O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raseduse nukud - mida arvate?

+3
elefant
plikatirz
Pärlike
7 posters

Go down

Raseduse nukud - mida arvate? Empty Raseduse nukud - mida arvate?

Postitamine  Pärlike Laup 14 Apr 2012, 15:17

Mida arvate siis sellistest nukkudest?

Raseduse nukud - mida arvate? Rcpowh
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Raseduse nukud - mida arvate? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Raseduse nukud - mida arvate? Empty Re: Raseduse nukud - mida arvate?

Postitamine  plikatirz Laup 14 Apr 2012, 17:25

Raseduse nukud - mida arvate? 412917
Mina küll ei oska midagi arvata, aga oma lapsele ma küll sellist nukku ei ostaks
Raseduse nukud - mida arvate? 232488
plikatirz
plikatirz

Postituste arv : 5
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/03/2012

Tagasi üles Go down

Raseduse nukud - mida arvate? Empty Re: Raseduse nukud - mida arvate?

Postitamine  elefant Laup 14 Apr 2012, 17:36

nooh, vahva nukk ideeliselt... vaene laps saab paraja ehmatuse kui korralikku selgitustööd ei saa beebi kõhust välja saamise osas.. kõigil pole alati auku kõhul ette näidata. Oma majja ma sellist ei sooviks. Vanamoeline inimene võibolla aga nii täpsed detalid võiks jääda hilisemasse aega kuid siis vaevalt Barbidest suurt lugu peetakse..
elefant
elefant
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 406
Asukoht : enda varjust samm eespool
Registration date : 10/03/2009

http://www.ehted.webnode.com

Tagasi üles Go down

Raseduse nukud - mida arvate? Empty Re: Raseduse nukud - mida arvate?

Postitamine  HoneyMoon Laup 14 Apr 2012, 19:58

elefant kirjutas:nooh, vahva nukk ideeliselt... vaene laps saab paraja ehmatuse kui korralikku selgitustööd ei saa beebi kõhust välja saamise osas.. kõigil pole alati auku kõhul ette näidata. Oma majja ma sellist ei sooviks. Vanamoeline inimene võibolla aga nii täpsed detalid võiks jääda hilisemasse aega kuid siis vaevalt Barbidest suurt lugu peetakse..
Samad sõnad aga "vahva nukk ideeliselt" ära jätta Raseduse nukud - mida arvate? 824600
Mulle ei meeldi. Kõik. Jube. Ja ebavajalik info. Ja jube. + Barbi kehaehitusega oleks ilmselt võimatu rasestuda nagunii...... Raseduse nukud - mida arvate? 88655 Plika omanikuna tekkisid emotsioonid....
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Raseduse nukud - mida arvate? Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Raseduse nukud - mida arvate? Empty Re: Raseduse nukud - mida arvate?

Postitamine  Marianne Püh 15 Apr 2012, 02:21

See pilt annab nii vale ettekujutuse!! Raseduse nukud - mida arvate? 824600

Mul oli selline nukk kui ma väike olin!
Aga ilusam ja nimeks Susie. Raseduse nukud - mida arvate? 866508

Teema siis selline, et sellel nukul on kõht kaht-pidi avatav. Kui beebi sisse paned, siis asetad nn "kõhuklapi" peale ning saad kogu sisemise kupatuse ümber keerata. Kas raseda "punnkõhuks" või siis lamedaks nn "tavaliseks" kõhuks. Raseduse nukud - mida arvate? 866508 Kui kõht peal siis näeb täitsa okei välja. Tõesõna. Raseduse nukud - mida arvate? 866508

Ja see beebi seal sees oli imearmas! Mul vaid helded ja armsad mälestused selle nukuga seoses. Raseduse nukud - mida arvate? 866508
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Raseduse nukud - mida arvate? Empty Re: Raseduse nukud - mida arvate?

Postitamine  Pärlike Püh 15 Apr 2012, 09:23

Ma ka lapsena tahtsin sellist nukku Raseduse nukud - mida arvate? 866508 Kuna sellist ei saanud, toppisime riideid, pisemaid nukke jms nukkudele riiete alla - sellised mängud vast juba naissoole kuidagi sisse programmeeritud, nagu ka nt pulmade mängimine... Aga, jah, praegu (võib-olla pildi viga) tundus see nukk esimese hooga kuidagi hirmutav...
Ma arvan, et mingil hetkel kooliealisel lapsel selline nukk võib isegi asjakohane olla - miks mitte saada aru, et lapsed on ema kõhus (mul muidugi teab seda ka kolmene Raseduse nukud - mida arvate? 824600 ). Siis kui laps ehk asjadest juba ka veidi rohkem adub ja saab selgitustööd ka muus osas lisaks teha, veidi ehk ka jälgida aeg-ajalt, kuidas selle nukuga mängitakse ja vajadusel selle põhjal veel asju seletada...
Huvitav, kas sellised nukud ei propageeri ja aita kaasa teataval määral keisrilõikuste soovimisele? Raseduse nukud - mida arvate? 824600 Raseduse nukud - mida arvate? 824600 Raseduse nukud - mida arvate? 824600
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Raseduse nukud - mida arvate? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Raseduse nukud - mida arvate? Empty Re: Raseduse nukud - mida arvate?

Postitamine  HoneyMoon Püh 15 Apr 2012, 10:03

Pärlike kirjutas:Ma arvan, et mingil hetkel kooliealisel lapsel selline nukk võib isegi asjakohane olla - miks mitte saada aru, et lapsed on ema kõhus (mul muidugi teab seda ka kolmene Raseduse nukud - mida arvate? 824600 ). Siis kui laps ehk asjadest juba ka veidi rohkem adub ja saab selgitustööd ka muus osas lisaks teha, veidi ehk ka jälgida aeg-ajalt, kuidas selle nukuga mängitakse ja vajadusel selle põhjal veel asju seletada...
Huvitav, kas sellised nukud ei propageeri ja aita kaasa teataval määral keisrilõikuste soovimisele? Raseduse nukud - mida arvate? 824600 Raseduse nukud - mida arvate? 824600 Raseduse nukud - mida arvate? 824600
Kooliealised tõenäoliselt ei nukuta enam. Vähemasti on neile hilja alustada jutuga kust beebid tulevad (meie tutvusringkonnas on selline õnnelik asi, et enamikel kolme/neljastel on väiksem õde/vend ja siis ammu asjad selged). Ilmselt selgitustööd teeksin ma ka parema meelega hea raamatuga.
Ja ma vist elasin mingil teisel planeedil ( Raseduse nukud - mida arvate? 824600 või olen lihtslat nii vana ) aga minu mälestustes küll selliseid nukke (ega ka mänge) pole Raseduse nukud - mida arvate? 824600 (pulmi me ka ei mänginud Raseduse nukud - mida arvate? 824600 rikkis tüdruk olin) . Raseduse nukud - mida arvate? 142980
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Raseduse nukud - mida arvate? Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Raseduse nukud - mida arvate? Empty Re: Raseduse nukud - mida arvate?

Postitamine  Tupsu003 Teis 17 Apr 2012, 11:35

Mul pole sellise nukku vastu midagi aga oma lapsele ma igatahes sellist ei ostaks Raseduse nukud - mida arvate? 866508
Tupsu003
Tupsu003
abimoderaator

Postituste arv : 2114
Age : 30
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 10/01/2012

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001811496966

Tagasi üles Go down

Raseduse nukud - mida arvate? Empty Re: Raseduse nukud - mida arvate?

Postitamine  mannu03 Teis 17 Apr 2012, 13:51

Mulle meeldis see nukk väga ja mul ei ole selle nuku vastu midagi.
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 33
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Raseduse nukud - mida arvate? Empty Re: Raseduse nukud - mida arvate?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele