O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Millal mees Teile viimati lilli tõi?

+37
Tupsu003
Gretz
Titikas
femmme
accra
Lote35
erlex
Merike T
p2iv2ns2de
kats
Mirhel
Mustlasplika
lemming
magnificat
Triinuke
siq29
maszke
p2rnakas
minake
myway
bostonyx
kaktus18
Pärlike
saby
effike
moniquela
naxy
anka
Monique
Iirlane
Paradiisilind
Ivika25
kiisumari
armsake
Cat
muffyns28
Soulshaker
41 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  Soulshaker Kolm 02 Dets 2009, 10:51

Mina ei mäletagi millal viimati Millal mees Teile viimati lilli tõi? 756483
Enne pulmi vist. ca 3 kuud tagasi siis.

Vanasti tõi nagu tihedamini.
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  muffyns28 Kolm 02 Dets 2009, 10:58

Mulle toodi paar nädalat tagasi punasedi roose 10 jagu.Nii armas temast.Ta ikka vahel üllatab.
muffyns28
muffyns28
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

OMAklubi sõltlane
Postituste arv : 1364
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/06/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  Cat Kolm 02 Dets 2009, 10:59

Ikka paar kuud tagasi aga ma ausalt tunnistan, et ei ole ùldse neist lilledest nii vaimustuses. Kevadel veel tulbid ja nartsissid on vaasis ilusad aga need hiiglaslikud mittelôhnavad roosibuketid, mis nàdala pàrast àra kuivab pole nagu ùldse see.
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  armsake Kolm 02 Dets 2009, 11:00

Ma sain oktoobris viimati. Aga lilli on alati hea saada Millal mees Teile viimati lilli tõi? 824600
armsake
armsake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Tiitli23
Postituste arv : 3632
Age : 37
Asukoht : Viljandi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  kiisumari Kolm 02 Dets 2009, 11:00

eelmise nädala esmaspäeval Millal mees Teile viimati lilli tõi? 173454 siis oli ju sünnipäev Millal mees Teile viimati lilli tõi? 173454 aga enne seda Millal mees Teile viimati lilli tõi? 756483 kindlat päeva ei mäleta aga sept-okt millalgi kindlasti tõi
kiisumari
kiisumari
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2061
Age : 45
Asukoht : tallinn
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  Ivika25 Kolm 02 Dets 2009, 11:16

Suhte algusaegadel tõi ta ikka väga tihti, isegi iga nädal. Aga nüüd viimati sain vist sünnipäevaks lille Millal mees Teile viimati lilli tõi? 756483 See on siis juba 3 kuud tagasi Millal mees Teile viimati lilli tõi? 441331
Ivika25
Ivika25
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

August 2010 abimode
Postituste arv : 1192
Age : 41
Asukoht : Tartumaa- Lähte
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  Paradiisilind Kolm 02 Dets 2009, 12:56

Viimati tõi umbes 2 nädalat tagasi. Ta ikka iga kuu vähemalt korra toob. Eriti siis kui mul halb tuju on Millal mees Teile viimati lilli tõi? 848853

Suhte alguses tõi ka koguaeg. Iga nädal saatis kulleriga töö juurde mulle lilli Millal mees Teile viimati lilli tõi? 61639
Paradiisilind
Paradiisilind
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Tiitli23
Postituste arv : 697
Age : 41
Asukoht : Põltsamaa
Registration date : 02/03/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  Iirlane Kolm 02 Dets 2009, 13:16

Algul toodi mullegi palju lilli, nyyd saan ainult synnipaevaks.
Aga ma ostan ise iganadal lauale uued lilled ,nii et tal see mure murtud. Millal mees Teile viimati lilli tõi? 824600 Millal mees Teile viimati lilli tõi? 88655
Iirlane
Iirlane
Meeskonna liige
Meeskonna liige

(tegelt naiskonna)
Postituste arv : 4902
Asukoht : Lõuna Iirimaa
Registration date : 16/02/2009

http://lillysmuul.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  Monique Kolm 02 Dets 2009, 13:47

Minu mees ütles mulle kohe, et talle ilma põhjuseta lilli tuua ei meeldi. Ühesõnaga, mina saan lilli tähtpäevadel, nagu sünnipäev, naistepäev, vb on veel midagi:) Viimati tõi lilli 2 kuud tagasi, kui ära sünnitasin:)
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  anka Kolm 02 Dets 2009, 14:21

Mulle üldiselt lõikelilled üldse ei sümpatiseeri - eelistan potililli Millal mees Teile viimati lilli tõi? 824600 . Aga neid on kodus juba nii palju, et juurde eriti ei mahu (vähemalt mitte enne kui mees veranda valmis teeb). Niimoodi siis ongi meil, et muska ostab mulle väikse lillepoti kui on mingi tähtpäev ja viimasel ajal oleme kokkuleppinud suisa, et ta toob kõik toomata lilled järgi kui ruumi tekib.
Suviti käin ise aiast lilleoksi lõikamas, et köögis midagi ikka vaasis oleks aga muidu ei tunne eriti puudust. Pidevalt on aknalaual mõni potikas mis parasjagu õitseb ja ma täielikult piirdun selle imetlemisega.
anka
anka
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Märtsikad 2010 abimode
Postituste arv : 568
Age : 46
Asukoht : Saksamaa
Registration date : 09/09/2009

http://ankatilke.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  naxy Kolm 02 Dets 2009, 15:47

Minu mees suhteliselt kehva lillede kinkija. Viimati tõi mulle vist lilli ülikooli lõpetamise puhul 2008 juuni. Aga siis tõi ka 25 tulipunast hästi pika varrega roosi ... need mu lemmikud.
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  moniquela Kolm 02 Dets 2009, 15:54

Minule toodi viimati pühapäeval lilli, kuna oli ju sünnipäev. Aga jah, üldjuhul saangi sünnipäevadel. Millal mees Teile viimati lilli tõi? 756483 Millal mees Teile viimati lilli tõi? 824600
moniquela
moniquela

Postituste arv : 76
Age : 46
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 26/10/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  effike Kolm 02 Dets 2009, 16:04

eelmine neljapäev lihtsalt niisama
effike
effike
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 738
Age : 45
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  saby Kolm 02 Dets 2009, 16:53

Tuuakse samuti tähtpäevadel. Mees ei ole eriline romantik, kui lillede niisama kinkimisest rääkida.
saby
saby
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 485
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 08/06/2009

http://www.tiptheauthors.com

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  Külaline Kolm 02 Dets 2009, 17:00

Mulle toodi lilli augustis Millal mees Teile viimati lilli tõi? 441331ikka häbematult ammu Millal mees Teile viimati lilli tõi? 809569
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  Pärlike Kolm 02 Dets 2009, 18:05

Minu mees pole "lilleinimene" ja ma olen sellega tegelikult harjunud. Poest saan lilleõie võib-olla kord-paar aastas, suvel korjab vahel teeäärest kusagilt mulle armsa kimbu (viimati siis vast kunagi suvel oligi). Pean ütlema, et kuna saan lilli harva, on mu siiras rõõm ja üllatus neil hetkil, mil see juhtub, kohe päris suur.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  Monique Kolm 02 Dets 2009, 18:48

Pärlike kirjutas:Minu mees pole "lilleinimene" ja ma olen sellega tegelikult harjunud. Poest saan lilleõie võib-olla kord-paar aastas, suvel korjab vahel teeäärest kusagilt mulle armsa kimbu (viimati siis vast kunagi suvel oligi). Pean ütlema, et kuna saan lilli harva, on mu siiras rõõm ja üllatus neil hetkil, mil see juhtub, kohe päris suur.

Mul ka mees korjas mulle suvel teeäärest lilli, see oli nii armas. Ta pidi vaevama nägema, mitte ei läinud lihtsalt poodi Millal mees Teile viimati lilli tõi? 866508
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  kaktus18 Nelj 03 Dets 2009, 06:51

Minule tõi mees lilli viimati... Millal mees Teile viimati lilli tõi? 756483 ...emadepäeval äkki?
Ei mäleta väga hästi Millal mees Teile viimati lilli tõi? 329369 No sünnipäeval toob ta ikka, naistepäevaks üldiselt ei too ja emadepäevaks.... no tõesti ei meenu Millal mees Teile viimati lilli tõi? 88655 Ahjaa, meie koosolemise tähtpäeval toob alati lilli Millal mees Teile viimati lilli tõi? 61639
Igal juhul lillede saamine mulle tavaliselt üllatusena ei tule, kuna ta niisama neid ei too. Ja kui toob tähtpäeva puhul, siis alati suuuuuure kimbu punaseid roose.
No ma olen talle maininud küll, et vahel võiks ootamatult ühe lillekese tuua....aga no peaaegu 5 aastat ja 1 korra ta mind üllatas suuuuure lillekimbuga. Ei tea, kas oli vaja midagi heastada Millal mees Teile viimati lilli tõi? 824600
kaktus18
kaktus18

Postituste arv : 290
Age : 35
Registration date : 14/09/2009

http://www.orkut.com/Main#Profile?uid=4121676722257442861&pcy=3&

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  bostonyx Esm 07 Dets 2009, 16:15

Ega minu meeski pole suur lillekinkija aga viimane kord kinkis 2.dets. lapse sünnipäeval.
bostonyx
bostonyx
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 309
Asukoht : kodus
Registration date : 06/06/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  myway Teis 08 Dets 2009, 08:53

Minu mees toob lilli ikkagi väga sageli.
See pole nüüd küll lill, kuid eile tõi ta koju väikese lumise küpresssi (väike kuusepuu), et oleks jõulumeeleolu kodus Millal mees Teile viimati lilli tõi? 329369
myway
myway
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 785
Asukoht : Nõmme
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  minake Teis 08 Dets 2009, 11:58

Mu mees pole ka lilleinimene, viimati ei mäletagi millal lilli sain aga sellest on tal vahva komme mind sünnipäeval üllatada lilledega ja hommikul kohvi tegema minnes ootavad lilled mind laual.
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  p2rnakas Teis 08 Dets 2009, 13:23

Minu mees pole ka eriline lilletooja, kuigi iga paari kuu tagant ma ikka mõned kaunid õied saan, aga seda suurem üllatus ja rõõm nende üle on:)
p2rnakas
p2rnakas

Postituste arv : 234
Age : 35
Asukoht : Pärnu
Registration date : 13/08/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  Pärlike Laup 24 Apr 2010, 17:53

Aga mina olin üleeile vannis, kui lükandukse taha ilmus mingi "kogu". Kui ukse lõpuks avasin, seisis seal mees, süles Laine-Liise, kes ulatas mulle suure kimbu sinililli Millal mees Teile viimati lilli tõi? 61639
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  maszke Laup 24 Apr 2010, 18:03

No mina saan lilli tähtpäevadeks ja mõnikord siis lihtsalt niisama. eks see vist on vihjete tulemusena saavutatud efekt.
Pojale veel siiamaani meeldib tuua emmele lilli Millal mees Teile viimati lilli tõi? 866508, korjata siis õuest.
maszke
maszke
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 384
Asukoht : Tallinn
Registration date : 23/11/2009

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  siq29 Laup 24 Apr 2010, 22:40

Minu mees ei armasta ka lilli tuua, isegi tähtpäevadeks mitte. Näiteks et naistepäeval lilli tuua on kohustus, sest lihtsalt on naistepäev ja nii tehakse. Ta ütleb, et kui ta toob, siis pigem hetke ajel ükskõik mis päeval.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Millal mees Teile viimati lilli tõi? Empty Re: Millal mees Teile viimati lilli tõi?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele