O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kas tahad jälle tööle minna?

+7
Pärlike
carissime
kats
siq29
tixit
Monique
naxy
11 posters

Go down

Kas tahad jälle tööle minna? Empty Kas tahad jälle tööle minna?

Postitamine  naxy Nelj 18 Märts 2010, 21:01

Emmed kes te olete lastega kodus olnud ... kas teil on soov jälle tööle minna või mõtlete, et võiks veel lapsega kodus olla.
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kas tahad jälle tööle minna? Empty Re: Kas tahad jälle tööle minna?

Postitamine  Külaline Reede 19 Märts 2010, 07:38

Ma käiks heameelega sellise väga väikese koormusega - 1-2 päeva nädalas. Kodusolemise rutiinile vahelduseks oleks see nagu puhkus, mitte töö. Kahjuks aga sellist võimalust ei pakuta, nii et parem olen siis kodus. Sest laps on väike nii lühikest aega, tema arenemist esimestel aastatel on nii huvitav vaadata ja sellest ei tahaks mingi hinna eest ilma jääda. Seda aega ei saa ju kunagi tagasi, aga tööl jõuab pärast terve elu käia.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kas tahad jälle tööle minna? Empty Re: Kas tahad jälle tööle minna?

Postitamine  Monique Reede 19 Märts 2010, 08:17

Kuigi minu pisike saab kohe- kohe alles pooleaastaseks, mõtlen juba hirmuga, et pean varsti tagasi tööle minema. Mitte, et mul töötegemise vastu midagi oleks, aga ei tahaks vanasse kohta enam tagasi minna. Lapse kõrvalt öötööd pole just kindlasti eriti hea teha. Ja sealt nii paljud vanad töötajad läinud. Tahaks mõne teise koha peale tööle. Õnneks üle poole aasta on veel muretu, aga kui emapalk läbi saab, siis pean taas tööle minema, kuna mehe palgast me ära kindlasti ei elaks. Kas tahad jälle tööle minna? 232488
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Kas tahad jälle tööle minna? Empty Re: Kas tahad jälle tööle minna?

Postitamine  tixit Reede 19 Märts 2010, 08:57

Mina ei taha veel tööle minna. Just selle pärast, et osalise koormusega ma tööl käia ei saa ja täis koormusega käies jään ma nii paljust ilma. Kahjuks pole mul valikut ja suvel tuleb tööle minna Kas tahad jälle tööle minna? 587224
tixit
tixit
abiAdministraator
abiAdministraator

Kas tahad jälle tööle minna? Tiitli23
Postituste arv : 2243
Age : 47
Asukoht : Saue
Registration date : 16/02/2009

http://minumaailm-tixit.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Kas tahad jälle tööle minna? Empty Re: Kas tahad jälle tööle minna?

Postitamine  siq29 Reede 19 Märts 2010, 10:26

Kui vanemahüvitis lõppeb, läheks poole kohaga tööle, kui võimalik oleks. Lasteaeda läheb Annaliisa 2,5 aastaselt ja ei taha tervet aastat rahata kodus istuda. Muidugi oleks kuni lasteaiani kodus, aga lihtsalt pole võimalik sedasi toime tulla. Poole kohaga tööl käies saaksin ikkagi lapsega palju aega koos olla ja lapse saaks minu töötundide ajal issi ja ämma abiga ikka hoitud. Eks näis, mis saab, hetkel on pool aastat vanemahüvitist jäänud, hakkan vaikselt juba otsima mingit varianti poole kohaga tööle minekuks. Kodune töö oleks ka hea. Kas tahad jälle tööle minna? 412917
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas tahad jälle tööle minna? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Kas tahad jälle tööle minna? Empty Re: Kas tahad jälle tööle minna?

Postitamine  kats Reede 19 Märts 2010, 11:13

Kuna olen peaaegu 4 aastat järjest lapse/lastega kodus olnud siis poole kohaga läheksin heameelega tööle aga sellist võmalust ei pakuta ja täiskohaga pole hetkel võmalik minna. Kas tahad jälle tööle minna? 587224
kats
kats
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas tahad jälle tööle minna? Tiitli23
Postituste arv : 2780
Age : 42
Asukoht : Keila
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas tahad jälle tööle minna? Empty Re: Kas tahad jälle tööle minna?

Postitamine  Külaline Reede 19 Märts 2010, 11:16

Mina ei taha üldse tööle veel tagasi minna. Ega seda kohta enam polegi, kus ma töötasin, arvatavasti pean hakkama midagi uut otsima. Enne kui laps saab lasteaeda ei kavatse ma tööle minna, pole lihtsalt last kuskile jätta. Ja lasteaeda saab tütar alles 2,6 aastaselt. Kuna meil teine laps veel plaanis, siis äkki ei peagi ma niipea tööle minema. Eks siis paistab.

Aga mulle sobib lapsega kodus olemine, tüdimust pole veel tekkinud Kas tahad jälle tööle minna? 426391
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kas tahad jälle tööle minna? Empty Re: Kas tahad jälle tööle minna?

Postitamine  siq29 Reede 19 Märts 2010, 11:34

Patty, sama siin, mulle meeldib ka lapsega kodus olemine. Kas tahad jälle tööle minna? 426880
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas tahad jälle tööle minna? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Kas tahad jälle tööle minna? Empty Re: Kas tahad jälle tööle minna?

Postitamine  carissime Püh 25 Apr 2010, 16:28

Mulle meeldib tööl käia. Kui vanemahüvitis lõppes läksin väikese koormusega tööle. Seadsime ajad mehega ilusti ära, abiks oli ämm ja minu vanemad. Mulle meeldib kui saan vaheldust. Oma töökoht kust lapsega lapsehoolduspuhkusele läksin ei pakkunud kahjuks võimalust poole kohaga käia samas hoitakse koht alles kui peaks kunagi olema soov naasta täiskohaga Kas tahad jälle tööle minna? 68116 aga seda arvatavasti alles peale teist last Kas tahad jälle tööle minna? 400796
carissime
carissime
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Kas tahad jälle tööle minna? Tiitli23
Postituste arv : 1020
Age : 42
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

http://imedekamber.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Kas tahad jälle tööle minna? Empty Re: Kas tahad jälle tööle minna?

Postitamine  Pärlike Püh 25 Apr 2010, 16:39

Mul on selles osas teisiti, et tööl ma enne ei käinudki, vaid hoopis kool jäi pooleli. Vahel tuleb igatsus küll peale, et saaks suuremate inimeste seltskonda ja "aju tööle" panna rohkem, kuid üldiselt kuulun vist ka nende hulka, kellele meeldibki lapsega (lastega) kodus olla.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Kas tahad jälle tööle minna? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas tahad jälle tööle minna? Empty Re: Kas tahad jälle tööle minna?

Postitamine  Mammi Püh 25 Apr 2010, 17:02

Mina tahan ja ei taha ka Kas tahad jälle tööle minna? 866508 Joonas saab oktoobris 3 ja siis lähengi, tahtsin küll juba nüüd juunist minnaaga töö juures paluti kenasti võimalusel sügiseni koju jääda nende rahalise seisu pärast.Leidsime, et saame see neli kuud veel mehe rahadega hakkama ja saan lastega suve kodus olla ning siis tööle. Iseenesest ei taha vanasse kohta enam minna, kuna meil liideti kaks osakonda ja pole enam see seltskond, mis vanasti. Võib olla on need "teised" ka toredad aga hetkel on teadmatus ja uus võõras seltskond see, mis ei kisu tööle tagasi väga. Uuel nädalal kohtun oma endise tööandjaga niisama kohvikus ja küsin, äkki on tal mulle enda juures kohta pakkuda (hoidke pöialt!) Kas tahad jälle tööle minna? 848853
Ahjaa, ja lastega kodus olemist fännan! Minnaga olin 3 aastat tervenisti kodus ja nüüd Joonasega ka, esimese plikaga pidin minema, kui ta oli vaevu 2 ja olin nii õnnetu, et lubasin endale, et tulevaste lastega teen selle aja tasa Kas tahad jälle tööle minna? 662237 Kui Minnaga kolm aastat hakkas täis saama, siis tekkis mul tohutu töölemineku stress ja võtsin 10 kilo maha ning läksin tööle nagu kaks konti ja lillelõhn Kas tahad jälle tööle minna? 824600 , kaalusin vaevu 40 kilo. Aga praegu, no anna tina aga ei võta alla Kas tahad jälle tööle minna? 824600 , kuigi 10 kilo on just hetkel mul liiast Kas tahad jälle tööle minna? 824600
Mammi
Mammi

Postituste arv : 254
Age : 51
Asukoht : Tartu
Registration date : 19/03/2010

Tagasi üles Go down

Kas tahad jälle tööle minna? Empty Re: Kas tahad jälle tööle minna?

Postitamine  elefant Püh 25 Apr 2010, 17:28

Kui päris aus olla siis eriti ei taha vist. Olen koduse eluga selle 4,5a jooksul ikka väga ära harjunud. Hiljuti käisin nädal vanas kohas asendamas... täitsa zombi olin reede õhtuks Kas tahad jälle tööle minna? 725301 . Pole enam üldse harjunud päevotsa võõraste inimestega suhtlema. Kahtlustan, et oma osa oli suurel väsimusel ka öösel lastevaht olemises -pisemal lõi emme armastus välja Kas tahad jälle tööle minna? 824600

Päriselt kipub vist nii minema, et sügisel pisem ka lasteaeda, mina selleks ajaks tööle kui lapsed aias on.
elefant
elefant
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 406
Asukoht : enda varjust samm eespool
Registration date : 10/03/2009

http://www.ehted.webnode.com

Tagasi üles Go down

Kas tahad jälle tööle minna? Empty Re: Kas tahad jälle tööle minna?

Postitamine  riinu83 Püh 25 Apr 2010, 21:08

Mina väga tööle ei igatse. Ma olen nüüd põhimõtteliselt 5 aastat kodus olnud. Enne väiksema poisi sündi käisin veidi üle aasta teatris tööl õhtuti, aga see oli rohkem enda lõbuks Kas tahad jälle tööle minna? 824600 Nii tore oli end tuulutamas käia, veeta aega oma meelistegevusega ja selle eest veidike raha ka saada Kas tahad jälle tööle minna? 824600 Nüüd ei ole mul plaanis enne järgmist sügist tööle minna. Loodetavasti õnnestub mul see veel edasi lükata 2012. aasta veebruarini - siis on kool ka läbi ja elu veidi kergem Kas tahad jälle tööle minna? 866508
riinu83
riinu83
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 305
Age : 40
Asukoht : Oma pesa
Registration date : 22/05/2009

http://riin-meisterdab.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kas tahad jälle tööle minna? Empty Re: Kas tahad jälle tööle minna?

Postitamine  Lote35 Nelj 24 Nov 2011, 09:49

Üldsegi ei taha veel selle peale mõelda...aga õnneks veel ei peagi, tibu saab alles aastaseks. No nii kaua kui vanemahüvitist saab, on asi lill, edasi peab vaatama hakkama, kas ja kuidas....aga kui mees nõus, siis jääks veel koju, sest kodus saab ka raha teenida ja mõtted juba liiguvad selles suunas Kas tahad jälle tööle minna? 147380
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Kas tahad jälle tööle minna? Empty Re: Kas tahad jälle tööle minna?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele