O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

+36
Lote35
erlex
Marianne
anka
Aivar375
mannu03
Dior
minake
siq29
imeline
sebra23
kristiina
keivi
lemming
magnificat
bostonyx
Pärlike
anukas
gerli08
armsake
kaktus18
saby
Monique
mercaa
HoneyMoon
kats
Kaja
Kadi20
Paradiisilind
maszke
kertu009
elefant
Cat
kiisumari
Soulshaker
naxy
40 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  naxy Teis 05 Jan 2010, 10:53

Mina isiklikult pole ... kui hakkasin oma sünnipäevaks midagi viisakamat selga otsima siis avastasin, et polegi midagi selga panna. Küll leidsin kapist riideid mis olid suured ja siis jälle mis olid väikesed. Nüüd võtan hoogu ja löön riidekapis korra majja.
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  Soulshaker Teis 05 Jan 2010, 11:19

Mina olin peale viimast sünnitust oma vanas kaalus 6 kuud peale sünnitust.
Tegelt oleks ka kiiremini saanud aga viimased 5 kilo jäi iseloomu taha.
Kokku võtsin juurde 22 kilo millest 12 kadus peale sünnitust.
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  kiisumari Teis 05 Jan 2010, 11:20

lisaks veel kadunud 3 kilo
kiisumari
kiisumari
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2061
Age : 45
Asukoht : tallinn
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  Cat Teis 05 Jan 2010, 11:22

+12kg siiani alles.
Peale esimest sùnnitus kadusid kilod ruttu, peale teist on raskem endist kaalu tagasi saada
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  naxy Teis 05 Jan 2010, 11:25

Kiisumari - küll sinul siis ikka veab!
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  kiisumari Teis 05 Jan 2010, 11:28

ma enne rasedust olin natuke soovitus suurem ka. nüüd ehk hakkan alles "normaalset" kaalu saama.
kiisumari
kiisumari
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2061
Age : 45
Asukoht : tallinn
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  Soulshaker Teis 05 Jan 2010, 11:33

Esimesega läks kiiremini jah aga esimesega võtsin poole vähem juurde ka kui teisega.
+ esimene oli loomulik sünnitus, keiser pidigi kauem taastuma.
Eks näis kuidas kolmandaga on.
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  elefant Teis 05 Jan 2010, 11:38

Ligikaudu aasta vist kulus rasedus-eelsesse kaalu jõudmiseks. Esimese lapsega veidi varemgi. Veidi peale aastat tekkisid juba puudujäägid normkaalust. Hetkel kaalu kodus pole, riiete järgi ühtki üleliigset ei tundu olema, puudu ka vist enam mitte. Kosutavad pühad Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? 824600
elefant
elefant
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 406
Asukoht : enda varjust samm eespool
Registration date : 10/03/2009

http://www.ehted.webnode.com

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  Külaline Teis 05 Jan 2010, 11:40

Mina olen samas kaalus tagasi, mis enne rasedust Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? 7176 Rasedusega tuli juurde 18 kg, suht ruttu läksid maha ka. Aga rohkem maha minna ei taha kohe mitte kuidagi. Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? 139245
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  kertu009 Teis 05 Jan 2010, 11:42

Mina kaalusin 68,69kg, kui rasedaks jäin. Siis võtsin rasedusega alla 62kg peale. Viimase raeduskuuga võtsin uuesti juurde ja jõudsin oma algkaalu ja peale tuli ka 2kg. Sünnitama läksin siis, kui ma kaalusin 71 kg. Sünnitusega võtsin alla 9kg alla ja siis võtsin järkuvalt 2kg veel. Nüüd kaal kõigub sinna 61, 62kg kanti. Olen rahul Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? 824600 Söön kõike ja riided on kõik suured.
kertu009
kertu009
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 460
Age : 37
Asukoht : Kopenhaagen, Taani
Registration date : 10/06/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  maszke Teis 05 Jan 2010, 12:09

Jah, peaaegu kohe
maszke
maszke
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 384
Asukoht : Tallinn
Registration date : 23/11/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  Paradiisilind Teis 05 Jan 2010, 12:19

Ei ole, 10 kg on üle veel Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? 441331
Juurde võtsin 25 Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? 888847
Paradiisilind
Paradiisilind
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Tiitli23
Postituste arv : 697
Age : 41
Asukoht : Põltsamaa
Registration date : 02/03/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  Kadi20 Teis 05 Jan 2010, 12:23

Raseduse alguses kaalusin 62kg.Sünnitama läksin, siis oli juba 73 kg.Kui haiglast koju sain siis olin nii 65 kg.Nüüd olen üle aasta lapsega tegelenud ja mässanud ning nüüd siis kaalu 55 kg
Kadi20
Kadi20

Postituste arv : 38
Age : 36
Asukoht : Tallinn
Registration date : 03/01/2010

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  Kaja Teis 05 Jan 2010, 12:56

Mul läks hästi- juurde tuli peaaegu 9 kilo ja maha läks koos sünnitusega 12 kilo.
Kaja
Kaja
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1292
Age : 36
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  kats Teis 05 Jan 2010, 13:05

Ei ole, +15 on veel maha vaja saada.
Esimese lapsega kaduids kilod väga ruttu, 2 kuuga olin oma kaalus tagasi. Aga nüüd ei taha kilod kuhugi kaduda Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? 63341
kats
kats
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Tiitli23
Postituste arv : 2780
Age : 42
Asukoht : Keila
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  HoneyMoon Teis 05 Jan 2010, 13:09

Ei ole, +10 veel peal aga noh, rasedusest on möödas ka alles vähe...kuus aastat ainult :P

Tõsi ta on ,teisest rasedusest vähem aega vahet. Aga kokkuvõttena ei loodagi enam saada kunagi "enne rasedusi" kaalu.
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  mercaa Teis 05 Jan 2010, 13:12

Ei ole. Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? 63341

Esimese rasedusega taastusin kiiresti aga ka mitte algkaalu (ei tahtnudki enam,s est kaalusin ikka ulme vähe enne rasedust). Aga teisega.. Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? 441331 10kg peaks veel ikka alla võtma aga no ei lähe ja ei oska ja ei viitsi. Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? 142980
mercaa
mercaa
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Detsember 2008 abimode
Postituste arv : 699
Age : 40
Asukoht : Stockholm
Registration date : 30/04/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  Külaline Teis 05 Jan 2010, 14:11

Mina olen tänu suurtele pingutustele samas kaalus, mis enne rasedusi.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  naxy Teis 05 Jan 2010, 14:38

Mõtlen ka, et hakkaks oma söömisharjumusi muutma ja trenni tahaks ka minna aga see trenni asi vist jääb ära (ei saa kusagile pisikest jätta). Kodus võiks ju ise treeninguga tegeleda aga üksi mitte ei viitsi.

Mida ise kaalu maha saamiseks teete?
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  Külaline Teis 05 Jan 2010, 14:41

Mina loen kaloreid, teen kodus trenni, loen samme.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  Monique Teis 05 Jan 2010, 14:46

Mina olen ka vist üks õnnelik, kellel kaal iseenesest langema hakkas. Enne rasedust kaalusin u 50 kilo( vahelduva eduga 51). juurde võtsin 13-14 kg rasedusega( kaalusin sünnitama minnes peaaegu 64 kg). Sünnitusega läks kohe 9kg alla. Nüüd kui 3 kuud on sünnitusest möödas kaalun 46kg. Olen väga rahul. Suurt muud ei ole teinud kui lapsega tegelenud, kõhulihaseid treenin küll( kõhust tahaks päris lahti saada, väike punuke on alles ees, mees ütleb, et see beebikõht Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? 824600 ). Söön ka rohkem kui enne rasedust Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? 824600 Ma pole kunagi väga suur magusasõber olnud, aga nüüd olen endale päris tihti maiustusi lubanud Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? 173454
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  Soulshaker Teis 05 Jan 2010, 16:16

Söögiga saab tegelt super hästi reguleerida ja muidugi jalutamine.
Mina tegingi ainult söögiga.
Toimib juba see kui söön 3 korda päevas ja peale kuute ei söö.
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  naxy Teis 05 Jan 2010, 16:59

Panen näpunäited kõrva taha!
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  saby Teis 05 Jan 2010, 17:11

- 5-6 kg.
saby
saby
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 485
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 08/06/2009

http://www.tiptheauthors.com

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  kaktus18 Teis 05 Jan 2010, 17:34

Ausalt öeldes ma ei teagi, kui palju ma enne sünnitust kaalusin. Sünnitus tuli nii ootamatult Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? 824600 (olin just mõni päev enne arsti juures käinud ja ei mäleta, palju kaalusin. Plaanisin küll uurida, mis arst kirjutanud oli, aga kooliga oli tegemist ja laps jõudis sündida enne, kui mina nende paberiteni jõudsin Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? 824600 ).
Aga igal juhul ma kaalun praegu rohkem ,kui raseduse alguses. Olen mitmeid kordi üritanud alla võtta, aga "hoog" läheb päris ruttu üle ja tahtejõudu napib. Nüüd alustasin taas, kuna kaalunumber on tõesti jube, ma pole kunagi nii palju kaalunud (rasedus ei lähe arvesse, siis kaalub laps ka :P ). Eks näis, kuidas seekord läheb. 5 kilo oleks vaja alla saada, 9 kilo oleks lausa super.
kaktus18
kaktus18

Postituste arv : 290
Age : 35
Registration date : 14/09/2009

http://www.orkut.com/Main#Profile?uid=4121676722257442861&pcy=3&

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele