puhata.

Õnnelik olen ma nagunii Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  147380
Tupsu003
Tupsu003
abimoderaator

Postituste arv : 2114
Age : 30
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 10/01/2012

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001811496966

Tagasi üles Go down

Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?  Empty Re: Poll: Mida sa praegu teha tahaksid?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele